Jump to content

Moto Zajednica

11.04 Svrljiske planine

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

U Subotu sobajle(zdravlje od boga) ide spontana organizacija lepe Enduro voznje na planinama Svrljiskog i Belopalanackog kraja.

Ne radi se o ni kakvoj velikoj organizaciji vec o opustenoj hobi voznji po predivnim planainama i krajoliku koji obavija ovaj kraj.

Svako ko je voljan i ima enduro motor bilo soft ili hard dobrodosao je na ovu voznju.

Tacna relacija ne postoji kao zacrtana i osmisljena vec ce biti onako gde god vecina odluci...

Ja i Jogi ce mo iz Bele Palanke preko planine i sela Gornji Rinj preci na Svrljisku Stranu,tacan put ne postoji  tako da ce biti zanimljivo.

Ostali dolze iz Nis:) i skup je u Svrljig:) sa juznjacki padez i nagalasak:)

 

Ko god je siguran ili misli da hoce nek se ovde stavi na spisak:

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

ZA SAD SIGURNI:

 

Ja

Zile-Pirot

Jogi

Misko Pit

Radisa Svrljig

 

a ko voli nek se prikljuci bice Lepo i nadamo se  toplo vreme grehota da se ne iskoristi na pravi bnacin:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Bela Palanka
  • Motocikl: Yamaha XT 600 2KF

Nadam se da ce nas vreme posluziti, a ne sumnjam da nas Radisa sa.ekipom nece ugostiti i prirediti dobru zabavu... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Svrljig
  • Motocikl: Honda transalp 650, KTM 450

Nadam se da ce nas vreme posluziti, a ne sumnjam da nas Radisa sa.ekipom nece ugostiti i prirediti dobru zabavu... 

Garantujem dobru vožnju, dobre kobaje i na kraj kao šlag na tortu neizostavne go-go plesačice  :jee5:  :Sloper:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Super vam je akcija.  :takoje:

 

Ja bi doš'o, al' mi neda žena ... jbg. Već je najavila neku akciju ... da ste dan ranije najavili, možda sam i mogao nekako da izvrdam ...

 

Ipak postoji mogućnost da se makar skobimo, da se upoznamo i ispijemo po jednu na brzinu. Dokle planirate u Svrljiško da zađete i u koje ćete vreme otprilike tamo da budete ? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

mi iz B.Palanku i Pirot krecemo sobajle da bi preko Planinu presli u Svrljig, a tamo Radisa i misko Pit nas cekaju i krecemo u akciju negde oko 10h,

ruta je odredjena i idese upravo prema Sokobanjsko-Zajacarski pravac...oko 100km dobrog enduro provoda,ja cu ovom prilikom da isprobam moje novo kljuse...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Svrljig
  • Motocikl: Honda transalp 650, KTM 450

:)  :)

Super vam je akcija.  :takoje:

 

Ja bi doš'o, al' mi neda žena ... jbg. Već je najavila neku akciju ... da ste dan ranije najavili, možda sam i mogao nekako da izvrdam ...

 

Ipak postoji mogućnost da se makar skobimo, da se upoznamo i ispijemo po jednu na brzinu. Dokle planirate u Svrljiško da zađete i u koje ćete vreme otprilike tamo da budete ? 

Ako sve bude kako treba, oko 12h bi trebali da budemo kod ribnjak u selo Labukovo. To drži tvoj zemljak Milan, tebi to najbliže a dobar je put, onako planinski. Ako se predomisliš možeš odma sa nama da produžiš a ženi kažeš cepio se pneumatik  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Meni je problem što moram ovde da budem oko ručka ... znači mogao bih nekako da se organizujem da izripim do Labukovo pre ili posle toga ... U svakom slučaju, zasad sam 70% siguran, ali gledaću da ispoštujem događaj.  ;)

 

A ovo za pneumatik možda mož' da prođe kod mlađe žene, kod ove preko četres' neće da može ... Nego, imam jednu olakšavajuću okolnost, taj ribnjak u Labukovo, žena voli pastrmku inače ne bi' dobio ausvajs.  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Šta se dešava drugari ? Reče mi Žika danas kad smo se provozali po brdu da je jedan član vaše ekipe imao neki peh ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

Radisa je u problemu,zveknuo mu lancanik...a prazbici su i nema plana B:(,ali zato ja i Jogi cepamo obroncima svrljiskih planina skroz iznad Sicevacke klisure pa kako bude

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

E jbg. reče Žile, al' ja nisam baš tačno upamtio ... ništa onda ništa ni od mene  :D Vidimo se neki drugi put ... ide lepo vreme, biće prilike, a vama želim dobro zezanje i da, okačite neku fotku ovde da vidimo kako je bilo !  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Svrljig
  • Motocikl: Honda transalp 650, KTM 450

E jbg. reče Žile, al' ja nisam baš tačno upamtio ... ništa onda ništa ni od mene  :D Vidimo se neki drugi put ... ide lepo vreme, biće prilike, a vama želim dobro zezanje i da, okačite neku fotku ovde da vidimo kako je bilo !  :takoje:

https://youtu.be/W8RXglhOSvs

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Svrljig
  • Motocikl: Honda transalp 650, KTM 450

 

E jbg. reče Žile, al' ja nisam baš tačno upamtio ... ništa onda ništa ni od mene  :D Vidimo se neki drugi put ... ide lepo vreme, biće prilike, a vama želim dobro zezanje i da, okačite neku fotku ovde da vidimo kako je bilo !  :takoje:

https://youtu.be/W8RXglhOSvs

 

Ipak bolje snimak, sa malim zakašnjenjem  :moto2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

ubav,ubav,ako bog da zdravlje 31.12 izjutra krecem putem Beograd - Bela Palanka(300km) na Xt-u,samo da ne bude jak minus,i 1.1.16 avantura moze da pocneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :moto2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja