Jump to content

Moto Zajednica

BJB vikend voznja 25 i 26.april 2015 Istocna Srbija

Recommended Posts

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Sretno vam bilo i da vas vreme posluži, žao mi što nisam sa vama ali subotu nisam mogao da eskiviram. Biće još vožnji pa se vidimo !!! :moto3: :moto3:

Možda se i sretnemo negde u nedelju vozika se tuda MSC.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mistik, 297 postova
  • Lokacija: Beograd-Konjarnik
  • Motocikl: Honda CBF1000A 2007

Ekipa separatista u sastavu Nemandža i VuleTigar uspešno stigla kućama posle 450km pređenih danas ! Vala dupe žulja, prva veća vožnja ove godine ali srce puno :)

Išli smo istu rutu koju vi vozite sutra zaključno sa Petrovcem. Deonica preko Omana ima malo rizle, naišli smo na ekipu koja krpi rupe, put je loš ali priroda sve nadoknađuje.

Pazite se samo fazana samoubica koji pretrčavaju i preleću, na delu puta od Kučeva do Petrovca, dva put zamalo da leti perje :)

Uživajte sutra u prelepoj prirodi kroz koju ćete proći !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Stigli Goca i ja :) Bilo fenomenalno za prvu BJB vikend vožnju ove godine :sampion:

 

Hvala svim učesnicima, super je bilo družiti se sa vama :takoje: a organizatoru VladiSD sve pohvale!

 

Naravno, puno hvala drugarima iz MK Kladovo koj su se svojski potrudil da nam boravak u Kladovu bude veoma prijatan :) Hvala momci! :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Evo da se javimo i Sneza i ja,iako smo malo modifikovali danasnju rutu i imali koji km vise od ostatka(iz Majdanpeka otisli za Bor I Zajecar,Paracin pa na auto put) ova voznja je bila divna ! Jedva cekamo sledecu voznju :D Za redare samo reci hvale,odrzali su nas (kolonu) maksimalno bezbednom i videli smo i culi super lepe stvari ! Jedva cekam sledecu voznju!

 

P.S. Mladi vozaci,ne bojte se prijavljivanja na ovakve voznje posto je super i bezbedno je posto se krece u koloni prilagodjenom brzinom sa naglaskom na bezbednost. Nadam se da ce nas , malo mladjih biti vise sledeci put ,mada moram priznati da je zezanje vrhunsko bez obzira na nasu godinu proizvodje.. :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Evo i mi stigli kuci. Fenomenalna vikend voznja, druzenje odlicno smestaj prva liga pozdrav svim ucesnicima.  Vladi SD sve pohvale za organizaciju :jee1: .

Pozdrav momcima iz MK Kladovo organizacija odlicna corba jos bolja :)

Vidimo se sledeci put. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

BjB vožnja posle duže pauze! Jednom rečju fantastično. VladaSD šampion organizacije. :sampion:  Oko 28 motora, svi kao jedan. Oni koji imaju duži staž ovih vožnji znaju da nije jednostavno toliko motora usaglasiti ali od samog starta sve je išlo onako kako i treba.

Šta reći za MK Kladovo ! Ljudi sjajni, uvek spremni da ugoste drugare iz BjB-a. Osećali smo se kao kod svoje kuće. Želim da im uzvratimo gostoprimstvo. Dobro došli u Beograd. Samo javite kada. :care:

Društvo sjajno, mnogo novih, mladih ljudi, osveženje i za nas starije. :jee:

Ne bih sve da pominjem ali ipak moj heroj za ova dva dana je Maja na motoru čudne boje. Tolika želja za dobrom vožnjom i savršenstvom odavno nisam sreo. Toliko malo iskustva, a toliko dobra vožnja! Majo čestitam ti na hrabrosti i umeću. Stvarno si moj heroj ove vožnje. Želim ti još puno bezbednih kilometara. :jee1:

 

Čekamo sledećeg organizatora.  :takoje:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT1200ZE World Traveler

Svaka cast za organizaciju,odlicna voznja,a jos bolja ekipa. Nadam se da ce biti jos lepih voznji i druzenja,srce mi je puno. :na_glavi:   :jee1:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Asanja (Srem, Obedska bara)
  • Motocikl: Honda Vfr 1200xd

Fenomenalna, voznja, fenomenalna organizacija, fenomenalni redari :) Zeleo bi svima da se zahvalim na lepom druzenju, hvala na gostoprimstvu Mk Kladovo.. Naravno da se izvinim ako sam nekoga usporavao po krivinama , muku sam mucio sa 13icama tockicima :D ipak sam relativno nov na ovakvim putovanjima..:)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: TA 99' Dominator 95' Keeway exceed 125ccm

Evo javlja se i clan grupe koji je najduze putovao ;)

Organizatoru svaka cast... Vreme posluzilo... Drustvo fenomenalno... Voznjica idealna...

 

p.s. evo i neke statistike... Prvi dan a od Lepenskog vira do Donjeg Milanovca nije mereno... 

Prosecna brzina: 57km/h

Prosecna brzina (dok se vozalo) 62km/h

Max. brzina: 115km/h ;)

Vreme voznje: 03:39:16

Vreme stajanja: 30:51

Daljina: 199km

Nadmorska visina min: 44m

Nadmorska visina max: 283m

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kymco Xciting 500

Evo i ja da pohvalim sve ucesnike ove lepe voznje i jos lepseg druzenja. Sve pohvale za orgsnizaciju i naseg drugara Vladu,svaka cast na lepo organizovanoj voznji. Za drugare iz MK Kladovo nista drugo nemogu reci do odlican docek,lepo organizovan i ujedno perfektan smestaj. I da,umalo da zaboravim corba je bila vrhunska,nisam dugo pojeo dako dobru corbu ( cak dva puna tanjira)...Pohvale i za redare.....☺☺☺

Nadam se da ce uskoro biti jos ovako lepih druzenja.... Pozdrav celoj ekipi bajkera...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw F650gs twin

Evo javlja se i clan grupe koji je najduze putovao ;)

 

Ja jos uvek putujem, skrenuo sam levo kod Albukerkija... :-D

 

Super ekipa i druzenje kao i uvek. VladaSd je super organizovao, a nešto smo i naucili.

 

Poz svima, a ja odoh da cekam novi moped.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2069 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Pijem kavu (1/4 L) i citam utiske :kafa:  pa malo od mene:

Hvala Vladi na svemu sto je ucinio za ovu vikend voznju :takoje:  (pamticemo je kako ko :moto2: , nadam se da je sve ok sa zdravljem) i naravno njegovim pomocnicima kojisu dopineli tome :bacikosku:

Hvala drugarima iz Kladova koji su nas toplo docekali i ugostili :care:

I ja bi se prikljucio Usamljenom i pohvalio Maju, moj licni sampion :sampion:

Sto se tice DM i cekanja Godoa (Lucky) mogu da mu se zahvalim jer delom zbog osoblja objekta a delom zbog njegove istrajnosti IZBEGLI smo kisu na putu do Kladova.

 

Posebno hvala ekipi (Seve, Pablo, Lord itd) koja se potrudila na kursu bezbedne voznje kako bi ucesnicima istog a i ove vikend voznje ucinili lepsom i laksom.

 

Naravno da se zahvaljujem mom "rodji' (Duca) na svim fotosima koje je uradila za nas. :jee1:

 

Drugari EXTRA ste.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2069 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

 

Evo javlja se i clan grupe koji je najduze putovao ;)

Ja jos uvek putujem, skrenuo sam levo kod Albukerkija... :-D

 

Super ekipa i druzenje kao i uvek. VladaSd je super organizovao, a nešto smo i naucili.

 

Poz svima, a ja odoh da cekam novi moped.

 

Sretna ti kupovina i da se lepo vozis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

Прва овогодишња вожња је била одлично организована. Влада СД има све похвале а нарочито редари који су се сви помучили да вожња осим мањег скутерашког инцидента прође феноменално.

Рајка држим за реч за туру око Србије следеће године а за ову чекам још организованих вожњи.

Маја је мој шампион ове вожње. Мислим да је преко ноћи постала прави бајкер.

Одлично дружење и пуно нових познанстава.

Чланови МК Кладово су стварно били супер а чорба је боља од ресторанске.

За спавање следећи пут молим лавове који ричу да се организују и удруже. Шалим се али без чепића за уши нигде више.

Свима се извињавам због буке мог ауспуха али се на ДБ килеру озбиљно ради.

Поздрав до следеће вожње

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Beograd, Karaburma
  • Motocikl: X9

Lepo iskustvo, dobra ekipa, lepi predeli. Koga pre pohvaliti? Organizatora?Redare?MK Kraljevo?Lekarsku ekipu?Dunav?Svaler gas? Sve i svja zasluzuje reci hvale i na vise jezika. Onaj babun sa skuterom sto je proklizao nije uspeo da mi pokvari dozivljaj a nadam se i ostalima. Za kaznu mora da radi 24h sada.Zdravlje je ok,nema promena od juce. Opis dogadjaja ce biti u rublici za desavanja na drumu, za nauk. Tekst sam poslao i cim yzf bude mogao okacice ga. (ne mogu da pravim temu). Hvala jos jenom svima na druzenju i izvinite na strecanju.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer

Mnogo lepo putovanje, odlična organizacija.

Sve pohvale VladiSD i redarima i pozdrav domaćinima iz MK Kladovo.  

Ovo je bilo jedno zaista veliko i značajno iskustvo za mene.

Hvala svim kolegama na podršci i pomoći da uspešno izvezem ovu predivnu turu.

Zaista sam mnogo naučila i nadam se uspela praktično da primenim bar deo onoga što smo čuli na kursu bezbedne vožnje.

Nadam se da će biti još ovako lepih vožnji.

Željko, hvala na pohvali i podršci, ne znam kako bih se izborila sa onim autobusima bez Vlade, Milenka i tebe.

Pozdrav celoj ekipi i hvala na druženju.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova

Uzivali u druznji i vozenju. Zahvalnica Vladi i ostatku redara na organizaciji. Veliko hvala momcima iz MK Kladovo na gostoprimstvu, smestaju i ribljoj corbi. Vidimo se na putu

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Kladovo
  • Motocikl: Suzuki INTRUDER C800 VOLUSIA

Pozdrav drugari,

nemojte nas toliko hvaliti, iskvaricemo se!

Hvala vama na ukazanom poverenju.

U ime cele ekipe prijateljski pozdrav i vidimo se na drumovima.

 

Chuky

MK Kladovo

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Narode ..... bilo je ODLICNO  ;) , svim ucesnicima zahvaljujem na strpljenju, disciplini i samokontroli u voznji.

 

Takodje , mnogo mi znaci sto ste se u tolikom broju odazvali i ukazali poverenje u nase organizacione sposobnosti.  :takoje:

 

Sem u Donjem Milanovcu (Restoran Porec) i cekanja na klopu, nije bilo vecih iznenadjenja...kolona je putovala savrseno.....a Maja je opravdala, dodeljeno joj mesto u koloni   :jee1:  :) .

 

 

Chuky i ekipa iz MK Kladovo me nisu ni malo iznenadili, znao sam da su retko dobri domacini....a imao sam tu cast, da se druzim sa njima vise puta..... gromade ljudske, svaka cast   :care:

 

 

E sad.... zamolio bih sve ucesnike , koji imaju fotografije , da iste izbace ovde u temu....da bi smo poneku ukrali, a narocito da bi ostali videli kako nam je bilo.

 

 

Hvala svima , jos jednom...  :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja