Jump to content

Moto Zajednica

Honda CBR600 F4

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 792 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Haha. Neka stoji, sada i ovde da ga doteram mi je kasno, kraj leta dok se vratim (a i nezgodno). Do sada sam prodao 3 motora, prvi koji su dosli odmah su ih i kupili. Ako nista, doteracu ga sledece godine i nastaviti da ga vozim :)

 

ps Od nedelje sam kuci pa bih trebao biti do 23.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

^ Ja sam napisao da nije bilo maltretiranja, sto i nije. A sto se tice "gazenja", naravno da sam davao gas na autoputu, ne maltretirao masinu, sta je tu cudno? :)

 

Nisam siguran da sam razumeo tvoj post  :)

 

ps Imam utisak da sam stavio cenu 2500e+ da bih ga pre prodao, ovako ljudi misle da je nesto sjebano valjda.

Sala je u pitanju, nisam nista lose mislio...Ako mi verujes da od kad sam video oglas nadam se neko cudu 2soma...Juce sam isao na Srebrno jezero i setih se kad sam prolazio pored Pozarevca da bi bilo lepo videti motor...al sta da te smaram kad nemam...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 792 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Sve je kul (y) :)

Ako budes u ovim krajevima, javi se da popijemo pice, mozes i motor gledati, probati,.nevezano sa kupovinom :). Ja bih trebao biti tu naredne dve nedelje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: HONDA VFR 800

Drugar je f4i iz 2005 god platio 2700 e ....... Zato se motori kod nas ne prodaju, ne pljujem po oglasu ali svi stavljaju ne realne cene , izvini ne zelim da vredjam ali svi vlasnici svog konja hvale. A kad odu da kupuju drugi motor ..... e to je druga prica. Svako ima pravo da trazi odredjenu cenu ali stvar vredi onoliko koliko je neko spreman da plati ..... izvini jos jednom nista licno.... srecno sa prodajom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 792 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Zzoza, ne ljutim se, zasto bih. 2700e za 2005 u odlicnom stanju, neka je kupio, ako je tako to je onda super kupovina! Ali i 1 u 100.

Moj drugar je kupio tako, pa je pola stvari morao da zameni plus sto je pogubio zivce jer u jednom trenutku samo sto nije ispalo da je i dignut.

Inace ja sam od onih kupaca koji odu sa parama i kupe ako im se svidi, bez nekog cenkanja.

Mislim da je vise nego fer cena naspram stanja (a i nekih drugih cena) a razlog je... da ne spominjem vise.

 

Kome ne odgovara, apsolutno ne treba trositi ni sekundu na ovaj oglas.

 

@Phenom, slazem se, primetio sam da su dosta nize cene nego ranije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

Skroz ti je dobra cena za ovaj motor nemoj da pustas ni centa vise...ja sam moj prodao slupan i pokrpljen sa desne strane trebao da se farba za 2000e pre 4.meseca tako da....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Kupci uvek traze najbolje za svoje pare, a 20 evra si mogao da odvojiš i da staviš nalepnice tamo gde fale.............

 

1) izgledao bi mnogo lepše

 

2) Ne ostavlja utisak da te zanima stanje, jer (predpostavljam ko te ne poznaje) to povlači druge sumnje

 

Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Imao sam prilke da vozim bas ovaj motor kod bivseg vlasnika, motor je u odlicnom stanju i sve prepopruke

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 792 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

^ Vlada iz Batocine :)

 

@bikerboyz mozda bi i tada bilo skupo :D

 

@Marko011 Bitna mi je masina. Kome je bitna nalepnica uvek je moze zalepiti.

 

Ko sumnja, ne treba pogledati. Ne kapiram cemu tolika sumnja ili sta god. Koliko znam, jedino pauk poznaje motor. Cemu ta potreba, "e, skup je", "e, mutis ti ovde nesto" itd. Ja sam sve o motoru ispisao jos u prvom postu. Licno, kada u nesto mnogo sumnjam, to ili zaobidjem ili odem i pogledam da potvrdim ili odgonetnem sumnje.

 

Jos jednom:

Ko misli da je preskupo, da je uvaljivanje, da ja prodajem neku pricu ili sta god, neka preskoci ovaj oglas, pa to je barem najlakse?

 

Ostali, mogu doci i pogledati. I kao sto sam napisao, ako je neko u ovim krajevima, rado cu popiti pice sa svakim i da mi neko kaze nemam lovu, ali bih voleo da ga pogledam, cujem, slobodno (dok sam ja ovde u Srb).

 

Mozda ovo zvuci ovako ili onako, ali sam imao skoro situaciju kada sam ponudio neke stvari kod nas da prodam gde je moj jedini razlog bio, "hajde da ponudim i kod nas, radije bih prodao nasem coveku ako mu treba". Sve u svemu, ispalo je tako da sam se pokajao jer sam to uradio, poskidao oglase i naravno prodao van.

 

Ajd, pozdrav :) ostalima hvala za sugestije i pozitivni vibe :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Koliko sam shvatio, niko o tebi i motoru ne misli ništa loše, sve su to bile neke dobronamerne primedbe da bi otklonio neku eventualnu sumnju u očima drugih koji ne poznaju ni tebe ni motor.

Čisto u fazonu da si ga malo bolje upakovao bio bi primamljiviji.

E sad o ceni ne diskutujem, svi mi kad nešto prodajemo gledamo da što više dobijemo, a kad kupujemo gledamo da prođemo što jeftinije, ali cena se sama usput uspostavi :) .

Lep motor !

Sretna prodaja !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 792 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Hvala

 

Nadam se da nisam zvucao grubo ili uvredio nekoga :(, nego skoro sam imao ruzno iskustvo sa nekom prodajom, pa mozda i meni sve zvuci drugacije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 792 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Moze se zatvoriti tema.

Zelim novom vlasniku da se navoza sa njim i da ga sluzi kao i mene, sto verujem da hoce.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja