Jump to content

Moto Zajednica

mitri

Majesty 400 vs. Burgman 400

Recommended Posts

• Maxi Scooter Club, 6269 postova
  • Motocikl: Peugeot Satelis250.... Honda NC750XD
On 7/6/2017 at 0:49, srbenda je napisao:

To na ovom forumu neces naci,,,uglavnom pisu  ali i iskustva im se svima pa skoro svode na.....LEP JE..UDOBAN....IMA LEPSE FAROVE...o mehanici i pouzdanosti agregata ...ciklistici....vesanju i podesavanju vesanja ....iio o prednostima manama oko elektronike ,,,,,,,,to je za vecinu misaona imenica.....niko nema ni da bekne kamo da napise nesto...uzas kojim se kriterijumima ljudi povode prilikom kupovine motora.....

O cemu ti pricas zivotati...... "niko nema ni da bekne"?

Koliko sam upucen, svako ko je imao pitanje, trebala neka pomoc, sugestija.... u 95% slucaja dobio je odgovor.

• Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Zainteresovan, 506 postova
  • Motocikl: TOMOS
Pre 22 sati, Satelis je napisao:

O cemu ti pricas zivotati...... "niko nema ni da bekne"?

Koliko sam upucen, svako ko je imao pitanje, trebala neka pomoc, sugestija.... u 95% slucaja dobio je odgovor.

Prijatelju,,,,,prvo nemoj da izvlacis recenicu iz konteksta jer time menjas poentu i smisao texta koji sam napisao.....a drugo to je i  veoma nekulturno...cak mislim da si se i ti licno pronasao u celom mom textu ;)

• Stari S.W.A.T., 974 postova
  • Motocikl: crf1000

Ne znam Satelisa, ali ne znam ni osobu koja češće pomaže svojim znanjem i savetima. Respekt i tačka! Produktivniji je na ovom forumu svakako i od mene i tebe x 300, tako da ga smatram najkompetentnijom osobom koja će da oponira tvom stavu.

A zašto to kažem? Baš zato što je Satelis milion puta pisao u detalje i sitna crevca o:

o mehanici i pouzdanosti agregata ...ciklistici....vesanju i podesavanju vesanja ....iio o prednostima manama oko elektronike

Ćao, zdravo!

• Podržavam 8

• You tube / Drandigo .., 553 postova
  • Motocikl: **Aprilia Atlantic 500ie**
2 hours ago, srbenda said:

Prijatelju,,,,,prvo nemoj da izvlacis recenicu iz konteksta jer time menjas poentu i smisao texta koji sam napisao.....a drugo to je i  veoma nekulturno...cak mislim da si se i ti licno pronasao u celom mom textu ;)

Kako moze da promeni poentu i smisao tvog teksta izvlacenjem recinice koja i jeste poenta tvog teksta? :)

Zasto je nekulturno da neko istinom odgovori na neistinu? :)

Ne ljuti se, prelistaj malo teme, ne pricaj napamet, ima itekako korisnih i zanimljivih stvari, i najmanje se pisalo o tome koji je skuter lepsi..

Inace, Majesty ima lepsu tablu ali Bugi mi je lepsi, prelepe farove ima i udobniji je prava ladja :)

• Podržavam 2

• Maxi Scooter Club, 6269 postova
  • Motocikl: Peugeot Satelis250.... Honda NC750XD
Pre 4 sati, srbenda je napisao:

Pronaci se u tvom textu......... dobar stos:lol3:

lepo napisa @Darko SB

Pre 1 sat, Darko SB je napisao:

Kako moze da promeni poentu i smisao tvog teksta izvlacenjem recinice koja i jeste poenta tvog teksta? :)

Zasto je nekulturno da neko istinom odgovori na neistinu? :)

Ne ljuti se, prelistaj malo teme, ne pricaj napamet, ima itekako korisnih i zanimljivih stvari, i najmanje se pisalo o tome koji je skuter lepsi..

Inace, Majesty ima lepsu tablu ali Bugi mi je lepsi, prelepe farove ima i udobniji je prava ladja :)

• Podržavam 2