Jump to content

Moto Zajednica

Servis za skutere ?

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Sprint max

Koji je najbolji servis za kineske skutere , Sprint Max 50cc , u Beogradu ili bližoj okolini ?

 

Hoću da uradim detaljan pregled i popravim sve nedostatke , pre nego mi sin sedna na skuter i počne besomučno mučenje jadne kineske naprave :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Sprint max

Hvala Drugari na pomoći. Zvao sam  URBAN-MOTORS u Žarkovu,  jednog momka sa Banjice, Dragana Lukača iz Batajnice a sutra ću i ova dva broja :).

Svi mi se čine korektni u priči i svi imaju argumente za dobru saradnju .  Najbliži mi je Fića jer sam ja 1 km daleko od njega , pa ću probati da odem i vidim kakv utisak ću tamo steći. Ne volim da me neko , zbog mog ne znanja , razvlači i klepeće , već da me stekne kao mušteriju, jer sam ja veran kao pas . Kod svog auto električara sam stigao iz Makedonije sa Djerdjevlije , u Zemun , bez alternatora  ali kod drugog nisa hteo :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 324 postova
  • Lokacija: Karaburma - Kanarevo
  • Motocikl: X8-400

Micko - moto klinika VML 064 425 2015

Rados - Petlovo brdo 064 201 2760

KDM radi kymco...

Nikola i Zika na Karaburmi 063 371 456

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Vespa LML Star Deluxe 150

Kad se kaze "servis za skutere" da li to podrazumeva i elektriku i mehaniku zajedno? Konkretno kod tog Cire npr. Nemam iskustva sa majstorima bas, znam kad teram svog Logana da su odvojeni majstori (bar u mom slucaju). A vozim motor, evo koliko vec...drugi dan u zivotu (ne racunajuci obuku i 20 casova voznje:)  :)

Otisao bih kod Cire, relativno mi je blizu. Na dijagnozu mehanike i na jos vazniju popravku elektrike posto mi ne rade migavci, elektronsko paljenje i sl. na mojoj Vespi LM Star Deluxe 150 2T.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova

Imas servis u 23 bloku bas za kineze. Zove se Milenijum. Ja svog prvog kineza tamo servisirao i bio prezadovoljan a radni sat krajnje korektan. Fica ne radi Kineze,a i nesto nisam mnogo preporuka cuo jer dere za ruke,delovi su mu jako povoljni mogu to da kazem,zivim u blizini i par puta pazario. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Људи, имате ли неког за препоруку ко ради SYM скутере у Београду или Панчеву, па и Зрењанину. Има један овде коме треба да се среди струја.

 

Је л' то неко од поменутих у овој теми или...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 779 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1100 ,Suzuki GSX 600F

Radio sam u Urban Motorsu i mogu slobodno da kazem da je Goran vrlo korektan i pedantan kada je posao u pitanju.Hoce da se potrudi da popravi neke sitnice koje bi mozda neko drugi zamenio i da pomogne koliko je u njegovoj moci samo da musterija ne baca pare zbog necega sto se uz malo a znalo je cesce da bude uz malo vise truda moze popraviti.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja