Jump to content

Moto Zajednica

Koji je bolji KAWASAKI KMX 125 ili YAMAHA DT 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Zupa-Donji Vratari
  • Motocikl: Tomos BT e90 :3

Rece ti drug kolev

Ali ako bas hoces izmedju dt i kmx, onda kmx, malo zavisi i od godista, neces nesto matoro

Kmx je jaci a ja msm da fabricki ima 24ks, mzd malo brzi, ali msm da je tezi od Dt

Dt imas razne verzije, to uglavnom ide po godistu, Dt 125lc msm da je malo jaca od novijih detejki i msm da ima oko 19-22ks, dt lc na njoj msm da je auspuh sa leve strane i to na velikoj vecini, tako ces prepoznati LC a nzm od kog godista je ona, pa imas i obicnu Dt, msm da ona ima oko 15ks, i ovi mladji, oko '95-'97 pa navise Dt125r oni imaju oko 14-16ks, ali imaju ventil snage tako da nisu slabi

Mzd ti Dt malo manje trosi od Kmx, ali ne nadaj se posto su oba 2t masine, na laganoj voznji ce ti trositi oko min 4l pa max 6l, a ako ides enduro voznja i ne stedis gas, trosice ti i do 8l, ali nebrini, nije to tako mnogo kao sto zvuci, za tih 4-8l ces se slatko navozati

Ja licno bih izabrao Kmx, onako mladji

 

Eto, to je moje mišljenje, pa ako sam negde pogresio neka me slobodno ispravi :D

Pozdraav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja