Jump to content

Moto Zajednica

Honda Forza 250 2005??

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6302 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Skinite radionicku knjigu ili nadjite vrednosti otpora za test komponenti paljenja. Bice da imas problem sa pick-upom ili naponskim namotajem...mozda i bobina ali to jako retko crkava. Mozda bude i banalnije tipa kapa, mislim da je kod nje ona sa rezistorom od 5Kohma...i to da testirate.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova

    Ne razumem se ja dovoljno da bih to sam resavao, a i nikako nemam vremena.

    Posle mesec dana od njihovog obecanja da ce mi se oni javiti sam sam ih pozvao. Odvezao sam motor i rekose mi da ce resiti problem. Preneo sam im i ovo sto ste mi napisali. Naravno vratili su mi motor koji i dalje ne radi. Istog dana sam im javio ali posto majstor ide na odmor dve nedelje, moracu da sacekam da dodje, pa da im nosim motor.

    Prosto ne mogu da verujem da neka firma kao Honda mesecima ne moze da mi resi problem, bukvalno je smesno... Ne znam ni sta da radim, ni sta da im radim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova

Cao ljudi.

 Posle nekoliko meseci eto mene opet. Sve sam zivo izmenjao, ostao je jos samo CDI. O iskustvu sa Honda servisom cu detaljno napisati na nekoj drugoj temi. Ako neko slucajno ovo cita i ima CDI kupio bih ga ili pozajmio. Ne znam vise sta da radim :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova

Nema bukvalno nikakvih pravila. Samo pocne da smara i isto tako nestane. Ako vozim on samo trza i eventualno nekada pufce iz auspuha, a kada stanem jedva ga upalim. I tako na svakih mozda 10-15km. Presao sam oko 1000km moleci boga da crkne ili da bilo sta provalim i nista. On ima i autodijagnostiku koja nista ne pokazuje. Ne znam sta jos postoji od struje. Toliko sam vec para dao na njega da sam bukvalno sve sto postoji od struje mogao da pokupujem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8927 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Akumulator - kont. brava - kuc. osiguraca - intalacija - rele - prekidac cope - killswitch - prekidac pada - CDI - namotaj - bobina - svecica - pumpa goriva.....svasta nesto moze biti.

Kad se ugasi i ne mozes da ga upalis, imas li varnice na svecici i imas li mozda el. semu tvoga ata?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja