Jump to content

Moto Zajednica

Kakav je put - info

Recommended Posts

  • Drug član, 1270 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Divcibare se ubrzano zlatiborizuje, na putu je vec guzva. Secam se dobrih dana kada nisi nikoga sretao do gore ili do dole.

Put se siri, moguce je da ce ga presvuci novim asfaltom. Bice to izazov za vozace audija i bmw, a rizik za ostale.

Pored toga put je, i bice opterecen kamionima, mikserima i teskom mehanizacijom, jer je za potrebe radova povecana potreba za istim. Obicno se krecu ka i od Valjeva, pa pripazite.

Ako vozite endurce i slicno postoji alternativa da se popne na planinu od Krcmara makadamima.

A sto se tice asfaltiranih pravaca u pravcu Cacka, Pozege ili Kosjerica iz pravca Bg, najlepse je preko Rajca ili preko Mionice ka Ravnoj Gori pa dalje po zeljenoj destinaciji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 598 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F

Danas sam prolazio putem Rudnik-Ljig. Dosta duga deonica je izgrebana u obe kolovozne trake. Izgleda da ce uskoro da stave novu kosuljicu asfalta a mozda i da nastave dalju obnovu puta dok se veci deo ovog poteza ne obnovi.

Kada se zavrsi, eto jos jedne 30-40km duge relacije za lepo krivinarenje.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Dali je neko prolazio skoro putem od Ivanjice ka Uscu, pored manastira Studenica. Inace odlican je put ali je prosle god usled onih kisa i polava voda bila odnela deo puta na jednom mestu. Nadam se da je sanirano do sad ali da pitam za svaki slucaj???

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu
51 minutes ago, Biker-Boy said:

Kakvo je stanje, to jest kako teku radovi na putu Prijepolje-Pljevlja?

Biće pri kraju za nedelju-dve?

Prosao pre 20 dana motorom. Nemoj ni da pokusavas jer puta nema. Skinute obe trake skroz. Ako hoces da vozis po ne utabanom pesku i sljunku 10+ km i da lomis motor onda OK. Sta je najavljeno za kraj radova nemam pojma, ali u razgovoru sa lokalcima, ocekuju da do kraja jeseni bude gotov. Skoro nece to je sigurno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Predproslog vikenda je drugar prolazio tamo sa Z1000 i kaze da je utaban kamen-sljunak, moze da se vozi, nije totalna katastrofa, znaci ipak nesto rade

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Mozda su sada malo sredili, ali svakako bih zaobisao. Ja sam bio u depresiji dobrih pola sata. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

Razmišljam o putu za Rumuniju ali sa polaskom iz Niša, pa vidim na G maps neke radove na potezu Niš-Knjaževac-Zaječar-Negotin koji potencijalno produžavaju putovanje za 45-60 min. Ima li neko da je skoro prolazio tim putem?

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Nis-Svrljig
  • Motocikl: Honda Vfr1200 DTC

Prosao juce do zajecara i nazad....doduse kolima....uzas ...nis knjazevac sve ok...od knjazevca do vratarnice (10tak km ispred zajecara) krece pakao....semafori na svakih 5km i krace,  kolone ,nema asfalta za putni motor cisto mucenje....prasina i rizla pesak na sve strane ...za izbegavanje...mislim da ima.radova i posle zajecara ali nisam siguran

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6712 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Iz Vrnjačke smo išli na Ugljarevo, pa Stuba, Čukojevac, Vitanovac pa redom po tim selima do Kragujevca. Sasvim slučajno.

 

Jako mi se svideo put ali bili smo kolima. @N.F.S. Verovatno zna bolje o kojem putu se radi. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Biće uskoro :)
On 19.7.2021. at 12:06, Nole Bg je napisao:

Dali je neko prolazio skoro putem od Ivanjice ka Uscu, pored manastira Studenica. Inace odlican je put ali je prosle god usled onih kisa i polava voda bila odnela deo puta na jednom mestu. Nadam se da je sanirano do sad ali da pitam za svaki slucaj???

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
 

Прошао сам туда прошли викенд, одличан је пут. На пар места има сужења због тих одрона, али је сасвим проходно, без икаквих проблема. Додуше, нисам ишао даље од Студенице према Ушћу, али верујем да ни тамо нема проблема.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara, Michigen
  • Motocikl: Honda NC 750XD

Jel neko isao od Trebinja do Sarajeva preko Zelengore? Ne mogu da provalim po satelitskim snimcima jel asfalt ili makadam. To je regionalni put R434.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 949 postova
  • Lokacija: Banjaluka
  • Motocikl: Triump Tiger 800 XRT

Put Mitrovac-vidikovac Banjska stena....znam da je makadam, isao sam prije nekoliko godina autom. U kakvom je stanju sada? Moze li se motorom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500
On 7/23/2021 at 1:27 PM, brankor said:

Прошао сам туда прошли викенд, одличан је пут. На пар места има сужења због тих одрона, али је сасвим проходно, без икаквих проблема. Додуше, нисам ишао даље од Студенице према Ушћу, али верујем да ни тамо нема проблема.

Sve ok, sanirano skroz. Doduse, koliko se secam, od Studenice ka Uscu i nije bilo problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs
Put Mitrovac-vidikovac Banjska stena....znam da je makadam, isao sam prije nekoliko godina autom. U kakvom je stanju sada? Moze li se motorom?
Bili skoro, nije strasno prisli motorima do one rampe gde moze dalje samo peske, ali ako mene pitas moze motorom i dalje tamo jos jedno 500-600 m gde kreces peske u stranu da se penjes.

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs
Sve ok, sanirano skroz. Doduse, koliko se secam, od Studenice ka Uscu i nije bilo problema.
Ovo sam bio neki dan, put od Ivanjice do tog mesta gde je bio prekinut put je vrhunski za bas dobru voznju. A odatlle do Studenice i nije bas nesto, dosta odrona, rupa, oprez na max. Dalje od Studenice do Usca perfektan, nema greske.

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 949 postova
  • Lokacija: Banjaluka
  • Motocikl: Triump Tiger 800 XRT
10 minutes ago, Nole Bg said:

Bili skoro, nije strasno prisli motorima do one rampe gde moze dalje samo peske, ali ako mene pitas moze motorom i dalje tamo jos jedno 500-600 m gde kreces peske u stranu da se penjes.

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
 

Hvala :)

Do rampe je dovoljno. Dalje mogu pjeske :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500
50 minutes ago, Nole Bg said:

Ovo sam bio neki dan, put od Ivanjice do tog mesta gde je bio prekinut put je vrhunski za bas dobru voznju. A odatlle do Studenice i nije bas nesto, dosta odrona, rupa, oprez na max. Dalje od Studenice do Usca perfektan, nema greske.

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
 

Da, da, tako je.

Čak, koliko se sećam, bila su dva veća odrona, jedan blizu Ivanjice, i jedan ogroman kod motela Radočelo. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1270 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
19 hours ago, Nole Bg said:

Bili skoro, nije strasno prisli motorima do one rampe gde moze dalje samo peske, ali ako mene pitas moze motorom i dalje tamo jos jedno 500-600 m gde kreces peske u stranu da se penjes.

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
 

Od mestana sam cuo da se u blizini  Banjske stene nalazi hraniliste za medvede. Rendzeri dovoze hranu , podignu rampu i prodju dokle moze.

A medvedi navikli, pa cim cuju motor vozila misle da stize hrana. Zato je kazu i rampa postavljena, da ne bi doslo do nezeljenih susreta.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

kakv je put od trstenika ka Aleksandrovcu pa gore na Kopaonik prema Jarmu .Možda se tu  još uvek se vozi neka brdska trka ,,reli kopaonik ,, ili tako nešto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Kakav je put Soko banja- Boljevac ? Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: Бор
  • Motocikl: Yamaha XTZ660 Tenere

дуго нисам прошао (2-3 год) доста је уѕак има кривина, очекуј ризлу због зиме, пажљивије се вози иначе је ок

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tractorce XT660Z

Već duže vreme javljaju  za Požega Kosjerić put da je u fazi radova i delimičnih propuštanja i obustava, ja juče prošao bez problema, nema ni radnika a ni mašina pa rekoh da podelim pred ovo lepo vreme.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja