Jump to content

Moto Zajednica

Givi kofer

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

Pozdrav drugari,

 

u Novembru mesecu kada sam zavrsio sa voznjama, kacigu, jaknu, pantalone i jos sto sta sam zakljucao u kofer i posto mi taj kljucic nije bio sa ostalim kljucevima, jednostavno sam ga izgubio....a imao sam samo jedan...

 

Jel znate nekoga kome mogu da odnesem kofer i da taj uradi ono sto treba, nova brava, novi kjluc...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6804 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Bilo kome ko se bavi kljucevima.

 

Izgubio sam kljuc od Maksije E52, majstoru je trebalo oko minut da je otvori. Generalno to su proste brave.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Bilo kome ko se bavi kljucevima.

I ja sam zeleo da zamenim bravicu na mom koferu, ali tesko da to moze svako ko se bavi kljucevima, jer ne verujem da su svi oni radili te stvari. A, da dajem nekom da se vezba na mom koferu, to tesko.  Sta ako nesto pukne? Ne verujem da ce mi izvaditi 100e da mi plati kofer. Ja sam probao sam kod mene da zamenim i vidim da je jako pipavo i da treba znanje kako se sta radi. Zato sam i ja hteo da postavim pitanje dali neko zna da menja bravice na koferima. Znaci neko ko je vec to radio.

 

Nasao sam na ovom sajtu kako se to radi, ali kod mene nije bas tako. Imam Kappa 46, koji je isti kao Givi

 

http://www.instructables.com/id/Replace-the-lock-on-Givi-E55-Maxia-3-Motorcycle-Lu/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Ja sam imao kappa kofere ,zadnji I dva bocna...ladno sam zamenio bravicu koji sam dobio u kompletu da bude isti kljuc za sve..prosto je...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6804 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

 

Bilo kome ko se bavi kljucevima.

I ja sam zeleo da zamenim bravicu na mom koferu, ali tesko da to moze svako ko se bavi kljucevima, jer ne verujem da su svi oni radili te stvari. A, da dajem nekom da se vezba na mom koferu, to tesko.  Sta ako nesto pukne? Ne verujem da ce mi izvaditi 100e da mi plati kofer. Ja sam probao sam kod mene da zamenim i vidim da je jako pipavo i da treba znanje kako se sta radi. Zato sam i ja hteo da postavim pitanje dali neko zna da menja bravice na koferima. Znaci neko ko je vec to radio.

 

Nasao sam na ovom sajtu kako se to radi, ali kod mene nije bas tako. Imam Kappa 46, koji je isti kao Givi

 

http://www.instructables.com/id/Replace-the-lock-on-Givi-E55-Maxia-3-Motorcycle-Lu/

 

Da, svako ko se bavi tim zanatom. Bravice na Giviju su proste i vrlo lako se otvaraju, nemoj biti u zabludi.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Znam ja proverenog coveka.

Bravarska radnja u Bul. Kr. Aleksandra neposredno pre prodaje polovnih automobila u br. 339 (znaci negde 335 ili 337). Sa leve strane iz pravca grada 100-tinak metara pre skretanja za Mirjevo. 

Maxia bez kljuceva je iako otvorena, morala da se ceslja. 2 kljuca = 1200 din. (da je imao uzorak bilo bi mnogo manje).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Ma nadjes nkog u kraju bravara (nocnog) da ti otvori...

 

upravo u ovakvim situacijama vidite koliko su vam pouzdani koferi koje imate. Ako se lako uradi kod majstora,tako i,,majstori" mogu lako da se posluze nasim stvarima dok smo odsutni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Kladovo
  • Motocikl: BMW R 1100 RT

Pozdrav svima. Gde može da se kupi (možei polovna sa ključevima) bravica za Kappa kofer od 30 l. Izgubio ključevi i izbušio cilindar na bravici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha Neos

Evo još jednog predloga, ljudi rade bukvalno sve:

 

Bravarska radnja Elezović, u Bulevaru kod picerije Orao.

 

http://www.011info.com/auto-bravari-beograd/bravarska-radnja-elezovic

 

Samo da potvrdim da su ljudi odlični. 

 

Nedavno sam kupio polovne BMW Vario kofere i naravno da moj ključ nije odgovarao bravama na koferima. Pozovem BMW Delta i pitam da li mogu da mi preprave bravu da odgovara mom ključu. Odgovor je bio da ne mogu bez originalnog ključa i da mogu samo da mi prodaju nove bravice po ceni od 5500din. po bravi. 

Pozovem bravarsku radnju Elezović i pitam istu stvar. Kaže čovek naravno da može, koštaće 600din. po bravi i biće gotovo za sat vremena  :care:

 

 

Tako da sve pohvale za bravarsku radnju Elezović.

 

Inače, ja sam takođe našao njihov kontakt ovde na forumu  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd/Mirijevo
  • Motocikl: SV650

Da ne otvaram novu temu, izgubio sam onaj crveni deo sa Givi maxie, koji kad se gurne odvaja kofer od nosaca . Jel zna neko gde to moze da se kupi?

 

Vidi sa Moto land-om. MOžda je dugme isto kao na Kappa koferima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Trion kao zastupnici za Givi, a nemaju nista. Ja isto zvao jer trazim da kupim Maxiju i isto mi rekli tek u aprilu. Bas su jaki zastupnici kad nemaju nista. Pa valjda se sada nabavlja roba za sledecu sezonu. Ja se u Aprilu uvelikio vec vozam, a opremu nabavljam i kupujem preko zime.  Nasao sam kofer i u Ljubljani i u Zagrebu, ali kako doci do toga, kad niko ovamo nista ne salje :D :D :D  E e e Srbijo :grr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja