Jump to content

Moto Zajednica

Trans(Fagarašan+Alpina) 2014

Recommended Posts

  • MK Obrenovac, 519 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Extra putopis i slike :zdravo:

Prosle godine me sprecila poplava da odvozam Rumuniju ali ove sam se ozbiljno nameracio, a i isplanirao sam istu rutu kao tvoju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Jos jednom hvala svima na pohvalama i da odete sto pre na ovu turu :zdravo:

Quasaar, javljamo se pred ovogodisnju posetu :takoje:

Fotkano je sa telefonom Samsung S2 i Nikon-om d3200.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Pozdrav  iz Loznice,  putopis Vam je lep samo bih dao jednu sugestiju vozeci kroz Rumuniju svi bajkeri obidju Transalpinu i Transfagaras ali mali broj je svratio do zamka u Pelesu 30-tak km od Brasova. Taj zamak rumunskog vladara je stvarno potrebno videti. Mene i moju suprugu Vericu je fascinirao i kada budemo ponovo vozili ponovo bi ga video.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 313 postova
  • Lokacija: Umcari, Srbija
  • Motocikl: Yamaha Thundercat
  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Druže,nije baš ovako kao kod tebe.Postavio sam u putopisu mape kako smo vozili po danima,evo ponovo ću postaviti.

 

1.dan (Lazarevac-Beograd-Požarevac-Kladovo-Drobeta Turnu Severin-Targu Jiu-Curtea de Arges)

 

prvi-dan.jpg

 

2.dan(Curtea de Arges-Transfagarašan-Fagaraš-Brašov-Bran pa onda nazad Brašov-Fagaraš-Sibiu)

 

untitled-900x480.jpg

 

3.dan(Sibiu-Saliste-Dobra-Transalpina-Novaci-Targu Jiu-Baile Herculane-nac.park Semenik-Bela Crkva-Pančevo-Beograd-Lazarevac).

 

Znači nismo vozili Transalpinu od Sebeša,nego smo se isključili u mestu Saliste i odatle vozili prema Transalpini i na nju smo se uključili u mestu Dobra.

 

untitled.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Pozdrav  iz Loznice,  putopis Vam je lep samo bih dao jednu sugestiju vozeci kroz Rumuniju svi bajkeri obidju Transalpinu i Transfagaras ali mali broj je svratio do zamka u Pelesu 30-tak km od Brasova. Taj zamak rumunskog vladara je stvarno potrebno videti. Mene i moju suprugu Vericu je fascinirao i kada budemo ponovo vozili ponovo bi ga video.

Prvobitni plan je bio da vozimo 4 dana i u tom planu su bili rudnik soli Turda i taj zamak u Pelešu,medjutim  pošto smo ostali na 3 dana ,a dnevno smo imali velike kilometraže,nismo mogli stići svuda.Prioritet su nam bili prevoji,a sve pored toga što zakačimo bonus.

Vraćamo se ove godine da vidimo još nešto + Transalpinu opet da odvozamo.

Pozdrav za vas i Vericu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 257 postova

 

Prvobitni plan je bio da vozimo 4 dana i u tom planu su bili rudnik soli Turda 

 

 

Steta sto ste to propustili,strava je tamo...Mada eto ti jos jedan razlog da se vratis u RO...Pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

 

 

Prvobitni plan je bio da vozimo 4 dana i u tom planu su bili rudnik soli Turda 

 

 

Steta sto ste to propustili,strava je tamo...Mada eto ti jos jedan razlog da se vratis u RO...Pozzz

 

Znam,video sam kod tebe to u putopisu,izgleda mnogo dobro.Čak smo i u isto vreme bili tamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 313 postova
  • Lokacija: Umcari, Srbija
  • Motocikl: Yamaha Thundercat

Druže,nije baš ovako kao kod tebe.Postavio sam u putopisu mape kako smo vozili po danima,evo ponovo ću postaviti.

 

1.dan (Lazarevac-Beograd-Požarevac-Kladovo-Drobeta Turnu Severin-Targu Jiu-Curtea de Arges)

 

prvi-dan.jpg

 

2.dan(Curtea de Arges-Transfagarašan-Fagaraš-Brašov-Bran pa onda nazad Brašov-Fagaraš-Sibiu)

 

untitled-900x480.jpg

 

3.dan(Sibiu-Saliste-Dobra-Transalpina-Novaci-Targu Jiu-Baile Herculane-nac.park Semenik-Bela Crkva-Pančevo-Beograd-Lazarevac).

 

Znači nismo vozili Transalpinu od Sebeša,nego smo se isključili u mestu Saliste i odatle vozili prema Transalpini i na nju smo se uključili u mestu Dobra.

 

untitled.png

Jasno ko dan! Hvala! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2069 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Odlican slikopis.

Nego, bilo bi dobro da nam objasnis malo bolje kako da pronadjemo pansion SARBESC Zorana Jankovica.

Da nema neko njegov br. tel?

Da ne lutamo ko vi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 310 postova
  • Lokacija: Bar
  • Motocikl: YAMAHA xj 650 Seca, BMWk100

U Ruminiji sam planirao da vozim TransAlpinu i jedva cekam da vidim tvoje utiske.

U dvorac neka nijesi usao.Vlad tepeš ( tom smradu namjerno prezime pišem malom slovima ) je uzivao da gleda kako pred njim kolju djecake . Emisija na Discavery koja je bila negdje ljetos, potpomognuta istorijskim cinjenicama i podacima opisala je monstruma koji je sebe nazivao Drakula.

Uzivao je dok su pred njim klali djecake, a u svojim memoarima je napisao da mu je najvece zadovoljstvo pricinjavalo kada bi klali djecake od 5 do 10 godina. Njegov sluga je kazao Turcima kada su ubili Drakulu i njegovu porodicu, da je manijak ubio preko hiljadu djecaka .

I... sad ja treba da idem i divim se tom dvorcu i slusam o berojstvu ili monstruoznosti tog kretena, ili da obidjem logor Ausvic i slusam kako je Hitler ubijao logorase...

Neka nijesi ostavljao pare ni u restoranima i to mi je drago.

Jedva cekam nastavak voznje .

Mikeli ja sam bio pre dve godine i sve to obišao možemo da se vidimo na kafu pa da toi ja svelepo ispričam šta te interesuje.  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 817 postova
  • Lokacija: Montenegro - PG
  • Motocikl: Honda Varadero xl 1000 v

Limeni,vidimo se uskoro . Rumunija je vidim sve vise interesantna kao moto destinacija, i neka ... tako i treba. Gledajuci fotografije sa putopisa, i naravno ovog u kojem postujemo, sve vise me vuce zelja da odvojim godisnji odmor samo za ovu zemlju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 310 postova
  • Lokacija: Bar
  • Motocikl: YAMAHA xj 650 Seca, BMWk100

Limeni,vidimo se uskoro . Rumunija je vidim sve vise interesantna kao moto destinacija, i neka ... tako i treba. Gledajuci fotografije sa putopisa, i naravno ovog u kojem postujemo, sve vise me vuce zelja da odvojim godisnji odmor samo za ovu zemlju.

Nećeš se pokajati sigurno .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja