Jump to content

Moto Zajednica

DJIR do Kazablanke(nije u Švajcarskoj)

Recommended Posts

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Knjigu možete posedovati na dva načina:

 

  • Kupovinom u knjižari Beopolis. Makedonska 22( Dom omladine) Beograd

 

  • Poručivanjem on line na sajtu www.motodjir.com                         (gornji desni ugao, “poruči knjigu”)

 

Promocije planirane za Smederevo, Niš, Suboticu, Vršac...Beograd...

se odlažu do daljnjeg. Čim situacija oko nas dozvoli krećem ponovo.

 

Ako ipak neko želi da pročita knjigu baš sada, instrukcije su već navedene.

 

Hvala!

 

knjiga_za_sajt.thumb.PNG.6be50828d3bf3add197f29fe6427dcc0.PNG

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Posto situacija i dalje ne dozvoljava planirane promocije knjige širom Srbije, još jedno obaveštenje kako možete da nabavite knjigu.

Poručivanjem preko sajta

www.motodjir.com

Gornji desni ugao “poruči knjigu”.

Ili kupovinom u knjizari Beopolis

Dom Omladine
Makedonska 22
Beograd


Nadam se da će uskoro situacija da se normalizije pa tokom aprila meseca da se ostvari sve planirano:

Niš, Smederevo, Zrenjanin, Šabac...
A i još jedna promocija u Beogradu i Novom Sadu.

Hvala!22AE474D-0A56-4E28-8E3A-258BF1534F34.thumb.jpeg.c92fc955fafdb842ce94bef0cce18397.jpeg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda NC750 DCT 2021
On 3. 3. 2015. at 2:45, Жарић je napisao:

Odlazak dvojice na ovak put je prava avantura.U ovom slučaju,putovanje bez ičije pomoći je neka vrsta podviga u najavi.Neću da mračim,ali isuviše opoasnosti vreba u zemlji kakva je Maroko. Nema veze,znamo da si prekaljeni borac,spreman na razne izazove i iskušenja. Budi stalno svestan da si sam i upućen samo na ono što možeš sam izvesti,mislim na to da eventualno, ne daj Bože podigneš motor iz peska,zameniš gumu u pustari i šta sve još.Imao sam priliku da vozim iza tebe,da učestvujem u organizaciji putovanja koje si vodio, ne sumnjam da je sve isplanirano bez greške, kao što ne sumnjam da si svestan svega što te čeka, ali ipak neka ti je stalno u podsvesti da si oslonjen samo na Boga i sebe.Mislim da je ovo poslednje ključno za bezbedno putovanje.

Mnogi ljudi, uključujući i mene, gotovo celog života razmišljaju o ovakvom putovanju, neko ga ostvari, neko ostaje da sanja.Ja sam sanjar.Zato se zahvali Bogu što ti je omogućio sve ovo i budi pametan. Mi ćemo te pratiti,putavati sa tobom iz udobnih fotelja.Neka ti je sa srećom i Božijom pomoći!

Neznam dali si procitao @Gliga post o pohudu na zemlju bunkera (siguran sam da jesi :) ) ali iskreno smatram da opasnosti koje vrebaju u Maroku nisu nista vece nego u AL, po guduruma u kojima je Gliga vozio je ono, ne znam,skidam kapu coveku, obalu i poznata turisticka mesta ne racunam. Nazalost o tim opasnostima smo imali prilike i da cujemo ne bas tako davno, a i sami ljudi su u AL Gligi ukazivali da to sto radi nije i bas najpametnije. Dokle god se nesto ne kurcis i privlacis paznju mnogo su manje sanse da se nesto desi. Jedino sto vidjivo privlaci paznju i ne mozes da sakrijes je tvoje prevozno sredstvo :) U jednom se slazem sa tobom, makar za sada i ja sam samo sanjar. Planiram neka putovanja sledece godine,ali uglavnom bezbedne lokacije po Evropi, videcemo.

Promenio član ZeleniZub
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja