Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Tracer MT 09

Recommended Posts

  • Nemam ja kratak fitilj...Nego brzu reakciju na vas a sranja...ol, 382 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: TDM900

Bravo ...i sad ...saberi oduzmi ...dodaj ...ne dodaj ...kako ti se cini

Kakva je sastita od vetra na tvoju visinu koja je... 

jel bi radio poviseni vizir stvar...kakav je sa vibracijama u obrtajima ...posto sam isto cuo da je lud...lud...lud skroz motor...u Italiji je do sad prodato preko 8000 a gsa 6000 ...znaci da ima neka tajna veza u vezi njega

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ja probao i motor mi se veoma dopada...prilicno je kompletan, nisam nasao neku posebnu zamerku, ali sam ga vozio samo 2 kruga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha Tracer 900, FJR 1300

I ja sam ga vozio na Navaku dva kruga i imam dve zamerke. Upravljac je uzasno sirok i polozaj je kao na enduro motociklu, sto se meni ne dopada. Drugo, sediste je jako tvrdo. Takodje kolega je pominjao i losu preglednost retrovizora a nisam ni ljubitelj digitalne obrtaljke. Ostalo je u superlativima, svidja mi se izgled, kocnice, obrtni momenat, snage (za mene) sasvim dovoljno i veoma dobro lezi (koliko sam mogao za ta dva kruga da osetim i sa tim cudnim upravljacem). Sve u svemu, razmisljam o kupovini (jedna od dve opcije) uz uslov da prodam svog Bandita.

U svakom slucaju sve pohvale za Plattnera, jer nije dovoljno samo sesti na motocikl i izbrojati kes, bez probe, obzirom da ih polovnih nema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Čelarevo
  • Motocikl: BMW 1150 GS

Meni polozaj  sedenja itekako osgovara posto uvek  vozim endura pa mi samim tim ni korman nije cudan vec mi je odlican.Zamerka za retrovizor stoji ali za levi desni je ok. Ali kome treba desni. Na levom retrovizoru je ucinjen propust.Zbog sirine komandi na levoj rucki levi retrovizor je uvucen 2.5 cm vise prema unutra u odnosu na desni.Potrebno je napraviti mali nastavak na sipki retrovizora i uvrnuti i bice ok.Motocikl je izuzetno upravljiv a o agregatu ne treba trositi reci.Vozacko sediste mozda jeste malo tvrdje za duze ture ali nista vise od ostalih motocikala.Moja supruga je sedela nazad svih 300 km sa mnom u nedelju i kaze da je ok.Kada se stave kompletni kres barovi mislim da ce da onda bas izgledati nabildovano.Prosecna potrosnja je bila 5,6 sa nas dvoje i bogami svakakve voznje.Mislim da ce ovaj testni primerak preci u moje vlasnistvo :na_glavi:  :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 559 postova
  • Lokacija: Beograd/Zug
  • Motocikl: Stokke
Bravo ...i sad ...saberi oduzmi ...dodaj ...ne dodaj ...kako ti se cini

Kakva je sastita od vetra na tvoju visinu koja je... 

jel bi radio poviseni vizir stvar...kakav je sa vibracijama u obrtajima ...posto sam isto cuo da je lud...lud...lud skroz motor...u Italiji je do sad prodato preko 8000 a gsa 6000 ...znaci da ima neka tajna veza u vezi njega

 

Izvinjavam se na malo zakasnelom odgovoru, bio sam na putu.

 

Dakle, što se tiče zaštite od vetra, mogla bi da bude i bolja. Mislim da bi mi više odgovarao kraći vizir, jer kad na primer ustanem dok vozim gubi se huk vazduha, i milina jedna...

Vibracije nisam nešto primetio, bar ne toliko da mi zasmetaju.

Namestio sam extendere za ogledala i sad je pesma, 8$ od kineza.

Gume su pošteno izdržale kišu, i klizavi asfalt po Solunu.

Prosečna potrošnja na 2600 km 5.4 l

 

Kad povučem crtu, isplati se za sve pare :)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 817 postova
  • Lokacija: Montenegro - PG
  • Motocikl: Honda Varadero xl 1000 v

Wiggin , koliko odvozis bez pauze a da te ne zabole ledja ili koljena ?

Ovo je i dalje tvrdim fenomenalan motor u kategoriji Sport Tourer...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Čelarevo
  • Motocikl: BMW 1150 GS

Wiggin eureka!!Skidaj te extendere.To uopste nije potrebno.Provalio sam danas posle duzeg razmisljanja i probao na mom Traceru.Nisu  dobro namontirne tj pod dobrim uglom zatenuti nosaci retrovizora ustvari stitnici ruku.Popusti sa inbusom levu rucku i onaj mali sraf ispod retrovizora sa kljucem 8 zakreni sve prema napred polako.U jednom momentu ce nesto malo da skljocne i to je verovatno granicnik izmedju kormana i nosaca retrovizora.U tom polozaju retrovizor daje potpunu sliku.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja