Jump to content

Moto Zajednica

Ostale umetničke fotografije (vaše, a ne tuđe)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Mislim da je ideja dobra. Takodje mislim da bi mogao malo neki exif da se baci uz sliku cisto da bi moglo bolje da se uci (kad, sta, koliko...)

 

Naravno

 

I naravno da se da rok za koliko mogu da se postave slike

 

Rok za postavljanje slika je nedelju dana,počevši od ponedeljka,dakle, zaključno sa nedeljom, a onda nedelju dana za glasanje, pa onda nova tema.

 

Naravno ako se dovoljno ljudi bude prijavilo da je voljno za takvu akciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ondak morate da eliminisete i Hitmana, Copeta, Gremlina i Crnumrlju  ;D Izvinjavam se ako sam zaboravio nekog od profija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Ondak morate da eliminisete i Hitmana, Copeta, Gremlina i Crnumrlju  ;D Izvinjavam se ako sam zaboravio nekog od profija.

 

... a Evil Zo? ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Evo da i ja dodam jednu slicicu.2005-e jezero Provala u Vajskoj,jutro oko pola sest.Slikao sam sa Kodak CX7430,kojeg i danas imam.

 

post-305-12878998469409_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Da li se slažete da napravimo mali eksperiment?

Evo mog predloga:

- Na početku svake druge nedelje da se da tema, npr. tema za sledeću nedelju je grad i arhitektura

- Otvaram novu temu sa nazivom zadate teme i stavljam na glasanje

- Glasanje traje nedelju dana nakon zavrsetka teme

- Pobednik dobija pet poena

- Poeni se sabiraju i svaki treći mesec biramo najboljeg fotografa tromesečja, na kraju godine znaćemo ko je najviše napredovao i proglašavamo ga za najboljeg amaterskog fotografa godine.

 

Gospodinu Milovanu Kneževiću je zabranjeno učestvovanje, jer se radi o amaterima!!! :D :D :D

 

Pa, šta kažete na ideju? Ako vam se svidja počinjemo od ponedeljka, ovde ću okačiti zadatak ;D I vi ovde kačite sličice. U nedelju ću uzeti imena svakog učesnika i staviti u posebnu temu na glasanje.

 

 

 

...moze!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Ondak morate da eliminisete i Hitmana, Copeta, Gremlina i Crnumrlju  ;D Izvinjavam se ako sam zaboravio nekog od profija.

 

Svi koji se profesionalno bave fotografijom neće moći da učestvuju u ovoj vrsti takmičenja, jer to ne bi bilo fer prema ostalima. Za njh ćemo da napravimo poseban posao, da ne bude da ih proterujem odavde :o ;D ;D

Profesionalci da mi se javite koliko vas ima, da mogu da napravim spisak. Vi ćete da smišljate teme, i da kritikujete ako neko nije pogodio temu sa obrazloženjem zašto nije pogodio temu, takođe dajete i neke osnovne zadatke, tj u kom stilu da budu fotografije, npr. tema je ta i ta, ali, da bude u crno beloj varijanti, da bude vertikalna, da bude blur ili da bude ne znam ni ja sta....budite malo maštoviti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Da li se slažete da napravimo mali eksperiment?

Evo mog predloga:

- Na početku svake druge nedelje da se da tema, npr. tema za sledeću nedelju je grad i arhitektura

- Otvaram novu temu sa nazivom zadate teme i stavljam na glasanje

- Glasanje traje nedelju dana nakon zavrsetka teme

- Pobednik dobija pet poena

- Poeni se sabiraju i svaki treći mesec biramo najboljeg fotografa tromesečja, na kraju godine znaćemo ko je najviše napredovao i proglašavamo ga za najboljeg amaterskog fotografa godine.

 

Gospodinu Milovanu Kneževiću je zabranjeno učestvovanje, jer se radi o amaterima!!! :D :D :D

 

Pa, šta kažete na ideju? Ako vam se svidja počinjemo od ponedeljka, ovde ću okačiti zadatak ;D I vi ovde kačite sličice. U nedelju ću uzeti imena svakog učesnika i staviti u posebnu temu na glasanje.

 

 

 

Ja sam za!

A... hmm... ko je Milovan Knežević?  ;D

U potpisu

Marko Manojlović  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

 

Ja sam za!

A... hmm... ko je Milovan Knežević?  ;D

U potpisu

Marko Manojlović  ;D ;D ;D

 

Gos'n Mikka :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

 

Ja sam za!

A... hmm... ko je Milovan Knežević?  ;D

U potpisu

Marko Manojlović  ;D ;D ;D

 

Gos'n Mikka :D

 

A ja kao naiva nisam znao ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

;D ;D ;D

 

Jel' mogu barem da budem u ziriju ?  :)

 

Ajd još jednom...

Svi koji se profesionalno bave fotografijom neće moći da učestvuju u ovoj vrsti takmičenja, jer to ne bi bilo fer prema ostalima. Za njh ćemo da napravimo poseban posao, da ne bude da ih proterujem odavde  :o ;D ;D

Profesionalci da mi se javite koliko vas ima, da mogu da napravim spisak. Vi ćete da smišljate teme, i da kritikujete ako neko nije pogodio temu sa obrazloženjem zašto nije pogodio temu, takođe dajete i neke osnovne zadatke, tj u kom stilu da budu fotografije, npr. tema je ta i ta, ali, da bude u crno beloj varijanti, da bude vertikalna, da bude blur ili da bude ne znam ni ja sta....budite malo maštoviti.

 

Eto vidiš Mikele da vas ne izostavljam. A što se tiče tog žirija, svi imaju pravo na glasanje, ne bih da određujem stručni tim koji će da ocenjuje da ne bi bilo pobune.

 

Ajde profi javljajte se da znam koliko vas je, da bih napravila spisak za vaše predloge tema i zadatke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Da li se slažete da napravimo mali eksperiment?

Evo mog predloga:

- Na početku svake druge nedelje da se da tema, npr. tema za sledeću nedelju je grad i arhitektura

- Otvaram novu temu sa nazivom zadate teme i stavljam na glasanje

- Glasanje traje nedelju dana nakon zavrsetka teme

- Pobednik dobija pet poena

- Poeni se sabiraju i svaki treći mesec biramo najboljeg fotografa tromesečja, na kraju godine znaćemo ko je najviše napredovao i proglašavamo ga za najboljeg amaterskog fotografa godine.

 

Gospodinu Milovanu Kneževiću je zabranjeno učestvovanje, jer se radi o amaterima!!! :D :D :D

 

Pa, šta kažete na ideju? Ako vam se svidja počinjemo od ponedeljka, ovde ću okačiti zadatak ;D I vi ovde kačite sličice. U nedelju ću uzeti imena svakog učesnika i staviti u posebnu temu na glasanje.

 

Jel ste utvrdili pravila?  Kad se pocinje?  ::)  Hellena, stvarno ti je divana ideja !  :)  Nemojte sada da odugovlacite, interesovanje je sve vece. ;D

 

Imam predlog da tokom takmicenje, po glasanju, prvorangiranih 10 fotografija  (foto-amatera) budu bodovani. Nesto kao u moto/auto trkama.

Tako ce biti vise ucesnika u takmicenju, bez obzira koju opremu (fotoaparate) koriste.  ;)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Ako se ne jave profi, kao što se ne javljaju, ja u ponedeljak dajem temu i pravila.

Do nedelje popodne ste slobodni da okačite svoje fotografije. To veče otvaram glasanje.

Ko bude učestvovao, taj će svoje ime videti tamo.

Glasanje, opet, traje od ponedeljka do nedelje popodne, kada ga zaključujem  i spremam novu temu ( ako se niko od profija ne bude ponudio ). Boduje se samo najbolja fotografija, da ne bi bilo zabune, dakle, jednom glasate za fotografiju koja vam se najviše sviđa. Još ćemo da vidimo kako  će to da funkcioniše, ne bih da komplikujem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Pa bas iz tog razloga, jer ako se postavi glasanje tipa glasanja za ocenu moto skupa ne znam da li bi postojao nacin ograniciti ljude da ne glasaju sami za sebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Predlažem da bude tema postavljena kao glasanje, zbog preglednosti, s tim što će se svako potpisati i navesti za koga je glasao. Ako se glasovi na kraju ne poklapaju, može se proveriti....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

 

Profesori gde ste  ???

 

Ajd`  stvarno, pa bez Vas ovo nemoze da pocne. Mislim...  moze, al`  ipak !  ;)

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja