Jump to content

Moto Zajednica

suzuki 750 1989 god

Recommended Posts

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Vucje
  • Motocikl: Suzuki gsxr 750

Bio sam kupio kawasaki zx6r 1996god zimus,ali nesto bilo petljano oko masine pa se brojevi ne slazu i od registracije nema nista pa vratio nazad.Sad sam dosao do uljare a neznam nista o njemu i ne poznajem nikog ko je to vozio bar neko vreme,pa bih bi zahvalan ako bi neko sa foruma podelio iskustvo samnom.p.s.neznam dal sam dobro prilozio sliku.

post-36082-0-35687700-1428875134_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Sta reci o legendi,osim da bi bio jos bolji izbor gsxr 1100 :) ,Gsxr 750 i 1100 su najkvalitetniji motori sa kraja 80ih i kroz cele 90e....,od mana sto se tice mehanike nema gotovo nista...Proveri samo lanac bregastih koliko je istegnut,nasteluj ventile i gas.....

 

E da gsxr 750 i 1100 imaju uzasne rezervoare,tj jako rdjaju iznutra i gotovo je nemoguce naci dobar...rdja svaki na motoru tih godista al na suzi bas katastrofa,ta rdja posle pravi probleme pedom od slavinice do karburatora.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Vucje
  • Motocikl: Suzuki gsxr 750

Proverio sam lanac dosta je dobar,ventile je majstor nastelovao jutros.a rezervoar je uzas zivi ima dva filtera za gorivo pa ce valjda to pomoci donekle.stavio sam amortizer od z750 al malo je mekan i malo vislji pozadi.ali videcu kad probam kako se vozi.jos samo jedno pitanje:ne dize li temperaturu kad se vozi polako?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Vucje
  • Motocikl: Suzuki gsxr 750

Volim da odem i na koju zurku,pa u defileu svo ono turiranje i krecemo se 5 do 10 na sat,a masina stara pa jos nema ventilator ... neznam lupam ... na kraju ne moram bas u defile.Za pregrevanje u voznji sam siguran da se ne moze desiti japanci su to pravili (Devojka moze biti sa sela al motor mora biti iz Japana) :moto3: Informisem se na vreme da posle ne bi bilo ono:Sto se nisi raspitao? ili Nisi trebao to da radis,zato i zato itd.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

To za defile i turiranje,japanci kad su je pravili kao da su ga bas za to pravili hehe :) ,tj. tu se najbolje snalazi....uljara bolje podnosi to maltretiranje bolje nego svaki vodenjak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Vucje
  • Motocikl: Suzuki gsxr 750

Ako je tako onda nema mane,ima li neko rucicu kvacila za njega da mi posalje i da li da samo zamenim filtere za vazduh ili da nabavim kn?Razmisljam se oko kn filtera posto znam da se oni cesce ciste,zahtevniji su malo od fabrickih inace stavio bi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: YBR 250 '08

Volim da odem i na koju zurku,pa u defileu svo ono turiranje i krecemo se 5 do 10 na sat,a masina stara pa jos nema ventilator ... neznam lupam ... na kraju ne moram bas u defile.Za pregrevanje u voznji sam siguran da se ne moze desiti japanci su to pravili (Devojka moze biti sa sela al motor mora biti iz Japana) :moto3: Informisem se na vreme da posle ne bi bilo ono:Sto se nisi raspitao? ili Nisi trebao to da radis,zato i zato itd. 

Izvinjavam se na malom off-u, zanima me to isto samo za moj motor ybr 125, dakle s vremena na vreme vežbam osmicu na poligonu i često pređem po 2km vrteći se ukrug malom brzinom u prvoj. Na ybr-u je vazdušno hlađenje, a kad se kreće tako sporo hlađenja kao i da nema. Opet, s druge strane pri tako maloj brzini agregat sagoreva malo goriva u jedinici vremena, pa se time manje i greje. Ima li ovde opasnosti da se agregat pregreje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja