Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Tracer MT 09

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: Yamaha mt 09 tracer Yamaha tracer 9 gt KTM 1290 SAS

Roadtec 01 je bucan u pizdu materinu, zazalio sam sto sam ih stavio. Mnogo bolji izbor mi je bio Dunlop roadsmart 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: BiH
  • Motocikl: Yamaha MT-09 Tracer, BMW S1000XR
On 11/1/2018 at 1:57 PM, miki89 said:

Drugari koje gume koristite na motoru, ja sam ovu fabricku bridgstone s21, poprilicno istrosio nakon 4500..neki savet za neku gumu? gledao sam razlicite modelu.. od Pilot Power 3, Pilot Road 4 ili 5, Metzelere M77R, Dunlop Q3, itd.. i pojma nemam koju da uzmem.. :) iskreno ne bih neku koju cu da sprzim nakon 3k km ali ne mora ni da traje preko 10000 pa da bude sva kockasta :D

Kolega, jesi li razmisljao o Pirelli Angel GT? Sjajna road guma (sa iznimnim sportskim karakteristikama). Prvih 10.000 km jednako dobro drzi, a uz malo blazu voznju zadnja guma izdrzi preko 15.000.

 

Metzeler Roadtec Z8 su takodjer super gume, ali su i cijenom vrlo blizu Pirellija (inace je Pirelli postao vlasnik Metzelera).

 

Ja sam na Angelima presao vec 50ak hiljada km i namjeravao sam probati Roadtec 01, ali ako je stvarno tako bucna guma, dobro cu razmisliti prije kupovine..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-09 2018, Yamaha MT-07

@candromero  Angel GT sam probao kada se prvi put pojavio pre nekoliko godina, i tada nisam bio zadovoljan. Klizala mi je do besvesti. Ali to je bilo tada..verovatno su sada druge komponente i sve..nego sam se malo smorio sa ovom fabrickom koja je trajala 4500, pa bih barem ako dajem 250-300e za gume barem da traju 8000..to mi ok..ne moraju naravno neku vecnost.. ja inace prelazim po sezoni izmedju 4-5000.. uglavnom je to gradska voznja..tako da 2 sezone da mi izdrzi :) nemam ni potrebe da mi traje 15000 a da se zakockasti cela :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha MT-09 Tracer

Vozac - Ja :sampion:

Gume - Metzeler Roadtec 01 :popovanje: nikakve druge... 

 

I TU SE JAVLJA PROBLEM SA CENTRALNIM STENDEROM :grr:

da li neko jos ima ovakav problem ?

 

POZDRAV IZ SMEDEREVA

26FB71EF-02BB-4F6E-9E26-DB06B53B9BE3.jpeg

708D61FA-AB54-4DA9-8573-58597040EFCF.jpeg

96E60B85-20FA-4478-892B-0DD461F211FF.jpeg

09FFD2F0-4D01-446D-9A8E-77D821321C2D.jpeg

03C52654-64F4-4EB4-9843-2BD4346887B0.jpeg

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd

Pilot Road 4 drzi kao ova Metzeler na slici, i stender guli kao na slici. Plus predje koliko hoces. A i ovu ekipu sam prvo cuo, zastao i video u subotu iznad Cvetka.

 

A ovaj drugi sa desne strane, sto moze da popije Red Bull-a, bruka. Pa i nije cudo kad dobije krila... :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

U subotu na  BJB vožnji do Ostrovice učestvovali i najbolji ;)motori, pa evo i slika nekih od njih. Čiča se nažalost nije parkirao sa svojim crvenim Tracerom pored nas, jer su se guzili drugi (Versus 1000) želeći da deo lepote pređe na njega:jee1:.

 

IMG_20181110_114453.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Yamaha NIKEN

Zna li neko koja je razlika izmedju guma Metz. model HWMROADTEC 01 i TLROADTEC 01 ? Meni sara deluje isto. Razlika u ceni nije dovoljno velika, bar meni tako deluje, da bi postojala neka velika razlika u smesi ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd,Knjazevac
  • Motocikl: Yamaha MT09 Tracer 2017

ja sa fabrickim DUNLOP presao 14500km,ne bih je ni menjao nego se ukockala :) to je za dve sezone,vozio se za vikend na 6 stepeni i nista :) :)
u gume se stvarno ne razumem,uvek slusam starije i iskusnije,ali vidi. da ce biti metz M7 ako se slazete?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S

M7 nema greske.

Jeste sport guma, ali je vrhunska!

Drzi odlicno, lako u nagib, daje neverovatnu povratnu informaciju i zadnja je dvokomponentna 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd,Knjazevac
  • Motocikl: Yamaha MT09 Tracer 2017

kontaktirao sam ljude iz mototeka.
posto sam mu napomenuo samo da vozim Tracer a i da mi treba ogibljenje,da se nebi dopisivali u nedogled covek me je pozvao.
U pocetku ga nisam nista razumeo,shvatio sam da covek nije i Srbije.Zatim ga pitam ako slucajno zna egleski da moze slobodno da prica,razumecu ga.
Zapravo on je Irac,i kad je krenuo da "veze" na engleskom nisam znao gde se nalazim,reko rodjace moze malo sporije nisam ekspert :) u svako slucaju smo pricali 20min,covek me je ispitivao kao da sam kod sudije :)
kolilo si tezak bez opreme?koliko su ti koferi teski? putuje sam? kakav si vozac? sta zelis od motora? milion pitanja...
javice mi cenu za komplet prednje+zadnje ogibljenje za touring varijantu,tj javice mi sta je najbolje za mene ( sto ne mora da znaci da je najskuplje i najbolje ).
Ohlins mi nije spomenuo kao "najboljeg" u toj varijanti.
recenica koja mi se najvise svidela "ja ne prodajem proizvod kao kutiju - ja prodajem znanje " --- ako sam ga dobro razumeo :) :) :)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd,Knjazevac
  • Motocikl: Yamaha MT09 Tracer 2017
Ima li neko iskustva sa ovim vizirom?
s-l300.jpg.e5252f7a131a51d2b7f4212016f01c0b.jpg
imao sam isti takav,nista posebno,vetar pije kao lud...prodao sam ga ove godine i kupio puig sa deflektorom,na 160kmh pusim cigaru :)4ef3d22d762696e092b022b7e83eff2d.jpg

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / Yamaha T-max / Yamaha MT-09 Tracer

Stefane, koliko si visok?

Da li se primeti bilo kakva razlika izmedju givi i fabričkog vizira?

Ja se isto razmišljam da li da uzimam ovaj givi d2122s vizir, najviše mi se svidja kako stoji na tracer-u.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd,Knjazevac
  • Motocikl: Yamaha MT09 Tracer 2017

visok sam 185cm
s obzirom da se svi mucimo sa wooblingon na Tracer u ovaj vizir samo jos vise dodaje toj cinjenici.Ako ces samo zbog izgleda kupuj,ako ces zbog udobnosti onda puig
be5cb8ae094e08a11d2cab49ee4e38d6.jpg

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja