Jump to content

Moto Zajednica

Auspuh za Super Teneru 750

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Da li neko moze da mi pomogne,kupio sam Yamahu super tenere XTZ 750 u super stanju ali bih promenio auspuh. Ovaj je ispravan ali bi hteo bih da se malo jace cuje. Zvao sam Roberta iz Ade ali koze da je taj model malo komplikovaniji i da ga on ne pravi. Ako neko ima proverenu preporuku za normalan odnos cena kvalitet, javite. Hvala unapred,pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000

Da li neko moze da mi pomogne,kupio sam Yamahu super tenere XTZ 750 u super stanju ali bih promenio auspuh. Ovaj je ispravan ali bi hteo bih da se malo jace cuje. Zvao sam Roberta iz Ade ali koze da je taj model malo komplikovaniji i da ga on ne pravi. Ako neko ima proverenu preporuku za normalan odnos cena kvalitet, javite. Hvala unapred,pozz

Prijatelju, samo otvori taj fabricki i resio si problem, probano na jednoj mojoj bivsoj teretnjaci, grmi ko Tehnodrom uz jedva primetno povecanje potrosnje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000

Ok,probacu tako. A jel znas nekog ko bi mogao to da mi uradi ?

Paaaaa, nemam pojma, nadji nekog druga ko je malo vicniji majstorisanju, nije nista komplikovano al opet ima tu malo petljanja. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: KTM EXC, TA 650

Ma sta radio sa auspuhom stavljao drugi ili otvarao fabricki motor bi valjalo de se posle usteluje. Otvaranje fabrickog je najjeftinije resenje, a postici ces neki zvuk, sve je stvar ukusa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Ma sta radio sa auspuhom stavljao drugi ili otvarao fabricki motor bi valjalo de se posle usteluje. Otvaranje fabrickog je najjeftinije resenje, a postici ces neki zvuk, sve je stvar ukusa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Početnik, 587 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere

I sta si uradio na kraju bas me zanima posto i ja imam istu a voleo bi da je malo bucnija

 

sa mobilnog koristeći tapatok

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1953 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

I sta si uradio na kraju bas me zanima posto i ja imam istu a voleo bi da je malo bucnija

 

sa mobilnog koristeći tapatok

Da ne pomislič da je u pitanju još jedno u nizu kenjanja nas matorih, ali stvarno ne vidim nikakv razlog da to radiš, a u šta ćeš se uveriti na nekom dužem putovanju kada ti glava od buke bude kao kineska glasačka kutija. Moj drugar je na Transalpu imao ADA auspuh koji je posle prvog putovanja od nekih 600 kilometara zamenio fabričkim. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

 

I sta si uradio na kraju bas me zanima posto i ja imam istu a voleo bi da je malo bucnija

 

sa mobilnog koristeći tapatok

Da ne pomislič da je u pitanju još jedno u nizu kenjanja nas matorih, ali stvarno ne vidim nikakv razlog da to radiš, a u šta ćeš se uveriti na nekom dužem putovanju kada ti glava od buke bude kao kineska glasačka kutija. Moj drugar je na Transalpu imao ADA auspuh koji je posle prvog putovanja od nekih 600 kilometara zamenio fabričkim.
Ja sam sa svojim TDM-om isao na more (cca 1300 km) sa Race Ada auspuhom i u nijednom trenutku ni meni ni mojoj gospodji nije zasmetao otvoreni top...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4672 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Bio je na kupujem prodajem austuh za ST za male pare, auspuh je originalni i otvoren, pobaj tamo da daš oglas za kupovinu !  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3961 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Što se performansi tiče njen oriđiđi ispuh je najbolji.

To je sve usklađeno i optimirano još u tvornici.

 

Arrow kompletan, znači lonac PD i cijevi od kroma su odmah na drugom mjestu.

 

Sve ostale kombinacije su moguće ali bez dodatnog uštelavanja karbova slaba korist, dobije se jedino zvuk.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja