Jump to content

Moto Zajednica

Peugeot kisbee posle 2 godine iskustva

Recommended Posts

  • U prolazu, 13 postova

images_bikekat%5C2015%5C32-peugeot%5C623Dajte svoj komentar isključivo ako ste vozili ili posedovali ovaj skuter. Nipošto nikakve komentare u stilu "čuo sam", "rekli su mi" i slično. Odgovorite na sledeća pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima biće istog trenutka obrisan.

1. Godište skutera koji ste vozili:
2012
2. Vreme provedeno na skuteru:
Posedujem ga 2 godine i prešao 10.000
3. Šta mi se dopada:
Što se tiče skuterčića mogu reći da je prava mačka, platio sam ga novog 1390eura pre 2 godine i nisam se pokajao u nijednom trenutku, za te 2 godine jedino što sam sam menjao ulje i promenio rolnice (kakav ovlašćen servis xD) Ono što me fanscinira njegova snaga, nisam skidao blokadu ali on prijatelji ide na manje od pola gasa 50 uz uzbrdnicu koja je stvarno dobra uzbrdnica dvoje izvlači bez problema ... 
Kočnice odlične jednom sam samo šteluvao zadnju kočnicu prednja disk nije pipana. 

Izvozikao sam se sa njim do razne Bazene sa curom smo išli ido 40km u jednom pravcu, i posle dve godine mašina radi kao nova i u odličnom, odličnom stanju. Ali eto dosadio je malo pa uskoro kupujem od 125ccm nekog sportaka a ova ostaje tu, neću ga prodavati voziće ga ćale... Kada bi ponovo kupuvao nov skuter moj izbor bi definitivno bio isti pohvale.
Tih 10.000 koje sam napravio jednom mi je samo puko kaiš i stavio drugi i evo ga i on dogurao oko 6000km a idalje vuče super (ali i cena je bila super sa obzirom da sam iskeširo za njega 5000:) 
4. Šta je moglo biti bolje:
Duga i kratka svetla mi se ne sviđaju kako su podešena jedino to
5. Moj utisak:
Moj utisak i sve to je smešteno u tački 3 :) 


 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja