Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Tracer MT 09

Recommended Posts

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Kupi se prsten koji se kači na čep od rezervoara i onda se torba zakači na taj prsten.Laka montaža i demontaža,vrlo prost sistem.I ja sam uzeo skoro jednu sličnu,preporuka...

Koja je zapremina,oznaka i.koliko love?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Ja sam se odlučio za Kappa- u (isto što i givi samo jeftinije), jer može da primi dve fulface kacige, a izgled mi je baš ok, pa čak je i lepši od zaobljenih. Ali zato su slike i okačene  da malo komentarišemo :) .

A možda bi bilo korisnije i da se skupimo, pa uživo da razmenimo po koju čašicu iskustva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Fazer,Transalp...

Zar vam se ne cini da mu ovo najsportskije stoji? Tj. da kazem, najlepse...

 

Pa recimo da si u pravu,samo mi Top Case deluje kao suvise mali,kolika mu je litraza?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 315 postova
  • Lokacija: Čelarevo
  • Motocikl: BMW 1150 GS

Veruj da ne znam moram pogledati u papire ali uvek sam imao na motorima velike kofere i putujemo uvek supruga i ja ali i ovaj mi je sasvim dovoljan.Ne moze 2 kacige ali kada ih i stavljam uopste unutra...10 dana po Grckoj i nije nam manjkalo prostora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Ja se najčešće vozim sa ženom, pa mi zato i odgovara da smestim obe kacige u topcase, pogotovo na kraćim relacijamo po gradu, da ne moramo da ih nosimo kad se šetamo. E sad to ima i lošu stranu, na primer kada odemo u šoping, onda žena kupuje više stvari, jer imamo veći topcase, a to znači da ode više parica ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: Yamaha mt 09 tracer Yamaha tracer 9 gt KTM 1290 SAS

To je Yamahin kofer od 39l, imao Sam ga na mt07, stane jedna kaciga u njega I to mu je jedina mana, a dobra stvar je sto dobijes yamahinu bravicu I otvaras ga kljucem od motora. I ja Sam razmisljao za kappu Ali mislim da nema crn CEO, a ja Sam hteo crn. Pa mogli bi da Se okupimo negde, samo da nam prodju ove kise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 315 postova
  • Lokacija: Čelarevo
  • Motocikl: BMW 1150 GS

Vaistinu vaskrse.

 

U subotu 07.05. stize karavan Yamaha MT - Tour u Beograd kod TC Usce.Dolazi spec. Yamahin kamion sa izlozenim svim MT modelima koji su predvidjeni i da se probaju ali na zalost svi su na stranim tablama pa moze voziti samo ko je u mogucnosti da vozi strane table.Bice i dobre svirke ...Ja planiram da dodjem ako me ne spreci nesto ali bas nesto vazno pa mozemo da se nadjemo tamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Da li je neko od kupaca lično dobio poziv ili obaveštenje od prodavca Yamahe o ovom lepom događaju?

Ja nisam, a da nema ovog foruma, ne bih ni znao, šta se dešava. Mogli bi malo na marketingu da porade. U inostranstvu organizuju susrete vlasnika i vožnje, pa bude tu nekog propagandnog materijala( nešto i na čačkalicu)  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Beograd/Zug
  • Motocikl: Stokke

789dfd36c25fa636d513e7b602049a12.jpg

051abe8947493c60d520d3e7981e2f54.jpg

2bb233e21d546ea1c7af8bc01dc3b585.jpg

 

Provozao se danas, nažalost samo krug oko Ušća. Organizatori imaju problem jer su svi motori sa nemačkim tablicama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Pa, pošto smo bili među prvima kao "poštovani kupci", organizator, nam je omogućio 2 kruga po stazi "ušće" da provozamo MT 09. Hvala im na tome, i pored problema u vezi stranih reg.tablica. Moj utisak je kao da su Tracer i MT 09 potpuno različiti motori. Prvo ovaj je manji i lakši, i kada smo ranije rekli da se Tracer vozi kao bicikla, MT 09 se onda vozi kao "mala bicikla", ali zato povlači neverovatno, tako da je ubrzanje izazvalo u meni pokretanje adrenalina. E sad možda mi se to čini pošto sam u fazi razrađivanja mog Tracera, a ovog MT 09 sam vozio kao "tuđe".

Bolje iskustvo može da kaže Wiggin, njegov Tracer je odavno razrađen, a ima i više iskustva. :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja