Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Tracer MT 09

Recommended Posts

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Yamaha MT-09 Tracer

Kolege ne znam da li mogu ovde da stavim ovo obavestenje ali evo, zbog neplaniranih obaveza motor je na prodaju.

Zainteresovani mogu da se jave na 066219678 posto nisam u mogucnosti cesto biti na forumu.

Pozdrav!

20160220_130413.jpg

20160319_085541-1.jpg

20160319_085622-1.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd,Knjazevac
  • Motocikl: Yamaha MT09 Tracer 2017

presao danas 80km po gradu,onako malo jace po gasu,prosecna potrosnja 6.7L ,ala gazi Tracer
imam akrapovic bez db killera 🤣🤣

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Yamaha MT09 Tracer

Odlična kombinacija tracer i akrapović bez db kilera,jedino zajebano kad voziš u grupi,onda ostalima smeta,bukvalno čuje se samo tracer,ostali gledaju obrtomera dal radi još motor :haha2::oda2:

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 461 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW GSA 1250
On 09/05/2018 at 9:33 AM, djolji said:

 Kako crnogorci nemaju dara za turizam, na ovom vidikovcu iznad Risna, đubre leži već godinama.

Ne stignu komunalci toliko brzo da ciste,koliko brzo turisti i domace seljacine stignu da bacaju smece. Nazalost veliki problem na svim vidikovcima. Isti problem je i na granici,kada se naprave kolone. Uz kolonu sa desne strane puta sve smece.Bukvalno ciste svaki dan ali ne stizu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09
On 5/12/2018 at 6:56, bokibd je napisao:

Ne stignu komunalci toliko brzo da ciste,koliko brzo turisti i domace seljacine stignu da bacaju smece. Nazalost veliki problem na svim vidikovcima. Isti problem je i na granici,kada se naprave kolone. Uz kolonu sa desne strane puta sve smece.Bukvalno ciste svaki dan ali ne stizu. 

Ovo mesto treba napraviti da stvarno bude vidikovac sa fenomenalnim pogledom i odmorište za putnike koji stižu na more i za one koji odlaze pa se pozdravljaju od njega. Ali i sa kantama za đubre koje treba redovno prazniti. Onda ni turisti ne bi bacali svuda u naokolo. Ma šta ja pričam, kad pogledam ni u Beogradu nema kanti za đubre pa je zato prljav, ali ovo može u neku drugu temu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Vikend tura do Kladova dunavskom magistralom preko Rumunije a povratak našom u organizaciji BJB. Kolonu od tridesetak motor je na putu zahvatilo nevreme praćeno gradom, munjama i gromovima, svi smo "stojički" podneli. Nisam stigao to da slikam ali put je bio pokriven ledom veličine lešnika (prve klase). Traceraši Skiboban i ja smo bili na visini zadatka:jee1:

 

IMG_20180513_110923.jpg

IMG_20180513_110905.jpg

IMG_20180513_110941.jpg

IMG_5825.JPG

20180513_105516.jpg

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 461 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW GSA 1250
11 minutes ago, djolji said:

Ovo mesto treba napraviti da stvarno bude vidikovac sa fenomenalnim pogledom i odmorište za putnike koji stižu na more i za one koji odlaze pa se pozdravljaju od njega. Ali i sa kantama za đubre koje treba redovno prazniti. Onda ni turisti ne bi bacali svuda u naokolo. Ma šta ja pričam, kad pogledam ni u Beogradu nema kanti za đubre pa je zato prljav, ali ovo može u neku drugu temu.

Bilo je i takvih pokusaja,ne na ovom ali na drugim vidikovcima...ali nazalost vrlo brzo je sve bilo polomljeno,pokradeno. 

A ja kada stanem negdje i nema kante za djubre fino sve ubacim u jednu kesu pa sa sobom u auto ili u kofer na motoru pa bacim na benzinskoj u kantu za smece. Ali da ne davim i ne idem u off...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Skibobanov ima opasan zvuk. Vozio sam iza njega u tunelu danas. Kad je zaturirao,najezio sam se.

Brutalno dobro se cuje. 

Od ovih novih motora,covek retko sta ima da probere valjano. Ali ovaj Tracer vredi svaku paru. 

Oprostio bih mu i tu fabricku gresku, mislim to sto mu nedostaje jedan cilindar,nema veze.. fino ide, a cuje se za sve pare sa kvalitetnim izduvom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09
Pre 14 sati, Alekre je napisao:

@djolji

Fini neki ljudi :)

 

Pozdrav naslednicima TDM-a.

Hvala i vi ste hrabro (mladalački) izdržali oluju, a bajkerska izreka kaže: nema lošeg vremena nego ima loše opreme :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-09 2018, Yamaha MT-07

Modovi i koliko ihi cesto koristite..

 

A, B i STD (polno prenosivo bolest - Sexually Transmitted Disease)

Moram priznati dok mi nije stigao motor, mislio sam da su ovi modovi cista glupost i da cu ga najvise drzati u A i to je to.. Vodio sam se razmisljam ma koji ce to meni, to je cist sminkeraj i glupost.. Dok nisam krenuo da vozim i moram priznati da ih svakodnoveno koristim, makar izmedju STD i A.. Zasto? Pa STD mi je super za po gradu, za kad idem na posao i kad se vracam sa njega, dok je guzva, motor je mnogo laksi za kontroli i manje te "tera" da ides "zoom-zoom" i samim tim upadas u mozda nezodne situacije dok je guzva.. E sad kad saobracaj dozvoli i kad pozelim malo adrenalina tu je A mode ili po meni beast mode.. jos ako se trakcija spusti na 1, to je ne daj ti Boze :D 

 

Kako se vama cine modovi i da li ih koristite? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Nezgodno je što modovi ne mogu da se biraju u vožnji nego mora da se stane. U subotu po kiši i pljusku sa dosta vode na putu i sa suvozačicom i prtljagom sam se kasno setio da prebacim u B mod, a pošto smo bili u organizovanoj koloni nisam hteo da stajem, pa sam vozio u STD. Nije bilo nikakvih problema, prvo što je bila umerena brzina i na nižem br.obrtaja, a drugo važnije, značajno opterećenje na zadnjem točku. Inače stalno vozim u STD, samo par puta sam probao A mod, prosto se ne setim da to menjam pre kretanja. Bilo bi korisno da može da se prebaci u A pri preticanju, a ne samo na semaforu kada oću da se "kurčim";)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd,Knjazevac
  • Motocikl: Yamaha MT09 Tracer 2017

ja menjam modove u toku voznje...samo treba oduzeti kad i mozes promeniti,cesto to radim...samo ne moze TCS da se menja u toku voznje
probaj

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09
pre 5 minuta, Stefan Lone Wolf je napisao:

ja menjam modove u toku voznje...samo treba oduzeti kad i mozes promeniti,cesto to radim...samo ne moze TCS da se menja u toku voznje
probaj

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 

Nisam znao za to, baš ću probati... dakle samo oduzeti gas, a kvačilo ništa?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd,Knjazevac
  • Motocikl: Yamaha MT09 Tracer 2017

samo oduzmi gas i saltaj,jer meni je logicno da to tako mora da bude...zamisli uletis u pljusak a ono A mod 🤣🤣

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-09 2018, Yamaha MT-07

I jedno i drugo moze da se menja tj i modovi i traction control (traction mozda mora da se zadrzi pola sekunde, da ne bi doslo do slucajne promene), samo rucica gasa mora da bude zatvorena :D pa ljudi jer vi ne citate uputstvo :D probajte :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
4 minutes ago, miki89 said:

:D pa ljudi jer vi ne citate uputstvo :D probajte :)

Uputstvo? Da se pročita pre upotrebe? Ma daj, ko to radi. Uputstvo se čita kad nešto počneš sam da popravljaš, zajebeš pa da vidiš gde si zajeb'o.

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-09 2018, Yamaha MT-07
19 minutes ago, lomitelj said:

Uputstvo? Da se pročita pre upotrebe? Ma daj, ko to radi. Uputstvo se čita kad nešto počneš sam da popravljaš, zajebeš pa da vidiš gde si zajeb'o.

Imas pravo skroz.. :) Srbin je covek koji ne cita uputstvo :D Mali off-topic, dok sam radio u jednoj firmi kao administrator, radili smo usluzno postavljanje novih kasa u prodavnici Orsay, dosao Nemac koji je doneo svu opremu.. Tipa jedna kasa dobrih nekoliko ne tako malih kutija..i mi krenuli u sred Delta cityja u prodavnici da raspakujemo i sastavljamo i drzi, srafi, pokreci sistem..a on gleda ovako i samo pita a necete da citate uputstvo? Tog trenutka su mi izuzetno bile jasne razlike u mentalitetima :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 501 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,

POtvrdjujem da promjena moda radi u voznji, za tracking ne znam jer nisam probao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Ma ja čitao uputstvo kad sam kupio motor, nego pitanje je koliko sam zapamtio sve informacije posle čašćavanja prijatelja. I ko posle ponovo da uči u 50-im ;). Zato služi forum, pa čitam šta mlađi sve znaju, brže provaljuju...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja