Jump to content

Moto Zajednica

RENTHAL korman

Recommended Posts

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Skinut sa KLX-a 650R. Stig'o čak iz Ame'rke, tačnije Ohaja :) Meni je u stvari trebala samo sajlica sauha koja je išla uz njega, ali gazda od otpad nije 'teo da razdvaja, pa sam poručio sve đuture ... Ručice su bile sažvakane i štrokave pa sam ih bacio u smeće, sajle za gas sam odlučio da zadržim kao rezervu. Kad je došao, izgledao je ovako :

r-00357.jpg

Malo sam ga očistio i skinuo lepak kojim su ručice bile nalepljene  :stabre:, tako da sada izgleda ovako :

r-00358.jpgr-00359.jpgr-00361.jpgr-00362.jpg 

 

Ukoliko onome ko ga kupi to treba, šaljem i (slomljenu) ručicu kvačila r-00364.jpg   i ovaj prekidač za gašenje r-00365.jpg koji su došli sa kormanom ... Ukoliko ne, iste poklanjam ako nekome trebaju. 

 

Cena 3 crvene. Kontakt na PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Evo drugari, uslikao sam korman ponovo, ovaj put (saletovim :oda2: ) aparatom ... širok je oko 80cm, ja izmerio 81, ali sam verovatno pogrešno merio  :stabre: a visok oko 8 ... meni ne izgleda krivo, stavljao sam ga onako za probu na motor, i meni deluje baš OK ... e sad, nisam stručan pa da mogu da tvrdim da je bez greške, al' polovan je bre, stig'o mi sa otpada iz neke selendre u Ohaju, a i ne cenim ga 300 dukata nego tri črvene ... nemo' me ljutite, inače ću ga skinem s' oglasa !  :D

 

 

korman-1941.jpgkorman-1942.jpgkorman-1943.jpgkorman-1944.jpgkorman-1946.jpgkorman-1947.jpgkorman-1948.jpgkorman-1949.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Nije 300 dukata, vec tri crvene, za te pare mislim da moze nova VICMA da se kupi u radnji.... Ispravite me ako gresim!

 

(napomena je samo u FORUMskom duhu, u svrhu korekcije cene na pristupacnu, ne zameri..)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Sve ok ... :takoje:  Koja bi po tebi bila realna cena za ovaj korman? Meni nije cilj da nešto zaradim na njemu, već da kompenzujem malo onih 50 usd koliko sam platio dostavu. Kada sam određivao cenu, upravljao sam se prema ceni sličnih sa ibeja... A čisto sumnjam da su i oni na kojima piše renthal baš svi original... Znaš i sam onu o tarabi i ženskom polnom organu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Korman je de-rezervisan ... kolega je zaključio da mu ne odgovara, jer je previše nizak ... U stvari, njegov motor je nizak ( :nanana:), ali to za ovu temu nije ni bitno ...

 

Znači, radujte se, oglas je otključan, možete opet da učestvujete u ovoj sadržajnoj diskusiji.   :lol:

 

U duhu forumske solidarnosti (i zato što sam razuman i dobar čovek 8) ) cenu spuštam za 500 dindži ... znači, sada je celih 2500 dinara, i to je ujedno i najmanje za koliko ću ga dati. U protivnom ću ga zadržati za uspomenu i dugo sećanje na uspešnu akviziciju sajle za sauh.  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja