Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Tracer MT 09

Recommended Posts

  • U prolazu, 69 postova
Jes veci- al vise spakujem u njega kad idem na more nego li u kolima :takoje:
Krstareca brzina mi je od 120-140. Sve stoji na svom mestu iako Shad garantuje do 120.
Starije kolege kazu - i do 180 bez problema!

Hvala na savetu


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 501 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,
Pre 20 sati, Radule85 je napisao:

Imas na 64-oj stranici moje slike gde se vide 3p nosaci posebno - a posebno koferi SH36. 

Kupljeni kod Harisa-Brčko, izasli 760€(nosači +koferi). Top case mi je Sh58 koji se šteluje iznutra(m-L-xL). Izuzetni!

Na nekoj od stranica imaju i moje slike (iste kao kolegine naravno) samo sto je mene SH36 sa #p nosacima, nosac top case sa SH 58x i ceash bar givi sve zajedno kostalo 1300 KM (660e)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 501 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,
Pre 20 sati, djuka015 je napisao:


Kolega sad vidim da si iz Prijedora meni veoma dragog grada


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uvijek na usluzi da opravdam  Potkozarje :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 501 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,
Pre 20 sati, Radule85 je napisao:

Jes veci- al vise spakujem u njega kad idem na more nego li u kolima :takoje:

Krstareca brzina mi je od 120-140. Sve stoji na svom mestu iako Shad garantuje do 120.

Starije kolege kazu - i do 180 bez problema!

Ja sam peglao 160, 170 sa ful setom i nije nista mrdalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Yamaha NIKEN

Danas sam prvi put vozio sa velikim zadnjim koferom. Do 140 Km/h nikakvih problema, kao da ga i nema. Na 160 Km/h pri blagom bocnom vetru osecam na stopalima blage vibracije, ostatak motora je i dalje miran. Preko 180 Km/h vec se osecaju vibracije i na repu. Volan je miran sve vreme, tu nema problema. 

Prilikom voznje na svim tim brzinama i vecim, bez velikog zadnjeg kofera ili sa bocnim koferima, nema ni najmanjih vibracija.

Tako da definitivno ima uticaja zadnji veliki kofer, ali pri brzinama koje su iznad zakonom dozvoljene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
Zakazi vreme, mesto i rutu. Pa ko moze neka se prikljuci. 


Zamolio bih nekog od iskusnijih kolega posto sam nov u svemu,al imam zelju da naucim


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Moj motor je još mesec dana u garantnom roku. Da li je bilo do sada nekih fabričkih opoziva? Pitam jer mene niko nije od servisera obaveštavao, a redovno sam radio servise.

Ima li neko nekakve informacije?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: Yamaha mt 09 tracer Yamaha tracer 9 gt KTM 1290 SAS

Pa nije bas da su zvali, ali mozes da zamenis zadnji amortizer zbog rdje, bocne plastike zbog pucanja prilikom natezanja sedista i nosace volana isto zbog rdjanja nekih srafova. To je sto znam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: BiH
  • Motocikl: Yamaha MT-09 Tracer, BMW S1000XR
10 hours ago, Marko tracer said:

Pa nije bas da su zvali, ali mozes da zamenis zadnji amortizer zbog rdje, bocne plastike zbog pucanja prilikom natezanja sedista i nosace volana isto zbog rdjanja nekih srafova. To je sto znam.

Na Tracer 2016. je vec postavljen aluminijski amortizer i redizajnirane plastike repa, a nosace upravljaca moze provjeriti po broju sasije (besplatna je zamjena). Toplo preporucujem da se to provjeri, jer nije problem u koroziranju, vec u mogucnosti odvijanja navedenih sarafa (brezona), sto moze prouzrociti da se upravljac odvoji od gornjeg trokuta..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha Tracer 900, FJR 1300

Pa kad niko nece...moram ja :)

PRVA GRUPNA TRACER VOZNJA - DRUZENJE (radna verzija)

Datum: Subota 20. April 2019

Ukoliko bi vreme bilo lose i/ili vecini zbog obaveza odgovara, alternativa bi bila                       Nedelja 21. April

Mesto polaska: Benzinska pumpa Petrol Cukarica GPS 44.784367, 20.411280

Vreme polaska: 08:30  Ukoliko neko dolazi sa vece udaljenosti moguce pomeranje polaska za 30-60 min. a ako neko dolazi sa jos vece udaljenosti, moze doci dan ranije i prespavati kod mene (max 4 osobe po sistemu ko se pre javi).

Ruta: Beograd-Obrenovac-Valjevo (dorucak)-Pasina Ravan- Bajina Basta (tocenje goriva)-Kremna-Mokra Gora (rucak). Povratak bi bio preko Divcibara.

1340543808_FireShotCapture48-111000_-https___www.google.rs_maps_dir_44..thumb.png.501d1f0c359e76b2a0170dda326a55f8.png

Mokra Gora izabrana, pored ostalog, da bi se tu eventualno druzili sa prijateljima iz Republike Srpske. Ukoliko se niko od njih ne prijavi i/ili Vam je dnevna kilometraza prevelika, vozili bi skracenu varijantu do Bajine Baste (sa eventualnim penjanjem na Taru).

Ako se neko vozi sa prijateljima (drugi motori), naravno da mogu da se pridruze (ali barem da potpisu izjavu da obozavaju tracera :):P:jee1:), ali bi bila preporuka da to ne budu motori ispod...recimo 35kw.

Molio bih prijatelje koji u pauzama voznje konzumiraju alkohol, da potraze neku drugu voznju...grupu...etc.

Dalja komunikacija moguca i preko facebook grupe YAMAHA Tracer Srbija, kao i viber grupe Yamaha Tracer Srbija.

Izvol'te:

 

Boban Matic

063 266 606

skiboban@gmail.com

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
Pa kad niko nece...moram ja 
PRVA GRUPNA TRACER VOZNJA - DRUZENJE (radna verzija)
Datum: Subota 20. April 2019
Ukoliko bi vreme bilo lose i/ili vecini zbog obaveza odgovara, alternativa bi bila                       Nedelja 21. April
Mesto polaska: Benzinska pumpa Petrol Cukarica GPS 44.784367, 20.411280
Vreme polaska: 08:30  Ukoliko neko dolazi sa vece udaljenosti moguce pomeranje polaska za 30-60 min. a ako neko dolazi sa jos vece udaljenosti, moze doci dan ranije i prespavati kod mene (max 4 osobe po sistemu ko se pre javi).
Ruta: Beograd-Obrenovac-Valjevo (dorucak)-Pasina Ravan- Bajina Basta (tocenje goriva)-Kremna-Mokra Gora (rucak). Povratak bi bio preko Divcibara.
1340543808_FireShotCapture48-111000_-https___www.google.rs_maps_dir_44..thumb.png.501d1f0c359e76b2a0170dda326a55f8.png
Mokra Gora izabrana, pored ostalog, da bi se tu eventualno druzili sa prijateljima iz Republike Srpske. Ukoliko se niko od njih ne prijavi i/ili Vam je dnevna kilometraza prevelika, vozili bi skracenu varijantu do Bajine Baste (sa eventualnim penjanjem na Taru).
Ako se neko vozi sa prijateljima (drugi motori), naravno da mogu da se pridruze (ali barem da potpisu izjavu da obozavaju tracera :jee1:), ali bi bila preporuka da to ne budu motori ispod...recimo 35kw.
Molio bih prijatelje koji u pauzama voznje konzumiraju alkohol, da potraze neku drugu voznju...grupu...etc.
Dalja komunikacija moguca i preko facebook grupe YAMAHA Tracer Srbija, kao i viber grupe Yamaha Tracer Srbija.
Izvol'te:
 
Boban Matic
063 266 606
skiboban@gmail.com


Odlicna ruta,ja sam za


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd,Knjazevac
  • Motocikl: Yamaha MT09 Tracer 2017
Pa kad niko nece...moram ja 
PRVA GRUPNA TRACER VOZNJA - DRUZENJE (radna verzija)
Datum: Subota 20. April 2019
Ukoliko bi vreme bilo lose i/ili vecini zbog obaveza odgovara, alternativa bi bila                       Nedelja 21. April
Mesto polaska: Benzinska pumpa Petrol Cukarica GPS 44.784367, 20.411280
Vreme polaska: 08:30  Ukoliko neko dolazi sa vece udaljenosti moguce pomeranje polaska za 30-60 min. a ako neko dolazi sa jos vece udaljenosti, moze doci dan ranije i prespavati kod mene (max 4 osobe po sistemu ko se pre javi).
Ruta: Beograd-Obrenovac-Valjevo (dorucak)-Pasina Ravan- Bajina Basta (tocenje goriva)-Kremna-Mokra Gora (rucak). Povratak bi bio preko Divcibara.
1340543808_FireShotCapture48-111000_-https___www.google.rs_maps_dir_44..thumb.png.501d1f0c359e76b2a0170dda326a55f8.png
Mokra Gora izabrana, pored ostalog, da bi se tu eventualno druzili sa prijateljima iz Republike Srpske. Ukoliko se niko od njih ne prijavi i/ili Vam je dnevna kilometraza prevelika, vozili bi skracenu varijantu do Bajine Baste (sa eventualnim penjanjem na Taru).
Ako se neko vozi sa prijateljima (drugi motori), naravno da mogu da se pridruze (ali barem da potpisu izjavu da obozavaju tracera :jee1:), ali bi bila preporuka da to ne budu motori ispod...recimo 35kw.
Molio bih prijatelje koji u pauzama voznje konzumiraju alkohol, da potraze neku drugu voznju...grupu...etc.
Dalja komunikacija moguca i preko facebook grupe YAMAHA Tracer Srbija, kao i viber grupe Yamaha Tracer Srbija.
Izvol'te:
 
Boban Matic
063 266 606
skiboban@gmail.com
Jel moze neko da me ubaci u grupu na viberu?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha Tracer 900, FJR 1300

Pa posaljite brojeve telefona...negde moze i SMS na moj broj koji sam napisao..ali naglasite da je za grupu i ime.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja