Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Tracer MT 09

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Čelarevo
  • Motocikl: BMW 1150 GS

Ma svidja mi se kako da mi se ne svidja i sam sam dugo vremena proveo na RD 07 i lepih km se navozao ali nemam stvarno potrebe za takvim motorom.Mislim i razlika u ceni je dobra a za asfalt mi ona ne treba.Mada je moje misljenje da sto se tice pouzdanosti sto je krasilo staru Afriku , ovu novu sada ne izdvaja nista od ostalih motocikala.Uh , sad kad procitaju ovo Afrikanci na..bo sam !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Ljudi kakav je motor na auto putu?Zastita od vetra,vibracije,udobnost?

Gde se pravi motor,u EU ili Japan?

Za proizvodnju pitam zbog uvoza,ima "preko" dobrih komada 40% ispod cene novog...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Beograd/Zug
  • Motocikl: Stokke

The MT-09 Tracer

 

5c649212144e897e5129a81910601db8.jpg

 

This year will be the first year we showcase the MT-09 Tracer Police motorcycle at Milipol. The MT-09 Tracer was designed with Police work in mind, allowing for full equipment installation - including the Police-required hard side cases – thanks to a longer swingarm and a dedicated tail design. With its lightweight and compact die-cast aluminum frame the Tracer Police is perfect for city patrolling and quick interventions in busy traffic situations. Its adjustable riding position limits fatigue for long hours and long distances work sessions. The MT-09 Tracer Police bike is available at a very competitive price and is affordable in service and maintenance.

 

b1a18bc643d27875603e6c29599488e0.jpg

 

http://www.ibike.com.hk/08_fun/15/yamaha_mp/mp.htm

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Čelarevo
  • Motocikl: BMW 1150 GS

Danas sam isao da registrujem Tracera i posto je kod nas u SUP u vecito sranje i stalno se ceka vratim se kuci nisam nista uradio pa cu sutra.Gledam one uplatnice na stolu i bacim pogled na jednu Porez na upotrebu vozila 8.770 din.Za vozilo koje se koristi pola godine.Ne  znam sto sam ovo ovde i napisao al ajde ...Malo mi lakse...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Beograd/Zug
  • Motocikl: Stokke

French Gendarmes train on Tracers

 

https://www.facebook.com/EcoleGendarmerieFontainebleau/

 

"The National Training Centre to road safety has just received the latest models 900 Yamaha Mt09 Tracer.

 

Already tested by the instructors of the centre in its civil version, this motorcycle very handy proves to be very efficient. Freshly repainted blue, with a screen printing strengthening the visibility, the "Trace Gendarmerie" will make its first kilometres in the hands of the trainers of the centre"

73a8dd4c5a618dce17a232b1172f29a7.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Beograd/Zug
  • Motocikl: Stokke

Zanimljivo je što su osim policijskih dodataka (sirena, rotaljka itd) zamenili sedište i vizir, a i štitnici za ruke su potpuno drugačiji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Evo i danas je taj lepi dan kada kada se čovek oseti mlađim i ostvari svoje snove, a može se i drugim rečima opisati kao" došlo novo magare pod staro dupe". ;)

Narednih dana biće nabacivanja dodatne opreme, pa ću se novim slikama pohvaliti.

 

 

post-27043-0-95871600-1459973693.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja