Jump to content

Moto Zajednica

3. MotoGp, Argentina 2015

Recommended Posts

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Mali sada, kada je frka, treba da dokaze da je naslednik. Odnosno, da pokaze da nema samo jaja nego i srce i mozak. A sve to treba za one-man dinastiju. I ako ne bude prvak ove godine, onda sledece ili za dve.

(sad video, pa da ne davim: Tako je Milky, mislim da se sada to desava.)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

kako ga je iskusno navuko. Najvise boli kada znas da si ispao naivan.

Ne mislim da ga je Rosi navukao. Mali je hteo da povrati poziciju, al glavom kroz zid...Slažem se sa Robin Hoodom, proradio ponos i zbogom pameti !

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5237 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

 

kako ga je iskusno navuko. Najvise boli kada znas da si ispao naivan.

Ne mislim da ga je Rosi navukao. Mali je hteo da povrati poziciju, al glavom kroz zid...Slažem se sa Robin Hoodom, proradio ponos i zbogom pameti !

 

 

Nema nista od toga, po opkladu, navlacenje kao i Stonera..malo "oduzimanje" gasa tek toliko da se na oko ne vidi ali onaj sto je na tocku iza vidi taman koliko treba..pa nije on dzaba to sto jeste.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5237 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Pokvari mi Rossi kladionicu :care:

Braco, taj Stoer, ma jel to Adrijanin muz. onaj sto je nekad vozio motor?

 

Ma to ti jer onaj sa buvljaka sto prodaje mamce za ribu, prvi desno od ulaza  :)

 

Možda za 5-6 godina u nekom intervjuu saznamo istinu...

 

100%

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Pobedilo iskustvo.....   tinejdjer popasao travu i verujem da ce tek pasti !!!

 

Baš sam komentariso Marka posle prošle trke, ako ga neko ne koriguje da će da postrada. Moj utisak je da samo njih dvojica umeju ili zanju da kontrolišu motor čak i kad im je na neki način van kontrole, ali kod Marka mi se nameće zaključak da se uzda u puku sreću ili ako prođe prođe.

 

Zamalo da pisnem u gace ....  :care: . Utisak su pokvarila kao i obicno ona dvojca , nazovi , komentatora al' sta da se radi

 

Jeste vala, tako me nerviraju i u F1, već godinama naglašavaju Alonsa, nem ništa protiv čoveka al jednostavno preteruju u nekim nesuvislim komentarima. U trkama inače prvi ima na neki način prednost, bira putanju, zatvara, blokira...što nije uvek po mom ukusu, i Mark je napravio grub previd praktično natrčavši svojim prednjim točkom na znatno stabilniji Valetov zadnji u tom trenutku, ušavši mu u putanju. To mu je danak ne toliko ne iskustvu koliko grozničavoj želji da pobedi a ne može i ne mora uvek. Jedini dobar komentar spikera je bio na kraju, da Vale i Mark imaju relaciju ko otac i sin, možda će Rosi u nekom trenutku uticati kreativno na Markeza jer je uostalom i izjavio da ga smatra svojim naslednikom. Voleo bi da čujem Markove ne ispeglane izjave.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja