Teme za podcast epizode

Društvo,

Ako niste primetili, prebacili smo sve epizode na SoundCloud. Inače, pripremamo teme za novu sezonu, tako da ako imate još neki predlog, sad je super prilika da nam to predložite. :)

https://soundcloud.com/bjbikers

Pokušavam da dodam soundcloud feed u moju podcast aplikaciju, ali ne ide... Posle male pretrage po net-u, čini mi se da vi morate da uključite RSS feed da bi sve to proradilo...

Ako grešim, izvinjavam se i bio bi zahvalan na pomoći.

Pozdrav,

Miroslav

Ćao Miroslave,

Hvala ti na pomoći! Uključio sam RSS feed i dodao sve postojeće epizode. Hajde proveri, pa javi da li je sad naš podcast vidljiv u tvom plejeru. :takoje:

Za početak da dodam da koristim Overcast na iOS-u i obično samo dodam url tipa "soundcloud.com/bjbikers" i aplikacija skine listu epizoda... Međutim kod vas to ne radi. Kada sam tražio rešenje problema, naleteo sam na ono gornje uputstvo. Posle vaših promena sam opet probao i opet ga ne prepoznaje...

Funkcioniše jedino ako ubacim link u ovom obliku: http://feeds.soundcloud.com/users/soundcloud:users:258344325/sounds.rss

Probaću još malo da se igram pa ako nešto otkrijem, javljam!

Pozdrav,

Miroslav

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Evo jedna tema za ne daj bože, "prva pomoć ozlijeđenom motociklistu".

0

Uffff, malo to pipava tema za preko podcasta, plasim se ja

0

Da to je jako vizuealna stvar, najbolje pozvati odmah pomoc i ravno pridrzavati glavu povredjenog ne dati mu da se pomera, za sve dalje od toga trebalo bi neko to vizuelno da ojasni sta i kako.

0

Nije samo vizuelni faktor, za to postoji obuka koja se mora proci i ispit poloziti. Ni malo naivna stvar, i ni malkice podlozna improvizacijama

0

Da, ali barem reći šta ne raditi jer često ljudi u želji da pomognu naprave glupost.

0

To da, nije lose

0

Nije samo vizuelni faktor, za to postoji obuka koja se mora proci i ispit poloziti. Ni malo naivna stvar, i ni malkice podlozna improvizacijama

Tako nesto sam i mislio :takoje: 

0

Evo jedna tema za ne daj bože, "prva pomoć ozlijeđenom motociklistu".

Odlična tema! Pozvaćemo u goste Bokija TheLord-a, koji je inače zubar i predavač na našem moto kampu bezbedne vožnje.

Hvala!

0

Evo samo da dodam još jednu stvar. Pomoć je važna, ali isto tako i način kako osigurati/označiti mjesto nesreće i upozoriti vozila koja dolaze itd. 

0

Evo samo da dodam još jednu stvar. Pomoć je važna, ali isto tako i način kako osigurati/označiti mjesto nesreće i upozoriti vozila koja dolaze itd. 

Sve to je sastavni deo Bojanovog predavanja o prvoj pomoći.  :takoje:

0

Odlično :takoje:

0

Jel ima neka najava za nove podacast-e?

0

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.