Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Bandit 600

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki bandit 600

Od skoro vozim bandita 600.. 

Motor vuce super ne trokira ne gusi se sve je extra.

Desava se kad stanem na ler da varira. Je l zna neko sta je problem? 

I pitanje br2 kako da mu podignem konjazu sem auspuha to sam uradio.? Hvala unapred i pozz. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Ali uvek će malo da varira osim ako ne promeniš sve živo od potrošnih materijala u karburatorima, plus svećice, plus kablove i bobine.. Imao sam 4 bandita 600 svi MK1 i tri su brljali na leru osim poslednjeg na kome je sve bilo novo od pomenutih stvari..

Video 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ...

Можеш да ставиш предњи ланчаник да буде зуб мањи од фабричког. Осетићеш разлику на боље.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European
On 7.6.2019. at 15:47, Nenadbg88 je napisao:

Zna li neko koja gedora skida ovu centralnu maticu. Morao bih da je kupim pošto nemam toliku, rekao bih da je 30 i nešto?

Izmeri maticu, rastojanje od ravnog dela do suprotnog, znači između paralelnih stranica. To ti je broj ključa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1079 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'
Izmeri maticu, rastojanje od ravnog dela do suprotnog, znači između paralelnih stranica. To ti je broj ključa
32. Nasao hvala

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600
14 hours ago, Bandit600s said:

Hvala. Sa org auspuhom nije varirao i brljao. 

I kazite mi kako da ga otvorim da bolje ide ako neko zna? Pozz

Kupis 1200.

Ja fabriku ne bih karabudzio, ako ti je slab 600, zamenis za jaci i bices mnogo zadovoljniji nego da sjebes fabriku. Eto i sam si rekao da je poceo da brlja otkako si mu zamenio auspuh.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1079 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'

To bih i ja voleo da znam, i koliko bi kostala ta investicija, i da li bora da se "budži" ili može lepo da se spakuje.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Motocikl: Kiwi speed125
8 minutes ago, Nenadbg88 said:

To bih i ja voleo da znam, i koliko bi kostala ta investicija, i da li bora da se "budži" ili može lepo da se spakuje.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 

ako uzmes maske za bandita tvog godista onda pase sraf na sraf nosaci i sve maske osgovaraju ako uzmes od novijeg ili starijeg onda nosac fara treba da se modifikuje, jer ke kacenje tog nosaca razlicit na raznim godistima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1079 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'
ako uzmes maske za bandita tvog godista onda pase sraf na sraf nosaci i sve maske osgovaraju ako uzmes od novijeg ili starijeg onda nosac fara treba da se modifikuje, jer ke kacenje tog nosaca razlicit na raznim godistima
Hvala za ovaj info.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1079 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'

Menjao bih prateće delove sa prednjeg kraja moj Bandita 1200n 2003god, sive boje, za pratece delove S modela.
Dakle kao što kolega reče od datog godišta paše sve šraf na šraf. Evo malo slika od mog motorae5ceb8e12b626de215c3245d88f6c828.jpg52196e05ec8a544e77442b01a2eb9963.jpg2bfaf0b375622ec34a2c56f4f5cfa70d.jpg70ff06883523e80873b8e7edcd5befcc.jpg3578ffcb00ddd192335527751364cddb.jpg

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1079 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'
Pozz. Gde mogu da nabavi sediste kao sa tvog motora? 
Ivica moto sedišta Niš.
Pošalješ brzom poštom, čovek ti vrati za nedelju dana onakvo kakvo si želeo.
Bandita sam uzeo sa ovakvim sedištem, ali sam na TDM-u radii kod Ivice. Mislim da je 70e bilo ako se dobro secam.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ...
On 12.6.2019. at 13:22, Nenadbg88 je napisao:

Menjao bih prateće delove sa prednjeg kraja moj Bandita 1200n 2003god, sive boje, za pratece delove S modela.
Dakle kao što kolega reče od datog godišta paše sve šraf na šraf. Evo malo slika od mog motorae5ceb8e12b626de215c3245d88f6c828.jpg52196e05ec8a544e77442b01a2eb9963.jpg2bfaf0b375622ec34a2c56f4f5cfa70d.jpg70ff06883523e80873b8e7edcd5befcc.jpg3578ffcb00ddd192335527751364cddb.jpg

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 

Имаш добар Kaпин визир у Мото land у. Провозај се па види како стоји. 

 

Све је ствар укуса. Ја кад помислим на мотор у глави ми је слика таквог бајка као твој. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Београд Калуђерица
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Да ли неко може да ми каже колика је разлика између Кавасакија ER6N и Бандита 600? Да ли неко има искуство са оба мотора? На часовима сам возио Каву и баш се лако вози, мени као почетнику сасвим одговара па ме занима да ли има неке велике разлике између Каве и Бандита.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Motocikl: Kiwi speed125

Kawa ima dva cilindra samim tim dosta slabiji, ali i manji potrosac, bandit ima 4 cilindra samim tim i veci potrosac i dosta jaci motor, oba motora su okretna po gradu, al ako planiras da ides na duza putovanja sa motorom onda bandit, vremenom kad steknes iskustva u voznji videces da dodatni gas uvek treba, situacije kad pretices, ili ides uzbrdo pa se nadje nesto na putu, ali ako ne planiras duza putovanja samo po gradu onda je i kawa ok.

PS: i ja sam polagao na er6n i hteo sam da ga kupim, al odluka je pala na bandita i nisam se pokajao. :) obisao sam pola evrope sa njim i zadovojan sam , samo redovan servis je bitan kod svakog motora koji god da kupis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4301 postova

1. Suzuki Bandit 600 - 77 ks i 54 Nm

 

2. Kawasaki ER6N - 71KS i 64 Nm

Er6n je slabiji 6ks, tako da sto kaze pecaros DOSTA slabiji je glupost. Drugo, to je noviji motor i verovatno ima i vise KS ako je Bandit neki iz 90 i neke (uz uslov da nije neki dres) ... Kawa ima veci obrtni moment.

Er6n ima 204kg a Bandit 600 ima 218 kg (wet weight). Kawa ima bolje kocnice, ram, ogibljenje, ima ubrizgavanje umesto karburatora.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Београд Калуђерица
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Значи што се тиче саме вожње Бандит нема баш неке огромне разлике у односу на Каву. Ако нађем Бандита у добром стању не би ми било тешко да се навикнем на њега? Да се не лажемо ја се ни на Каву нисам навикао јер 10 двочаса није ништа, никад раније нисам возио озбиљан мотор и када сам сео на Каву први пут имао сам страх, али ми се много свидело како сам се брзо навикао на лагану вожњу на Кави и убрзо ми је вожња постала пријатна. За сад не планирам дужа путовања, само ме занима да ли би Бандит био превише за моју лагану вожњу и краћа путовања по Србији. Могуће да би мени највише одговарао неки крузер, пошто бих свуда возио лагано и не бих силазио са пута, а видим да су крузери прилично мали по димензијама а и цена им је јака.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Beograd
Usporedni_LEAD.jpg
WWW.MOTOREVIJA.COM.HR

Nakedi srednje klase - honda CBF 600 vs. kawasaki ER-6n vs. suzuki gladius vs. yamaha XY6 - U potrazi ste za novim univerzalnim moto ljubimcem? Budući da ne samo da je...

 

evo ovde zanimljivih opažanja koja mogu pomoći pri izboru motora za kupovinu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European
Pre 5 sati, Kornjaca je napisao:

Бандит нема баш неке огромне разлике у односу на Каву. 

Nisam vozio ER5, ali jesam imao gpz500, što je slično, a posle njega i gsx600f ili ti bandit sa oklopom, i razlika je ogromna u korist Suzukija. Kad ja to kažem kao ogrizeo ljubitelj Kawe, onda je sve jasno. Veći, stabilniji, jači, povozniji... Tek da ne pričam o uticaju bočnog vetra (na malu kawu). moj ti je savet - Bandit

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja