Jump to content

Moto Zajednica

Izbor integralne kacige

Recommended Posts

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

Probah danas Shoei Qwest, i slozio bih se sa Mrxfon i Zeljkamp: plitka je. Sto znaci da verovatno imamo slican oblik glave.

 

Potom probah Arai Axces 2. E ona bi je bas legla. Ali cena sa pinlock-om je 400 EUR :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Drugari jedno pitanje...Sta je po vama best buy integralna kaciga do 200 evra? Napominjem da mi je sigurnost na prvom mestu, na drugom da ne bude bucna i trece, da ima suncani vizir? I ako neko ima informaciju gde kod nas moze da se nadje? Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

Probao sam ponovo Shoei Qwest i shvatio da je to prava kaciga za mene, te je pazarih u FC Moto. Prvi utisci su pozitivni. Jedino sto imam problema sa pinlock-om. Magli malo u dnu sa jedne strane. Da li ga ja to nisam dobro namestio ili je neki drugi problem u pitanju?

 

Drugari jedno pitanje...Sta je po vama best buy integralna kaciga do 200 evra? Napominjem da mi je sigurnost na prvom mestu, na drugom da ne bude bucna i trece, da ima suncani vizir? I ako neko ima informaciju gde kod nas moze da se nadje? Pozdrav

 

Ne bih mogao da ti kazem kolega. Ja sam trazio za te pare i nisam mogao da se odlucim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja