Jump to content

Moto Zajednica

Izbor integralne kacige

Recommended Posts

• Lovely jubbly, 733 postova
  • Motocikl: CB 1300

Probah danas Shoei Qwest, i slozio bih se sa Mrxfon i Zeljkamp: plitka je. Sto znaci da verovatno imamo slican oblik glave.

Potom probah Arai Axces 2. E ona bi je bas legla. Ali cena sa pinlock-om je 400 EUR :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• U prolazu, 57 postova
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Drugari jedno pitanje...Sta je po vama best buy integralna kaciga do 200 evra? Napominjem da mi je sigurnost na prvom mestu, na drugom da ne bude bucna i trece, da ima suncani vizir? I ako neko ima informaciju gde kod nas moze da se nadje? Pozdrav

• Lovely jubbly, 733 postova
  • Motocikl: CB 1300

Probao sam ponovo Shoei Qwest i shvatio da je to prava kaciga za mene, te je pazarih u FC Moto. Prvi utisci su pozitivni. Jedino sto imam problema sa pinlock-om. Magli malo u dnu sa jedne strane. Da li ga ja to nisam dobro namestio ili je neki drugi problem u pitanju?

Drugari jedno pitanje...Sta je po vama best buy integralna kaciga do 200 evra? Napominjem da mi je sigurnost na prvom mestu, na drugom da ne bude bucna i trece, da ima suncani vizir? I ako neko ima informaciju gde kod nas moze da se nadje? Pozdrav

Ne bih mogao da ti kazem kolega. Ja sam trazio za te pare i nisam mogao da se odlucim.

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja