Jump to content

Moto Zajednica

Udes na autoputu kod autokomande

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XRV750 RD07a

Pre jedno pola sata ukljuchujem se iz Juznog bulevara na autoput vidim guzva, prodjem i 100m od ukljuchenja na autoputu stoji razlupan auto u zaustavnoj i policija, kad pogledam ispred auta kaciga, nastavim a ono 200m dalje lezhi stara CBR-ka (sa okruglim farovima) u repsol bojama, nije mnogo skrcana a na autu je sjebana prednja leva strana, najverovatnije je auto iz trake za ubrzavanje hteo u srednju a kolega bio u srednjoj a ovaj ga iz auta nije video, mislim moje nagadjanje, nema kolege nema hitne, vec je sve zavrsheno... Jel zna neko neshto? Nadam se da je kolega dobro i da nije puno nastradao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

videh, stao, ovaj na slici me tera, reko jel vozach dobro? jeste, aj sad pali odavde

neki sivi sa narandzhastom sharom CBR 900, dal 919, starije, recimo 94 godishte. ako neko neshto zna, neka podeli..

brz oporavak kolegi,

post-13098-0-41340600-1428067427_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

I ja sam video i stao... Nisam bas siguran da je kilega lakse prosao. I ja sam stao i raspitivao se, hitna ga je odvela pre nego sto je stigao ovaj policajac tako da on nema pojma... Motor je klizao dobrih 100m, a kaciga na pocetku! Nadam se da gresim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova

Prodjoh i ja. Auto je vozio neki klinac, astra g crvena sva "nabudzena". Astra je naletela na nesto, mozda cak i ne na motor, posto je bas razvaljena., ne znam da li bi rep motora bio ovako ocuvan.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Non stop u gradu, 188 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XLV 600

Zato danas neobicno velika guzva na auto putu jos od novog beograda... Samo da je kolega dobar, a te klince i paljevine sa nabudzenim krsevima samo u sirokom luku zaobilaziti i propustati.

Neke novosti? :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja