Jump to content

Moto Zajednica

Dobro pogledati. Iz Rusije s ljubavlju.

Recommended Posts

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Uh sunce ti,nije lose pogledati .. pokazuje koliko smo ranjivi u saobracaju..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Doboj - Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR rc36

Ima bilmeza sa obe strane. Vredi pogledati, malo razmislim o tome kako mi na magistrali 80 u kolima bude smaračina, pa vidim koliko sam često i ja govedo u saobraćaju....

 

EDIT:. Sad baš gledam opet, dosta ih je bez kacige!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Ја погледам, згрозим се некад каквих идиота има па направе сра*е својом кривицом, а кад видим како неко одради све по ПС-у, па и пажљивије а неко га ипак "не види" прође ме нека језа, запитам се.

И то ми буде наук да будем још пажљивији кад сам на мотору, и максимално се трудим да ја не скривим нешто.

 

Углавном, ово не гледају они који би требало.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Нек иде живот, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vulkan 800 некада био Keeway Supershadow 250

Ово мало на почетку што сам погледао 90% је брзина , не брже од живота .

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Posle ide sve gore i gore, ona dva deteta sto su naletela na skuter, ono ne verujem da je ostalo zivo. I jbt onaj udara u ogradu i spada mu kaciga....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

Jako puno bahate voznje. Zaobilazenje sa desne strane, prolazak na crveno, oduzimanje prvenstva...

najgrdje sto nastradaju saputnici, uglavnom devojke, ciji momci pokusavaju da ih impresioniraju brzom voznjom u guzvi po gradu i onda poljube asfalt oboje...

 

gledam retrospektivu mojih gresaka u voznji i najezim se...prolasci kroz crveno, sa desne strane, oduzimanje prvenstva...sve isto... i to uglavnom sa jebenim skuterom :/// kakav sam ja mamlaz i neodgovorna budala!!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: BMW F800ST Honda NX 250

Neodmerena brzina i nametanje(oduzimanje) prednosti čine 90% nestreća na snimku.

Dobro je ovo pogledati, bilo bi još bolje i na usporenom snimku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 546 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Beverly 300 i.e. Suzuki GSX650F/GSXR600

Većina nesreća je usled bahate vožnje, neprilagođene brzine, prolaska kroz crveno, obilaženja sa desne strane, provlačenja između automobila itd...

 

Mi smo inače 20x izloženiji saobraćajnim nezgodama, a ovakvom vožnjom to povećavamo na 200x!

 

Pamet u glavu, poštuj tuđ i svoj život, samo je jedan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Beograd

 Poslednji video bi mogao da posluži u emisiji "Stupid science" na Nacionalnoj geografiji...akcija-reakcija :) Ovaj mislio da odgurne auto od tonu ipo..to može samo Čak Noris, koji ne radi sklekove, nego privlači Zemlju.. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2070 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Prosto ne mogu da verujem da ima toliko glupaka. Da li da sam srecan sto zivim u Srbiji a ne u Rusiji ili Kini ili sta ja znam. Kod nas mislim , pa I nema toliko gluposti. Ili ima samo u srazmeri.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1584 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Kod "nas" se uglavnom precenjuje vozilo i njegova sposobnost da izvrsi preticanje. Pre par dana sam morao 3 puta da prikocim kako bi vozila iz suprotnog smera uspela da zavrse zapoceto preticanje. Sva sreca pa sam vozio malkice iznad ogranicenja. To se desilo na putu duzine cca 150 km, da sam isao brze, pitanje je sta bi bilo. Motori su gabaritima mali i vozaci automobila uglavnom ne uspevaju da procene udaljenost motora. U 70% nesreca sa prvog snimka, najbitniji uzrok nesreca je, po meni, prebrza voznja u gradskim uslovima. Smanjiti brzinu i uzivati u voznji, a ne u samoj brzini motora i pomoliti se Bogu, jer na kraju ipak sve od njega zavisi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: i

Ja se sećam nekog "testa", možda sam ovde na forumu i video, koji su radili britanci. Ako se dobro sećam, vozaču automobila motor koji ide u njihovom smeru izgleda iste veličine ( kao tačkica ) dok se ne približi na nekih pedesetak metara. Uslovljava da ne mogu lepo da procene brzinu kojom se krećemo. A kada provale, ukenjaju se jer si na pedeset metara od njih i ideš brže nego što su procenili. Onda se uglavnom ukopaju u sred raskrnice ili pokušaju da izlete brže...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Asanja (Srem, Obedska bara)
  • Motocikl: Honda Vfr 1200xd

Sta je ovo, divlji Zapad? Na zalost na ovom snimku za svaki drugi slucaj kriv je vozac motora, prevelika brzina, prolazak kroz crveno svetlo...  :ups:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja