Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Bandit 600

Recommended Posts

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
Pre 2 sati, Djurovic S. je napisao:

Razmisljah se da utegnem bandita napred koji je opste poznato premekan, da li je pametno kod njega sipati gusce ulje u vile, npr 15w? 

Daću ti ja malo da provozas pravog bandita. Ništa to ne pio. Tvrd, prav, nigde ne vuče. :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

udarilo me kriziranje sto nema sta da se uradi na banditu, pa kupih na forumu pre par dana distancere za korman...naravno da je crevo prednje kocnice prekratko, tako da cu taman da skinem sva creva i odnesem da mi naprave nova, i produzim to sto je kratko...i da zamenim kocionu tecnost i pregledam/ocistim celjusti...sreca sreca radost :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Beograd, Surcin
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600s

Pozdrav kolege, trebam menjati gume na Banditu pa ako imate neki predlog gde kupiti a da je pristojna cena, tj ako znate gde su najbolje cene....

Uzeo bih Mišelinke..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Beograd, Surcin
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600s
Pre 2 sati, bokilic je napisao:

MICHELIN pilot power set je 26550 mp za  pilot power 2ct 30685 za tebe . . 8% 

:sampion:

 

Gume su nove zar ne? Znate li možda DOT, ako ne zanovetam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Opet ja pazarih Bandita, istog kao i predhodna dva :) Ovog puta je crni S model 1998 god.. Pohvaliću se i slikama čim spadne ovo belo g*vno.. Gledao sam razne Sv-ove i Hornete, al šta ćeš, izlete prilika koja se ne propušta.. Ostaje nick opravdan i dalje ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

ja resio da napustim sektu. cekam sledeci vikend da otopli i da iznesem iz garaze sve sto ide uz njega, da slikam i u oglase... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Mala pomoc drugari, rec je o banditu 600s, 2001god... Pod rezervoarom pronadjen odstekan dvopolni dzek/konektor, boje zica su narandzasta sa zutom linijom i do nje crna sa belom... Parnjaka mu nema, stoji tako usamljen :D, zna li ko za sta sluzi? 

I da! Bandit pali/anlasuje samo sa stisnutim kvacilom, nije bitno da li je u neutralu ili u brzini, normalno ili ne?

Hvala, Nenad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N
pre 16 minuta, N.F.S. je napisao:

Mala pomoc drugari, rec je o banditu 600s, 2001god... Pod rezervoarom pronadjen odstekan dvopolni dzek/konektor, boje zica su narandzasta sa zutom linijom i do nje crna sa belom... Parnjaka mu nema, stoji tako usamljen :D, zna li ko za sta sluzi? 

ako je kao na mojoj MK1 verziji,ni ti na satovima na toj verziji nemas skalu za nivo goriva. na 1200ccm verzija skala za gorivo postoji i kaci se na taj konektor. pretpostavljam da su za sve verzije koristili istu instalaciju, pa otud konektor viska. tako je bar kod mene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Mužlja
  • Motocikl: Suzuki GSF 600s

Za pocetak da ispravim zligOra da za pokazivac goriva idu provodnici zuto-crna/crna-bela koje i ne postoje do modela koje su sisle sa trake do sredine 2002-te, posle su poceli da ugradjuju pokazivac...

Taj konektor sluzi za napajanje malih grejaca karburatora. Oni se nalaze samo kod modela namenjenih za britansko trziste. E sad dal zbog njihove klime ili zakonskih regulativa  stavljalju, ko ce ga znati.

Da pojasnim, grejaci sluze da zagreju karb da se gorivo ne smrzne kad iz tecnog prelazi u parno stanje ( laicki primer: kad razbijes upaljac pa se zaledi telo upaljaca) i postoji tu i termos koji iskljucuje grejace kad se zagreje masina tj karbovi. 

Tako da u sustini ne obracaj paznju na taj konektor. Ili mozes ga iskoristiti za izvor napajanja necega...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Hvala na pomoci, kopkalo bi me bas cemu taj konektor sluzi, po semi vidim da ide sa kontakt brave... Motor uvezen iz francuske.
Pozdrav Nenad.

Sent from my TA-1032 using Tapatalk
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Kako se ne bih osecao diskriminisano za 8. mart kupih sebi lepog bandita 600s! Za francusko trziste, tako da svaki deo ima utisnut serijski broj, moze se videti sta je eventualno zamenjeno, kompletna servisna dokumentacija, korisnicko uputstvo, alat pod sedistem!

Trenutno je u fazi servisiranja (ovo mi posebnu radost donosi) :D, agregat oprao sa tri wd spreja, zamenio ulje i filter, sve el kontakte pregledao, (nisam mogao pronaci regler, kasnije sam shvatio da je isti u altenatoru), zamenio svecice cija me cena bas iznenadi (10e komad a nisu iridijumi vec obicne ali sa dva pipka).

Ocekujem lanac i lancanike iz louisa, kocione plocice takodje...

Danas zamena ulja u stapovima i dodavanje 10mm podloske na oprugu :D

Neki savet kolege? Na sta bih trebao da obratim paznju?

P.S. Kontaktirao sam Ivana za blago povisen vizir, ne pravi ih za ovaj model motora, cisto da info podelim...

Pozdrav Nenad.

 

aaaa18.jpg

IMG_20180307_163724.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja