Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Bandit 600

Recommended Posts

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Beograd,Dušanovac
  • Motocikl: Suzuki GSF 600N BANDIT nekad,sad 400 :)
On 3/15/2015 at 19:56, punisa 16 je napisao:

Jedno pitanje za iskusnije bajkere od mene a to je vecina vas :)  Na koliko se obrtaja menjaju brzine? meni po sluhu zasmeta na preko 3000 pa saltam. da li je to ispravno? ili prosto nema veze nego saltas kako ti odgovara ,naravno ne da maltretiras masinu na 7000...

Ja uglavnom vozim na 4500-5000 saltam kada predje 6000. Neka normalna voznja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Pa i ja gledam.. al ne poznajem bandite dovoljno,rekoh mozda sam propustio nesto..

Ne stoji mu lose! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Nema ni jedan Bandit usd, ja sam stavio ovu od gsxr-a 750 '94 god. Nije velika prerada bila jer i gornji i donji ležaj su 100% isti.. Vidjao sam bandite po netu sa usd viljuškama ali mislim da ni jedan nema na našim prostorima, meni to mnogo moćno izgleda..:) Prvo je drugar iz kluba istu ovakvu viljušku stavio na diverziju 900 pa sam onda i ja rekao što da ne.. Rezultat, dosta bolje se vozi po krivinama i mnogo bolje kočenje ima (jer je komplet prednji kraj od gsxr-a 750).. Neki će reći da je lomnljen bandit pa otud ova viljuška, ali ne.. Jeste imao pad na levu stranu ali ja sam se sa njegovom viljuškom navozao celu prošlu sezonu.. Farban jeste jer je imao ulubljenje na rezervoaru, ali meni omiljena bela boja mislim da mu je baš lepo čučnula, takodje je retko videti bandita mk1 u beloj boji :)

Budite slobodni svi komentarisati motor, možda pomogne eventualnom kupcu da ga kupi ili ne :)

Svakako ćemo temu najboljeg oldschool nakeda držati u top-u ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Evo mene ponovo, nisam kupio još uvek bandita...

Zapravo kupio sam auto, pa sada prodajem moj motor, jer sam kratak do 2000jura koliki mi je bio budžet za bandita...

Kolega iz Valjeva, više nego zainteresovan sam za tvoj.

Daj piši još nešto o njemu, pa da vidim da zajmim keš dok ne prodam mog :ups: :jee:

Vidim novi sat, digitalan sa analog RPMom?

Kakva je zaštita od vetra sa tim vizirom?

Ja bih tu još dodao gelsko sedište, kreš barove i nosače bočnoh kofera :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Sat je marke Koso, njega je stavio predhodni vlasnik (drugar iz kluba) a ja sam ga povezao tek :)hot-sale-Motorcycle-digital-speedometer-colorful-back-light-LCD-speedometer-KOSO-RX2N-scooter-modify.jpg_640x640.jpg.349ee988a9678efc3aaa8f64d138ab99.jpg

Zaštita od vetra i nije neka pogotovo preko 120km/h ali je svakako bolja nego bez ičega, u stvari štiti od vetra grudi ali ne i glavu osim ako ne legneš na rezervoar :)

Što se tiče sedišta, i ja sam imao u planu da pošaljem na preradu ove zime za Niš ali finansije ne dozvoljavaju..

Što se tiče bočnih kofera, ja sam imao u planu samo da dodam odbojnike za bočne torbe (imam torbe marke moto detail) mogu ih i pokloniti uz motor naravno ako uzme neki kolega sa foruma..

Imao sam još stvari u planu kao što su izduv od Roberta (race ada) pancirna creva i još po neka sitnica ali opet ponavljam ove zime nisam u mogućnosti.. Ako se izvučem finansijski, povlačim ga iz prodaje i na proleće rešavam to jedno po jedno:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Od redovnog održavanja ove godine je uradjeno sledeće

Nov Unibat akomulator

Zadnje pločice nove, prednje su na 80% Novo ulje za kočnice

Gume su na 70%

Očišćeni i naštelovani karburatori potrošnja 5-6l kombinovano

Registrovan do 6/2018

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

To nije.. Može da se uradi ali je malo komplikovanije, za pokazivač stepena treba da se uradi nešto na senzoru gde je i kontakt za neutral, da se urade kontakti za ostale brzine (neutral pokazuje) i na satu ima kablova da se povežu ostale brzine..Ima tema ovde na forumu kako se to radi..A za gorivo bi morao neki plovak da se ubaci u rezervoar, o tome se nisam raspitivao.. (to je na satu ostavljeno, jer ima motora koji to sve imaju i samo se poveže)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2287 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88
10 minutes ago, BanditVA said:

To nije.. Može da se uradi ali je malo komplikovanije, za pokazivač stepena treba da se uradi nešto na senzoru gde je i kontakt za neutral, da se urade kontakti za ostale brzine (neutral pokazuje) i na satu ima kablova da se povežu ostale brzine..Ima tema ovde na forumu kako se to radi..A za gorivo bi morao neki plovak da se ubaci u rezervoar, o tome se nisam raspitivao.. (to je na satu ostavljeno, jer ima motora koji to sve imaju i samo se poveže)

Od starog 1100 paše senzor rezerve .. ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

USD viljuske su prebrutalan detalj, i i tekako mu lepo stoje! josh ako poboljsavaju ciklistiku - ihaj! odlican upgrade!

 

Nego, kako stvari stoje, postoji sansa da ce i moj bandit u oglase za vise ciljeve :( pokusavam da otvorim privatni biznis u januaru, da obezbedim zenu, i ako ne zatvorim finansijsku konstrukciju - bandit je na prvoj liniji odbrane! a neko mora da padne za slobodu... :(

 

IMG_20170619_160114_052.jpg

IMG_20170619_160144_063.jpg

IMG_20170619_160214_186.jpg

IMG_20170619_155905_988.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Bandža pronašao sebi novog vlasnika.. Dodje dečko, pogleda, proba, izvadi pare, a meni bi malo krivo..ipak mnogo truda i vremena sam uložio u njega praveći ga po mom, al nek mu je sa srećom i da ga služi kao što je i mene!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

@zlig0r, Kako lepo cakli bandit druze! Uradjeno sve sto se uraditi treba, sem eventualno polozaja prednjeg blatobrana... Ako moja honda "ode" svakako i tvoj motor dolazi u razmatranje za kupovinu!

 

P.S. Ne vidim ni blatobran zadnjeg tocka... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

@N.F.S. bas mi kolega BanditVA pre par dana resio problem prednjeg blatobrana u mojoj temi o preradi, kaze da sam pri sastavljanju rotirao nosac blatobrana za 180 stepeni, pa je zato prednji kraj odaljeniji od gume nego zadnji :)

blatobran zadnjeg tocka je bio kupljen od Brke kad i ralica...medjutim naleteo sam posle na nekog momka koji je imao drugaciji mali blatobran i sa njim se menjao. meni je bio lepsi njegov, jer blatobran na sebi ima i lancobran. sve iz jednog dela. eno ga u garazi, stoji da bude namontiran...

ako budem prodavao iz gore navedenog razloga, imam nameru da prodajem iskljucivo sve komplet. to je 3u1 motor :D ima ova moja verzija sa slika, imam sve originalno da se prebaci u N verziju sa okruglim farom, i imam isto sve originalno da se prebaci u S verziju. pri tom su svi oklopi za S verziju takodje ofarbani u sadasnju boju...

imam i hepco&becker 40l bocne kofere...i sve originalne delove koji su skinuti da bi se stavili ovi trenutno na njemu...tipa zadnji far (sad je led), satovi, auspuh....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N
Upravo sada, N.F.S. je napisao:

Imas znaci sve! 

:D

lazem! nema originalne retrovizore jer kad sam ga kupio je imao dva veoma slicna ali ne ista i originalna, i njih sam dao jednom drugaru, a drugom dao originalne rucice kvacila i kocnice kad sam sebi namontirao ove... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...
pre 19 minuta, Jašim je napisao:

-  Filter ulja za Bandita 600   / 98 godište  ?     Ima li neku oznaku ?   

Treba da menjam ulje pa da znam šta da tražim. 

Barem je za renomirane motocikle to lako. Nije egzotika...:P

Svaki filter ima manual koji kaže gde oni pasuju. 

Ili odeš u radnju i kažeš, treba mi filter za bandita. Ista procedura je i za onlajn pretraživanje :D :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ...

Продајем носач сва три кофера скинут са бандита 1200. Верујем да паше  шраф на шраф за 600. 

Најбоље да се проба. Ја сам у Бг у. 

Цена 90€

C3A72843-D83B-45FB-87DB-2968959727E1.jpeg

884CF2FC-19BB-40F8-88A7-30FD8F542056.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 144 postova
  • Motocikl: suzuki bandit 600

pozz drugari imam problem sa mojim banditom...imam velike vibracije na ruckama bukvalno puno trese kad pustim rucke ima rad od oko 5-7 cm sigurno sto bi trebalo da pogledam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja