Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Bandit 600

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Plastika kupljena :)

 

Nego, imao sam stari Nalog na bjbajkersima, i nisam ni ulazio par godina, normalno zaboravio sifru.. Sad, kontaktirao sam webmastera ali dobio info od gmaila da poruka ne moze biti poslata.. koga da kontaktiram da vratim stari nalog ako neko zna,, :)  Hvala

 

Pozzz svim banditima  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600
On 3/27/2017 at 8:52 AM, rboban said:

 

Rekao bih da ti je slavina u problemu, ili imas nekog smeca u rezevoaru...

Makar da skines slavinu, vidis mrezice i ispustis gorivo sa dna rezvoara.

I da nisi slucajno stavio neki filter za gorivo????

Tako zna da se ponasa i kad filter nema dovoljni protok, pa mu prija kad uzima gorivo od nize, tj sa rezerve....

Jednostavno veci hidrostatki pritisak, jer rezerva je na nizem nivou.

Trebao bi da resis to.

Zamenio sam slavinu, stavio mehanicku, jes' da mora da se vrti, ali makar ne brinem da ce mi se gorivo naci u karteru s uljem. Kod mene je membrana slavine lepila u voznji, rezervoar je bio cist kao suza, ciscen je prosle godine, sito na slavini cisto, ali nekad mi se u voznji motor ponasao kao da je ostao bez goriva, a znam da ima vise od pola rezervoara i dok ne prebacim na pri nije hteo da cuje da upali, a posle se gusi, stuca, trokira. Sad je sve ok konacno, za 30 evra, drugi motor. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 144 postova
  • Motocikl: suzuki bandit 600

Pozdrav drugari treba mi pomoc jel znao neko gde da nabavim levu deklu poato sam je izgulio lepo pa da je zamenim posto cu sad da menjam ulje

I kako da zategnem lanac mislim jel se gleda zategnutost na centralnoj nogari ili na copavoj ili moram da budem na motoru...hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
1 hour ago, vlada53 said:

Pozdrav drugari treba mi pomoc jel znao neko gde da nabavim levu deklu poato sam je izgulio lepo pa da je zamenim posto cu sad da menjam ulje

I kako da zategnem lanac mislim jel se gleda zategnutost na centralnoj nogari ili na copavoj ili moram da budem na motoru...hvala

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Beograd,Dušanovac
  • Motocikl: Suzuki GSF 600N BANDIT nekad,sad 400 :)
On 6/27/2017 at 2:21 PM, vlada53 said:

Pozdrav drugari treba mi pomoc jel znao neko gde da nabavim levu deklu poato sam je izgulio lepo pa da je zamenim posto cu sad da menjam ulje

I kako da zategnem lanac mislim jel se gleda zategnutost na centralnoj nogari ili na copavoj ili moram da budem na motoru...hvala

Ja sam je skoro trazio i nisam uspeo da je nadjem,pa sam onda moju zavario :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Ima li neko da proda far i nosače fara za bandita 600 nejked?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Pozdrav kolege :)

Konacno je dosao taj trenutak da se kockice poklope pa da predjem 1000 godisnju zelju i pridruzim vam se :jee1::sampion:

Dakle, u potrazi sam za banditom n ili s serije. Budzet mi je 2000 jura a naravno ocekujem mnogo za sto manje novaca :P:lol3:

Za oko su mi zapala ova dva komada, pa bih vas zamolio da neko napise nesto ako ih poznaje ili se vidi nesto neoubicajeno sa slika...

https://www.polovniautomobili.com/motori/10928194/suzuki-gsf-bandit-600

https://www.polovniautomobili.com/motori/10904094/suzuki-bandit-gsf-650

 

Idealno bi bilo kada bi neko od vas prodavao, pa da budem siguran u servisiranje i pouzdanost motocikla.

I preporucute mi neki, ako imate vremena.

Sto se tice n serije, godiste mi nije bitno, a sto se tice s serije, onda mora da bude minimum 2001, zbog izgleda prednje maske.

Hvala :care::takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

fali ti para za moj.. ;):D

no navatacemo ti neki lep i dobar primerak, nema mestu sikiraciji ;)

 

kad imas pare, lako se kupi motor. zato bez zurbe, nigde ne gori, polako i natenane...ionako je blizu kraj sezone, tako da nema potrebe zapeti za prvi oglas na koji naletis. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...
pre 37 minuta, zlig0r je napisao:

fali ti para za moj.. ;):D

no navatacemo ti neki lep i dobar primerak, nema mestu sikiraciji ;)

 

kad imas pare, lako se kupi motor. zato bez zurbe, nigde ne gori, polako i natenane...ionako je blizu kraj sezone, tako da nema potrebe zapeti za prvi oglas na koji naletis. 

A mozda i ne fali :P

Da, da, naravno, nema zurbe, zato sam se na kraju sezone odlucio za detaljnu pretragu, pa da prodam i moj i da to sve bude fino :sampion:

Zli Igore, hvala ti na pomoci :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

pre par dana ja u nekoj prici sa Niletim, i spomenem kako mi djavo ne da mira oko promene motora...i on me nagovori da malo istrazim GSR600...ne budem lenj, citam, guglam, gledam, i naravno zapalim se da uzmem jedan i napravim ovako nesto, jer je to u principu to sto se meni svidja i sto sam i napravio od svog bandita...

lomim se, lomim, i na kraju kad sve saberem - odustanem od te ideje...previse je para i truda ulozeno u bandita, nemam nijednu jedinu zamerku sem godista...godiste je jedini razlog zasto bih menjao motor, tj uzeo bih bar 10 godina mladji...ali kad stavis sve na kantar, nema logike menjati bandita...prebrutalan je to motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Znam, ispratio sam tvoju temu sredjivanja. :ooo:

Upravo tvoj bandit ima sve ono sto i ja planiram da stavim, kres barove, ralicu, nosace bocnih kofera itd.

Stvarno svaka cast za to sto si svorio! :takoje::care:

Jeste da me je sramota malo, ali moram da pitam, u slucaju da ga prodajes, koja bi cifra bila?

Moze i na pvt :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Ono sto sam ja primetio, na prvu, je da mi se vise svidja prvi (crveni bandit s, mozda zato sto imam isti u plavoj boji), motor ti je standardan, nista nije jebavano, a licno ne volim one prerade u street fightere, tacnije povraca mi se od istih. E sad, motor je imao pad na levu stranu (prs'o je migavac) i napukao je vizir na levoj strani, malo iznad mesta kacenja retrovizora. Ovaj motor nikada nisam video uzivo, iako je iz Kg-a, ali mi deluje da je u procesu uvoza. Sta znam ne deluje lose, ali treba da ga vidis uzivo.

 

O motoru nekoliko reci, ja privodim kraju 3. sezonu na njemu, uzeo sam ga u januaru 2015. ali nisam presao vise od 10 000 km, jer sam tek ove sezone poceo ozbiljnije da vozim (radio sam u bgu, motor mi je bio u kgu, itd, itd.). Sta znam, brz je, pouzdan, udoban, tezak kao tuc (stvarno je pretezak), ulozio sam u njega oko 400 evra (zadnja guma, kocione plocice, lamela, slavina goriva, filteri i ulje 2 puta do sada), da bi bio u stanju "sedi i idi na Mesec". Lep zvuk i sa serijskim auspuhom, 4 cilindra, dovoljno snage, ali pretezak, malo zastareo i prevazidjen. Potrosnja je meni od 5-5.5 litara, s tim da vozim brzo, ali mu ne sibam obrtaje bespotrebno. Moj savet je s varijanta, jer ces imati zelju da putujes s njim, a vetar ce ipak znatno manje da smeta s oklopima, pa makar i ovim malim. Ako vozis puno po gradu, mozda bolje da uzmes nesto malo suptilnije, bandit je ipak sirov za grad (cima, ne voli voznju prva-druga na vrh gasa), ali ako si u manjem mestu i dosta vozis vangradsku, svaki kilometar ce ti biti uzivanje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...
Pre 2 sati, milomir22 je napisao:

Ono sto sam ja primetio, na prvu, je da mi se vise svidja prvi (crveni bandit s, mozda zato sto imam isti u plavoj boji), motor ti je standardan, nista nije jebavano, a licno ne volim one prerade u street fightere, tacnije povraca mi se od istih. E sad, motor je imao pad na levu stranu (prs'o je migavac) i napukao je vizir na levoj strani, malo iznad mesta kacenja retrovizora. Ovaj motor nikada nisam video uzivo, iako je iz Kg-a, ali mi deluje da je u procesu uvoza. Sta znam ne deluje lose, ali treba da ga vidis uzivo.

 

O motoru nekoliko reci, ja privodim kraju 3. sezonu na njemu, uzeo sam ga u januaru 2015. ali nisam presao vise od 10 000 km, jer sam tek ove sezone poceo ozbiljnije da vozim (radio sam u bgu, motor mi je bio u kgu, itd, itd.). Sta znam, brz je, pouzdan, udoban, tezak kao tuc (stvarno je pretezak), ulozio sam u njega oko 400 evra (zadnja guma, kocione plocice, lamela, slavina goriva, filteri i ulje 2 puta do sada), da bi bio u stanju "sedi i idi na Mesec". Lep zvuk i sa serijskim auspuhom, 4 cilindra, dovoljno snage, ali pretezak, malo zastareo i prevazidjen. Potrosnja je meni od 5-5.5 litara, s tim da vozim brzo, ali mu ne sibam obrtaje bespotrebno. Moj savet je s varijanta, jer ces imati zelju da putujes s njim, a vetar ce ipak znatno manje da smeta s oklopima, pa makar i ovim malim. Ako vozis puno po gradu, mozda bolje da uzmes nesto malo suptilnije, bandit je ipak sirov za grad (cima, ne voli voznju prva-druga na vrh gasa), ali ako si u manjem mestu i dosta vozis vangradsku, svaki kilometar ce ti biti uzivanje. 

Za migavac sam primetio, ali vidis to ostecenje vizira nisam. Eto zato je uvek dobro pitati za pomoc. :D

Uvezen je iz Francuske, ima lik jos jednog bandita u dvoristu, novijeg, isto s verzija.

Ma znam ja sve to druze, sa ovim kinezom sam presao 20k kilometara, pa znam sta znaci udobno sediste, dobra putna brzina i ostalo.

Sve sam sracunao sta zelim od sledeceg motora, plus stara velika zelja, tako da mi se tu bandit odlicno uklapa.

Sad je nesto opala ponuda, do pre mesec dana, je bilo par prelepih plavih bandita s serije, iz Uzica i iz Kragujevca, koliko se secam.:ooo:

Pretrazujem dalje... :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Srecna kupovina druze, zelim ti da kupis Bandita bas onakvog kakvog trazis. Budi strpljiv, nemoj da zuris nikako jer sto bi rekli stari ljudi, sve sto je brzo to je i kuso, ipak biras motor koji ces voziti duze vreme. Ide zima, kes si sakupio sto je najbitnije, motor ces kupiti kad se najmanje nadas.. Da ne duzim i ne laprdam bez potrebe, zelim ti srecnu kupovinu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...
Pre sat vremena, Zlatko LA je napisao:

Srecna kupovina druze, zelim ti da kupis Bandita bas onakvog kakvog trazis. Budi strpljiv, nemoj da zuris nikako jer sto bi rekli stari ljudi, sve sto je brzo to je i kuso, ipak biras motor koji ces voziti duze vreme. Ide zima, kes si sakupio sto je najbitnije, motor ces kupiti kad se najmanje nadas.. Da ne duzim i ne laprdam bez potrebe, zelim ti srecnu kupovinu.

Najlepse hvala druze. Bice, bice, nece jos  zahladjenje :D:sampion: 

 

pre 16 minuta, zlig0r je napisao:

ovo mozda ne bi bilo lose pogledati. na slikama deluje extra!

http://www.kupujemprodajem.com/Suzuki-GSF600-bandit-hitno--50152781-oglas.htm

Video sam i njega, ali je mnogo 2300, bez obzira sto se sija. Ako budem dao 2300, dodacu jos 300 i uzecu 2007o godiste u oklopu. :oda2:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

vredi otici i pogledati, i ako je sve ok - staviti pare na sto....nikad se ne zna...kofer, nosac,vizir, crash barovi i auspuh su vise od 400e

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Ipak sam rešen da ga prodam, zbog finansijske situacije.. Ako ima zainterovanih, možete me kontaktirati na pp za sve informacije, a ima ga i na polovnim..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja