Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Bandit 600

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Možda bi ti ipak bilo bolje da nadješ dobru masku, pa i u drugoj boji, jer ta tvoja je vidi se već varena baš tu i gitovana poprilično..

Pogledaj ovu, doduše od 1200 je ali verovatno odgovara

http://www.motodelovi.net/katalog/suzuki/gsf-1200-bandit-00/desna-stranica-1.html

Možda ima i drugih, ne kači baš sve slike na sajt..okreni pitaj.. Kad već osiguranje plaća..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 2 minuta, BanditVA je napisao:

Možda bi ti ipak bilo bolje da nadješ dobru masku, pa i u drugoj boji, jer ta tvoja je vidi se već varena baš tu i gitovana poprilično..

Pogledaj ovu, doduše od 1200 je ali verovatno odgovara

http://www.motodelovi.net/katalog/suzuki/gsf-1200-bandit-00/desna-stranica-1.html

Možda ima i drugih, ne kači baš sve slike na sajt..okreni pitaj.. Kad već osiguranje plaća..

Malopre mi drug poslao ovaj sajt, sutra cu da ih zovem. Videh i ja da je radjeno, i to bas gitovano. 

Sutra cim islikaju i cim saznam kolika je procena otprilike, skidam pa da vidim sta mi je ciniti. Hvala ti.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Nema na čemu.. Nemoj olako da prihvatiš ponudu.. Vidi koliko se kreću takvi novi delovi pa napravite neki kompromis.. Nova maska + plastika oko satova nisu ispod 200 300e novi + farbanje.. Lopovi su ti u osiguranjima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 6 minuta, BanditVA je napisao:

Nema na čemu.. Nemoj olako da prihvatiš ponudu.. Vidi koliko se kreću takvi novi delovi pa napravite neki kompromis.. Nova maska + plastika oko satova nisu ispod 200 300e novi + farbanje.. Lopovi su ti u osiguranjima.

Ma znam, imao sam posla koliko hoces zadnjih godinu dana sa njim. Jednom ja cuknuo lika, drugi put mene na parkingu, sve kolima. I danas ovo. 

Tale se sa svima, klempaju jezivo.

Ujutru zovem ove sa sajta da vidim otprilike cenu da znam kako da se orijentisem.

Samo da ga vratim u prvobitno stanje, ostalo cu lako. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Zaboravio totalno, evo jedne, mada je bez vizira (čekam da mi ivan uradi povišeni zatamljen) i nije u nekom okruženju nego ispred garaže.. :) i fokus je bio na koferu, jer je sveže montiran.. :)

IMG_20180313_190110.thumb.jpg.08ec120b78302750826cdcd7431c6030.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

ja danas konacno isterao babu malo na asfvalt :)

stavio novu sajlu za kvaclo i onaj mehanizam dole na koji se kaci sajla, nastelovao pa napravio malo duzu probnu voznju...sledece je da montiram nazad ralicu i stitnih hladnjaka, pa mozemo na kupanje :D

IMG_20180331_174540_144.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

IMG_20180331_205252.thumb.jpg.65a164e8cdda918f9f73a33b2cee6539.jpg

 

Najstariji i najlepsi motor u drustvu. Danas u pratnji novijeg SV-a i dva R1, Bandza i ja presli 160km. Jedina zamerka.. Fali mu 600cc :lol3:Na 120km stao na pumpu po nove zalihe i vrlo prijatno se iznenadio. Sa saputnikom od 1,95 i 90kg, umerenom voznjom u proseku 5-7k obrtaja, pokazao 5l na 100. Ja zadovoljan :sampion:

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
On 3/28/2018 at 1:33 PM, Dragan - Dex said:

Kolega zdravo,

Bandit kao i većina motora ima slavinu sa filterov. Pošto bandit ukoliko je stari ima jako loš lim pa se dešava da se ljuspa rđa i taloži na dno rezervoara. Kada staviš na PRI to je direktno slivanje bez filtera zato radi normalno. Skineš slavinu i pročistiš je i izduvaš uredno vratiš i videćeš promenu. To ti preporučujem jedanput godišnje pred početak sezone da uradiš. I još nešto da ti napomenem, nemoj da dozvoliš da te ubede u čišćenje rezervoara kojekakvim elktrolizama ili slično da ne bi morao da dođeš u situaciju da tražiš novi rezervoar. Viđao sam slučajeve gde su se ljudi zanosili time i jedino što su uspeli je da upropaste rezervoar.

Pozdrav

moj bandit (1200s 1998mo godiste) je stajao u garazi sa punim rezervoarom kod predhodnog vlasnika 10 godina, ne vozen ne paljen i rezervoar je zardjo. Kad sam kupio motor prvo sto je radjeno je ciscenje rezervoara, odnet kod majstora koji ima neku rucno radjenu spravu koja rotira rezervoar u svim pravcima, za ciscenje korisceno staklo umesto srafova i posle dobrog okretanja zasticen sa epoxijem na bazi aluminijuma ako sam dobro zapamtio. Epoxi je sipan u rezervoar i ponovo je koriscena naprava da se okrece u svim pravcima, da se epozi razlije svuda i u sve coskove. Provereno na kraju kamerom. Rezervoar je bio kod majstora tri nedlje, Evo slika koliko je bio rdjav i kako je izgledao pre zalivanja epoksijem. Banditi, stariji imaju tu manu da oce da rdja rezervoar, a gorivo nam je lose. Poenta posta je da rezervoar nece da se upropasti, ako posao uradi neko ko zna kako se to radi.

p.s. nije radjena nikakva elektroliza. Link do majstora

https://www.facebook.com/pages/Clutchbrake-Garage/398329210361779

 

rdja.jpg

ciscenje.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
36 minutes ago, Biker-Boy said:

Bolje da ga je napunio nekim najjeftinijim uljem i ostavio da stoji 10 godina

ma bilo sta je bilo, sredjeno je to extra, vozi se suzuki samo prede ko maca, nego da znaju ljudi da moze da se sredi rdja u rezervoaru a da stavljane filtera za gorivo nije resenje osim mozda privremeno. Naravno ovaj moj je extreman slucaj ne treba cekati toliko, bolje cim se primeti da je poceo da rdja srediti odma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Jedno pitanje, da li ima neke bitne razlike izmedju modela sa vazdusnim i vodenim hladjenjem, konkretno modeli 2007. ili 2008. nailazim da neki imaju vodeno, a neki vazdusno hladnjenje, nakon 2009. imaju svi vodeno.. ??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 724 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Bandit 650 K7

Vodeni ima efi ubrizgavanje,diskove i kocnice veceg preseka i 4 klipa na kandzama,jaĉi ram oko 15% ,vise ks .

Послато са Redmi 3 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
pre 2 minuta, idanijel je napisao:

Vodeni ima efi ubrizgavanje,diskove i kocnice veceg preseka i 4 klipa na kandzama,jaĉi ram oko 15% ,vise ks .

Послато са Redmi 3 уз помоћ Тапатока
 

Hvala na odgovoru, mislio sam da i pojedini modeli sa vazdusnim hladjenjem imaju efi ubrizgavanje ( Oni sa lampicom FI).. Kakva je realna dobit ubrizgavanja kod Bandita, da li i koliko utice na potrosnju ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Aaaa sunce vam, nateracete i mene da uradim sediste, iako nisam bas pri parama, sad stalno zamisljam kako bi super stajalo na mom CBRu :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Moram da priznam da ste obojica delimicno upravu.. Tako zajedno dolazimo do zakljucka da su crveni N Banditi najlepsi.  :jee::jee:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja