Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem kosilica za travu

Recommended Posts

  • MK.OTADZBINA SRBIJA, 104 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Kupio bih kosilicu za travu u sto boljem stanju da bude samohodna i najmanje 5 ks u rasponu od 150 do 200 eura ako neko ima neka

se javi nemojte mi nuditi stare olupine hvala.moze ovde ili na 063-15-35-475 slike na Viber ili whatsapp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Prošle godine sam na Kupujem-prodajem kupio novu kosilicu za 130e..Čini mi se da je prodavac iz Subotice.Cele prošle godine a i ove bez problema kosi na vikendici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

to nije mnogo velika površina. predlažem da pogledaš nove einhell-ove trimere. kod mene se trimer pokazao odlično a nismo uzeli nov nego na poklon dobili polovan. vredi svaki dinar. komšija kosi sa benzinskom kosačicom i svako malo se zabije u krtičnjak ili kamen ili otpalu granu i treba mu više vremena da pokosi nego meni s trimerom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Nisi daleko od Beograda, dodji u subotu na Bubanj potok i vidi ponudu, ima svasta, moze da se upali i malo proveri.

Mislim, malo je sigurnije nego da ti neko posalje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 326 postova
  • Lokacija: Čelarevo
  • Motocikl: BMW 1150 GS

Ako nesto pomaze sugestija kupio sam MTD evo sad 10 god placena 150 e sa korpom kazu kinesko g....  a kuca mi na uglu sa dubokim kanalima i dere samo tako.Mislim da sam ulje zamenio 2 puta i jednom crevo od goriva.Pa ti sad vidi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

ja imam samo jedan savet

 

kada budes kupovao gledaj da je motor na kosilici brigs&stration perfektni su,nema sta da se pokvari

 

ja sam kupio 2000godine polovnu takvu sa korpom,staru 5-6godina,koristim je znaci zadnjih 15godina,kosenje svake nedelje po 1h,nikad nista,samo zamenim ulje u prolece i sipam gorivo.EXTRA masine,nikad se nije ugasila ni nakasljala,cak ni svecicu nisam promenio nikad

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

sa trimerom nemoze ravno da pokosi , bice negde nize , negde vise a negde odrano . 

 

kad kupujes gledaj da ima garanciju sto duzu . 

 

mada za tu povrsinu mozes uzeti i elektricnu , jedino ako je struja problem pa je nema i mora motorna .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

Prodajem kosacice u jednoj firmi i ujedno ih i popravljam. Iz iskustva ne preporucujem polovnu kosacicu, a kolega koji je rekao za brigs je u pravu najbolji su motori ako zanemaris hondu koja je uvek po pravilu duplo skuplja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Ја сам узео Хондину пре пар година половну, осим канапа за паљење никаквих проблема нисам имао

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Ja danas popravio moju  :jee1:  :jee1:  a taman mislio da se izujem 200 evropskih za novu jer me je nervirala prosle godine zbog presisavanja i gasenja. T.J. nisam je popravio vec sredio  karb,promenio ulje i svecicu i gle cuda radi kao sat :) a stara skoro deset godina sa svega dve zamene ulja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK.OTADZBINA SRBIJA, 104 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Prodajem kosacice u jednoj firmi i ujedno ih i popravljam. Iz iskustva ne preporucujem polovnu kosacicu, a kolega koji je rekao za brigs je u pravu najbolji su motori ako zanemaris hondu koja je uvek po pravilu duplo skuplja.

Druze sta imas u ponudi i kako se krecu cene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

Imam samohodnu kosacicu alko kuciste brigs motor stara serija 450 jedan od boljih motora barem se tako ispostavilo snaga 3.5 ks ali je u svakom slucaju dosta laksa od mnogih koje nose jace brigs motore pa se sve svede na isto. cena je oko 3600o dinara inace je brendirana pod imenom garden best a to je marka u vlasnistvu 3e firme iz austrije odakle i firma u kojoj radi uvozi kosacice.Sirina otkosa 46 cm.pogledaj i sta nudi firma agava oni uvoze MTD i Wolf Garten, pozdrav.Naravno garancija dve godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja