Jump to content

Moto Zajednica

BENDURO 5

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 388 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Yamaha XT 660 R

 

 

 

Naletice u petak i ekipa iz Banjaluke na Zelenkovac , da pozdravi, nazdravi i da blagoslovi put ! :Navijac:

 

A da se nađemo prvo u BL?

 

Dogovoreno !  :aha:

 

 

Recimo, skupljanje u BUKu u 10.00h ?

 

Moze , pa se gledamo . Vazi i za ostale , kome je Banjaluka usput neka naleti na casicu razgovora !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Organizatori Bendura:

 

Pazi vamo...još jednom prije polaska!

 

Dame i gospodo, drugarice i drugovi, braćo enduraši...i vi ostali sa soft trase ...samo par stvari da se spomene još jednom, (jer znanje je majka ponavljanja, a tko rano rani sam u nju upada ), prije nego spakirate četkice za zube i kremice za hemeroide.

 

Dakle, što se tiče formalnosti, papirologije, financijske konstrukcije i sličnih administrativnih pizdarija...samo dvije stvari. Ko može i stigne neka kopira kakav dokument jer me rodjo zamolio da ce nas sve popisati i prijaviti goste pa da ne gubimo vrime na to...i drugo...u subotu za doruckom spremite lovu i predajte blagajniku, (prepoznajte ga po crnim navlakama na podlakticama i flekama od naliv pera na desnom djepu kosulje ), da i taj dio završimo jer nam avion iz Zadra za Dublin kreće u podne.

 

Što se tiče vožnje, opet ponavljamo po peti put, istih par stvari. Puno nas je. Ne jurite po dionicama na kojima postoji mogućnost prometa, posebno pripazite na Malom Alanu te na spustu s Velebita nakon drugog filtera, opalite dvije brzine više kroz naseljeno da akrapovici i ostali utihnu, mahnite ljudima i ne glupirajte se po polju prije Gračaca. Ruta ide dijelom preko polja do Gračaca, držite se tragova, ne bauljajte ljudima po njivama i ne plašite pastire s blagom. Na filterima vozite pun gas.

 

To je više manje to...kad su administracija i vožnja u pitanju...dvije najnevažnije stvari na Benduru. Kod onog najbitnijeg, (zbog kojeg ovaj netradicionalni skup nekako i opstaje), druženja i pjesme...nema nikakvih ograničenja. Do zore!

 

Ekipa sretno po putu...pazite na golfove jedinice sa zahrđalom ručicom žmigavca i pijesak u desnim zavojima...vidimo se!

 

P.S.

 

Za bilo kakve pritužbe, primjedbe i slične neopravdane ispade žalite se na općinskom sudu u Gračacu. Ovo je spontano okupljanje građana s ripnama, a ne nekakav, nedajbože, organizirani skup. Da je sve ovo bliže nama možda bi postojala kakva mogućnost žalbi...a ovako...šta bude bit će...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Sasvim korektna i konkretna uputstva..  :jee: 

biće to ludi produženi vikend sa doobrom kilometražom.. :jee1:

Hvala Kapetane što ćeš voditi ovu četu gore dole tamo vamo :durbin:   :moto3:  :moto2:  :durbin:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Bem ti gazde koje nemaju sluha za spontana okupljanja gradjana sa ripnama... Nazalost, zbog neodloznih poslovnih obaveza, banjalucka ekipa ne moze da krene prije 14:30 u petak.

Na Zelenkovcu smo oko 15:30. 

 

Plan nam ostaje isti, krecemo do Zelenkovca pa onda preko Satora prema Grahovu, ali sa zakasnjenjem u polasku. Nemojte nas cekati ako dodjete ranije na Zelenkovac, slobodno idite svojim tempom, da ne gubite vrijeme dzaba.

 

Ako se kockice poklope, pa se ulovimo na Zelenkovcu nekim slucajem jos bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 388 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Yamaha XT 660 R

Samo da dopunim uvaženog kolegu... to naravno ne mijenja plan za okupljanje u Buk-u u Banjaluci oko 10 h , mislim da su  Antek i Džimi i još neko to već uplanirali. Potvrdite dolazak da odbor za doček može dočekati "putnike namjernike" i da na vrijeme o"ladi pivu.  :cirka2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Bem ti gazde koje nemaju sluha za spontana okupljanja gradjana sa ripnama... Nazalost, zbog neodloznih poslovnih obaveza, banjalucka ekipa ne moze da krene prije 14:30 u petak.

Na Zelenkovcu smo oko 15:30. 

 

Plan nam ostaje isti, krecemo do Zelenkovca pa onda preko Satora prema Grahovu, ali sa zakasnjenjem u polasku. Nemojte nas cekati ako dodjete ranije na Zelenkovac, slobodno idite svojim tempom, da ne gubite vrijeme dzaba.

 

Ako se kockice poklope, pa se ulovimo na Zelenkovcu nekim slucajem jos bolje.

Ma opusteno, ne zurimo nikuda. Ako se gadjamo u sat-dva vremena, cekamo mi Vas ili Vi nas. I onako je plan da se malo odmori u Zelenkovcu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

   Gde treba da se ...potpisem ??

Ispred kampa, po mogustvu sa Mitasom C 02, u duzini od 4 - 5 metara.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1320 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

Samo da dopunim uvaženog kolegu... to naravno ne mijenja plan za okupljanje u Buk-u u Banjaluci oko 10 h , mislim da su  Antek i Džimi i još neko to već uplanirali. Potvrdite dolazak da odbor za doček može dočekati "putnike namjernike" i da na vrijeme o"ladi pivu.  :cirka2:

 

Ja sam u 10.00h u BUK-u, takav je plan. Možda je najbolje da oni koji mogu ranije idu u jednoj grupi, a ostali poslije,

jer ako se sa Zelenkovca krene iza 15.00h nećete tamo doći do  ponoći.  :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Bos.Brod
  • Motocikl: Yamaha XT660R

Oko 10 sam i ja u BL.

 

@kepo-Organizator je naveo da je zabranjeno uništavanje zelenih površina :)

 

Ma da ako se mene pita tamo niti ima njiva niti zelenila :-D

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

 

 

Samo da dopunim uvaženog kolegu... to naravno ne mijenja plan za okupljanje u Buk-u u Banjaluci oko 10 h , mislim da su Antek i Džimi i još neko to već uplanirali. Potvrdite dolazak da odbor za doček može dočekati "putnike namjernike" i da na vrijeme o"ladi pivu. :cirka2:

Ja sam u 10.00h u BUK-u, takav je plan. Možda je najbolje da oni koji mogu ranije idu u jednoj grupi, a ostali poslije,

jer ako se sa Zelenkovca krene iza 15.00h nećete tamo doći do ponoći. :jee:

Od Zelenkovca ima oko 220 km do cilja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

 

 

Ja verovatno čekam u HPijesku - izbor između RUpa Divčibara i serpentina Vlasenice nije baš neki težak :)

Idemo istim putem. Mozemo ds se nadjemo pored Drine, na raskrsnici koja se odvaja za B.Bastu. Tamo smo oko 16.30h.

 

Hm, još bolje je u kombinaciju ubaciti serpentine Valjevo - B.Bašta :) . Vidimo se tamo!

 

 

A da se nadjete na Debelom Brdu, pa posle Pasne Ravni desno na Vujica put (makadamski brzinac) prema Ljuboviji?

Skratite 30-40km asfalta, ustedite 30 minuta i provozate odlican makadam. Msm, znam da znate, nego samo da podsetim.   ;)

 

 

 

ark_32.jpg
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Ti se jos nisi spakovao?

 

Na zalost NE (peti put). 

 

I ja cu da Vam pozelim srecan put i dobar provod!

 

Pozdravite svih 70 (+,- 10) ucesnika Bendura i sve prijatelje na koje naidjete u odlasku i povratku.

Mislite na nas sa jeftinim ulaznicama i ne vracajte se bez 100Gb foto/video materijala. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Cope i ja krećemo oko 11-12 .. :moto3:

 

jebeni zeleni karton..ne zaboravite da vam treba za Bosnu..i pasoš za Hr. :na_glavi:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Africa Twin

 

Ja spreman mogu da krenem i odma!!!!

Da te kupim sutra oko 1?

 

Kvarni ajde da se cujemo ujutro pa da se dogovorimo,cekam Vlajka i Copeta pa mozemo svi zajedno!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja