Jump to content

Moto Zajednica

Kakav je put - info

Recommended Posts

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R 1200 GSA LC

Zdravo svima

 

Za prvomajske praznike planiram put preko ex YU, Albanije do Grčke, itinerar je više ili manje več napravljen, samo mi fali jedan detajl na putu: naime tražim info o putu od Gusinje (CG) preko Vermoši, Tamare do Hani i Hotit (Al) - SH 20. Ako je neko vozio tim putem u zadnjih pola godine, te bi informacije bile sigurno najnovije, jer preko zime nešto novo nije napravljeno.

Hvala i pozdrav

 

Mac

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R 1200 GSA LC

Sto vozis

Hoj

Nisam baš siguran, da je to odgovor na moje pitanje - potraživanje, ako je, onda ti puno hvala. Ne razumijem ništa, ali pusti budalu !

 

Mac

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Po informaciji koju do koje sam skoro dosao (negde na netu), trebalo bi da je zavrseno asfaltiranje tog puta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Ja sam tuda prosao prije 10 mjeseci i mogu ti reci kako je tada bilo a mislim da nije puno od tada uradjeno. Put definitivno nije zavrsen jer da jeste znao bih jer dionicu od Podgorice do Gusinja skracuje za nekih 80km ako ne i vise. Zivio i ako nemas enduro motor biraj drugi put.

 

pisalo se u jednoj temi vec o tome   http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/107187-lepote-crne-gore/page-2

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R 1200 GSA LC

Pita te covek koji motor vozis verovatno da bi u skladu sa tim dao svoju preporuku.

Zdravo

 

Hvala na informacijama i kao što napisao: Ne razumijem najbolje takve viceve, pošto u mom profilu jasno piše, da sam iz Ljubljane i da vozim BMW R 1200 GS.

Ako to još nekome nije jasno, eto ponovo sam napisao, šta vozim, pa makar nikad postao 'pravi bajker'.

 

Pozdrav

 

Mac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

@lalajko, jeste off ali prebacices ti vec gde treba ili preneces kome treba. Sa potipisima clanova u vidu video zapisa je totalna glupost, odvraca paznju bespotrebno. Pa kada bi svi imali video zapis u potpisu na jednosj strani bi bilo svega par postova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

@Mac , ovaj video nema veze sa tobom  a kada sam gledao pise li ti sto vozis nisam primjetio na cemu si. Vjeruj mi da je moje pitanje bilo samo zbog toga upuceno jer sa bilo kojim motorom  sem endurom taj put bi bio totalno mucenje i neizvijesnost. Ako budes prolazio kroz Podgoricu javi se za pice. pozz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Slovenija
  • Motocikl: Bmw r 1200 rt

Pozdrav svima.

 

U šestom mesecu imamo u planu prevozit od Raška - Jošanička Banja - Ploča - Ples - Stanišinci - Vrnjačka Banja

 

https://www.google.si/maps/dir/Vrnja%C4%8Dka+Banja,+Srbija/43.3884741,20.7520367/Ra%C5%A1ka,+Srbija/@43.4714685,20.7707907,11z/data=!4m15!4m14!1m5!1m1!1s0x47565788a91041e7:0x4220d2188040c675!2m2!1d20.8941879!2d43.6250736!1m0!1m5!1m1!1s0x4756306092c4f453:0x2dcf0c3b8cdeab88!2m2!1d20.615556!2d43.291944!3e0

 

Zanima me ali je cesta u kompletu u asfaltu i kako je stanje asfalta ( ne tražim za trkanje ali barem da nije rupa do rupe )

 

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Idem tim putem svake godine par puta. Bas sad u nedelju deo puta. Put je odlican i priroda fenomenalna. Kada se dodje na raskrsnicu vb-goc, treba ici prema gocu, pa onda prema vb. Put je mnogo bolji i ide kroz prelepu prirodu, a samo malo je duzi. Inace od banjske strane goca spojen je put na kraljevacku i voznja je super.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

a pre te raskrsnice gde se desno skrece za Aleksandrovac a levo za V. Banju obavezno svratiti u Skacak na odlicnu dinstanu teletunu ili vrucu jagu.Prosao pre neki dan, smrzao se ko pi.ka iznad Ploce. Put korektan a priroda fenomenalna.  Javite se da popijemo pivo i napravimo neki smetaj.(pogledaj potpis)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere
a pre te raskrsnice gde se levo skrece za Aleksandrovac a desno za V. Banju obavezno svratiti u Skacak na odlicnu dinstanu teletunu ili vrucu jagu.Prosao pre neki dan, smrzao se ko pi.ka iznad Ploce. Put korektan a priroda fenomenalna.  Javite se da popijemo pivo i napravimo neki smetaj.(pogledaj potpis)

 

 

Pravo zboris za Skacak!

 

post-1793-14309044376858_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Slovenija
  • Motocikl: Bmw r 1200 rt
  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Slovenija
  • Motocikl: Bmw r 1200 rt
  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Kada krenete iz Vrnjacke Banje, prema Plesu, Stanisincima...imate 2 puta. Na karti si obelezio put u dosta losem stanju (koga Google predstavlja kao glavni). 

 

https://goo.gl/maps/NlxLU

 

Umesto tog puta, treba ici kao da hocete na Goc (sa strane V. Banje), pa kad se popnete, skrenete levo i dalje idete do raskrsnice gde se srecete sa prethodnim putem...Put je dobar, ide kroz lepu prirodu, a od Goca do raskrnice je nov put, fenomenalan.

 

https://goo.gl/maps/pJpHm

 

Iako deluje malo duzi, lepsi je za voznju i brze se stigne posto je u dosta boljem stanju.

 

Ono sto ne bi smeli da propustite na tom putu je kafana "Skacak", bas na raskrsnici gde skrecete prema Josanickoj Banji...vi skrecete desno preko mosta, a kafana je bas pored mosta, ali napred.

 

https://www.facebook.com/pages/Etno-kuća-Skačak/433087763389408?sk=photos_stream

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Slovenija
  • Motocikl: Bmw r 1200 rt

Hvala ti za opomenu.

 

Kad sam pripremal turu sa googlom sam upotrebio i Mapsource . Na oba dva mjesta mi je dalo da je bolji put moja varjanta . Hvala još jednom. Več sam popravil

 

Mi idemo u relacji Raška - Kopaonik - Josanička Banja - Ples - (par metara izpred Vila Horizont - Goc ) krenem desno za V.Banju. Jesam dobro razumijo ??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT
  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

2011-e sam nocio u Novom pazaru sa porodicom, i napisao sledece: 

Letos smo nocili u Novom Pazaru kod Haruna. Jako korektan lik, rezervisao sam sobe telefonom. U sklopu kuce (nedaleko od centra grada) ima i radnju koja radi do 3h ujutru, pa iako mi je auto pun stvari sa sve krovnim koferom nocio ispred kuce, nije bilo nikakvih problema (ima video nadzor ispred kuce/radnje. U dvoristu iza hangar-vrata ima mesta za 10-ak motora. Cena po osobi je bila 5 EU, sobe istina male, kao i kupatila, ali cisto i uredno. Ako Vam treba samo da prenocite, super stvar. Tel. je +381 66 967 3979, ul. Rifata Burdzevica 92. Svaka preporuka.  :takoje: 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja