Jump to content

Moto Zajednica

Preporuka za auto školu u NS-u

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Hyosung GV125

Pozdrav društvo. Planiram da polažam za A kategoriju (imam B i AM) pa me zanima koju biste mi školu preporučili u Novom Sadu. Faktori koji su mi bitni su naravno kvalitet obuke, cena, i vozilo na kojem se uči.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Ауто школа Alunno. Ја код њих полагао А2.

Раде озбиљно, имају велик обим посла, можда се некад мало дуже чека, а гарантовано најјачи возни парк у граду имају.

Имаш на фејсу па погледај слике.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

ne vidim po cemu je bitan kvalitet voznog parka.... svi zaboravljaju da ko zna juga da vozi zna sve i svasta voziti... ali svima nam se guzica pomamila pa bi na sto boljem da polazemo... gluposti.... ja bih vise paznje posvetio KO vrsi obuku da li je IKAD seo na motor ili ne daj boze pao sa njega. ne znam tamo ko radi obuku za A ali mozda gresim dusu... oni jesu sto se tice teorijske obuke najbolji, ali za ostalo ne bih znao... cak ni na teoriji momak koji drzi nastavu nema polozeno za A, tako da......

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 475 postova
  • Lokacija: Temerin-Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Takodje sam poagao u Alunu, po meni odlicna skola, cesto dobijaju nove termine za polaganja , kao sto Svaler kaze puno posla imaju...

Ja sam za manje od mesec dana odradio voznju...svaka preporuka  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Hyosung GV125

ne vidim po cemu je bitan kvalitet voznog parka.... svi zaboravljaju da ko zna juga da vozi zna sve i svasta voziti... ali svima nam se guzica pomamila pa bi na sto boljem da polazemo... gluposti.... ja bih vise paznje posvetio KO vrsi obuku da li je IKAD seo na motor ili ne daj boze pao sa njega. ne znam tamo ko radi obuku za A ali mozda gresim dusu... oni jesu sto se tice teorijske obuke najbolji, ali za ostalo ne bih znao... cak ni na teoriji momak koji drzi nastavu nema polozeno za A, tako da......

 

Druže znam o čemu pričaš i ja sam učio na Yugu za B, ali pošto imam problema sa leđima ne bi mi prijala neka kanta od motora, ili čak i neki dobar super sport jer ne prija mi taj položaj. Uostalom ako su dve škole podjednake u kvalitetu i ceni zašto se ne vozikati na nekom boljem motoru? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Što dalje od auto škole Floyd!! Vlasnik škole odvratno biće, sa njim se nemoguće dogovoriti oko bilo čega. Glavne rečenice se "videćemo", "čućemo se", "dogovorićemo se". Dogovora sa njim nema, samo laži i njakanje u nedogled. 

Obuka košta jako puno i treba uložiti vreme da se odabere pristojna škola. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Isto ne bih mogao preporučiti AŠ Kalinić.
Prilikom upisa uplatio sam sve odjednom i tad je bila priča, 20 časova, to ti je za mesec dana gotovo... Nisam očekivao povlašćen tretman, ali ako su već sami obećali, bez da sam išta pitao. Jedan dvočas nedeljno je bio, 2 su bila premija..
Takođe svaki čas je bio skraćen (jedan dvočas je bio 1h, lepo je ućario pola h).
Jednom posle prvog časa instruktor kaže kako mu nije dobro, da prekinemo, pa ćemo voziti drugi čas... naravno da nije bilo nadoknade.
Nakon odvozanih časova čekao sam 2-3 nedelje da on sve to upiše u sistem, da bih mogao da izađem na polaganje ("znaš, nisam mogao da upisujem kad si vozio, morao sam da upišem neke druge časove što sam držao....").

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja