Jump to content

Moto Zajednica

Motori kao ljubav ili kao druzenje

  

109 članova je glasalo

  1. 1. Ja vozim zato sto

    • Volim motor-motosport
    • Volim druzenje-zurke, zajednicke voznje


Recommended Posts

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

I ja sam pogresno glasao, losi su opisi za glasanje :) Vozim kad mi se vozi i kad mogu, ako tad ima drustva super, ne odbijam ga, ako nema (a obicno nema) vozim sam. Ne volim voznje u vecim grupama jer se tu non stop neko ceka ili neko kilavi. Ako sam vec izdvojio svoje vreme i pare za voznju, hocu da uzivam u voznji, a ne da se vucem po putu zbog drugog ili da staje grupa svaki cas - nekom se ide u wc, neko bi da pusi, neko je gladan, neko nije sipao gorivo na prosloj pumpi gde su sipali ostali, nego hoce bas na omv recimo itd.

 

Najidealnije sa par drugara idem na neko mesto druzenja gde je veca grupa :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Motor? Naravno da mi služi isključivo da se pravim važan pred ženskaćima u kafiću, naravno da se ne družim i ne vozim u društvu i naravno da sad neću ni kako ja hoću.

 

 

1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

I ja sam između ove dve grupe kao i dosta nas ovde - volim motor ali ne toliko i motosport a takođe volim grupne vožnje zbog druženja ali ne idem na moto skupove i nisam član moto kluba.

 

Pogrešno si formulisao opcije za glasanje - ne nalazim se ni u jednoj opciji 100%. Ja najviše volim da sednem na motor sam i da se izduvam. Zatim tu je vožnja sa mojom ženom gde se takođe najbolje osećam - vozim kako hoču, stanem kad mi se staje ... Kad vozim u grupi najviše mi odgovara grupa od 2-3 motora. ALI takođe volim i grupne vožnje jer se tad vidim sa meni dragim ljudima, ispričamo se, šalimo se ..... Najmanje vozim po gradu i to je obično kad moram - za to mi služi skuter.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Motor? Naravno da mi služi isključivo da se pravim važan pred ženskaćima u kafiću,

 

Znao sam da imas jos neki motor sem Transalpa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Bez ofovanja molim :)

 

Vidim neki nikako da skontaju poentu ili vole da se "kurvaju" na dvije stolice. Podjelio sam u dvije grupe u grubo. Sad bi se ove dvije mogle da se podjele jos u 32 i opet bi se nasao neki koji bi da objedini nesto.

 

Evo 2 primjera.

 

1. Krece za Trebinje(250km), u mislima su dionice Gacko, Bileca, Trebinje i vec se zamislja kako se cjepa po hrapavom asfaltu koji baca iskre na suncu, rekose mljeveni mermer koji je JNA nekad radila. Ostar kao juce da je samljeven :) Kako li ce drzati nove gume, kako li ce kolega valjati novi motor i sl. Kad se hvala Bogu stigne pravac neki kafic da se osvjezi, analizira put, baci neka suplja sa domacinima, eventualno ode do mora na kupanje. Za to vrijeme traje moto skup na koji mozda necemo ni uci.

 

2.Krece za Trebinje(250km), u mislima je ko ce dole biti, koje ce se pivo tociti. koji bend ce svirati, i da li ce biti milicje u Gacku. Stize se dole posle cjelodnevne voznje raspakuju satori i pravac moto skup. pijanka, druzenje, igre u kampu, novi prijatelji i sl.

 

Naravno da bi svako i jedno i drugo ali kada bi bio u situaciji da biras izmedju ove dvije glasaj za koju bi se odlucio.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Kako odmice glasanje procanat pod br 2 se povecava a mislim da je realno da ima vise pod 2 nego pod 1.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Bio bih neiskren prema sebi kad bih glasao za bilo koju opciju.....u zadnje vreme volim off roud i zadnjih par godina sam mnogo vise vremena proveo po planinama sa drugarima nego vozeci asfaltom.....ali to me ne sprecava da odem na 3-4 motoskupa sa zenom ili na more tako da mi je nemoguce opredeliti se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Ama pa dragi kolega :)

 

Nije bitno jel off ili cesta. Jel na offu vozis da bi se oprobao uz neke vrhove, skakao preko rupcaga, gurao po blatu ili da bi se dovezao na mjesto predvidjeno za rostilj, upoznao nove drugove, pomezetio i popio pa lagano kuci.

 

p.s. nemoj sad samo da napises ne vozim ja taj off, ja vozim livadom bez uspona a to nije to i sl. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Pa sad, dvojka je ista kao i opcija broj 1 samo što u prvom slučaju je krajnja destinacija more a u drugoj šator sa muzikom i pivom :)

 

U tom slučaju biram opciju 2 da se najedem i popijem nešto (baci po koja ljudsķa, osmeka neko zensko dupe) pa pravac more.

 

Salu na stranu, volim da vozim motor zbog sebe a ne zbog drugih tako da bi to spalo pod opciju broj 1, jel tako?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Ama pa dragi kolega :)

 

Nije bitno jel off ili cesta. Jel na offu vozis da bi se oprobao uz neke vrhove, skakao preko rupcaga, gurao po blatu ili da bi se dovezao na mjesto predvidjeno za rostilj, upoznao nove drugove, pomezetio i popio pa lagano kuci.

 

p.s. nemoj sad samo da napises ne vozim ja taj off, ja vozim livadom bez uspona a to nije to i sl. :D

 

Gurao po blatu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

Definitivno broj 1.

 

Volim da odgledam trke, MotoGP, SBK ne toliko...Volim da vozim SAM, ne želim da se prilagodjavam drugima, niti da teram druge da se prilagodjavaju meni, vozim za sebe, onoliko koliko mi tera osmeh na lice. Ne volim nekog da dovodim u opasnost da me prati, isto tako i ja ne volim da upadam u opasnost prateći nekog.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: Suzuki GSXR

Evo recimo ja radnim danima vozim krivine i to najbrze sto umem, najcesce sa drugarom jer je veoma zajebano voziti sam zbog moguceg pada. Kada dodje vikend i ukoliko ima neki zanimljiv skup opet sledi voznja dio tamo, ne voznja penzionerska nego muska voznja sa drugarima. A na skupu se popije po neko pivo, hvala Bogu nisam bolestan, pojede se po nesto, zajebancija sa drustvom i naravno kampovanje jer nisam lud da vozim nocu pijan. Sutradan lagan povratak kuci uz povremeno zavrtanje gasa ukoliko je put za to. E sad mi recite u koju grupu ja spadam. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Evo recimo ja radnim danima vozim krivine i to najbrze sto umem, najcesce sa drugarom jer je veoma zajebano voziti sam zbog moguceg pada. Kada dodje vikend i ukoliko ima neki zanimljiv skup opet sledi voznja dio tamo, ne voznja penzionerska nego muska voznja sa drugarima. A na skupu se popije po neko pivo, hvala Bogu nisam bolestan, pojede se po nesto, zajebancija sa drustvom i naravno kampovanje jer nisam lud da vozim nocu pijan. Sutradan lagan povratak kuci uz povremeno zavrtanje gasa ukoliko je put za to. E sad mi recite u koju grupu ja spadam. :neznam:

 

Da sam ja Sigmund, ja bih rekao u grupu 2. Svaka druga ti je 'drug', 's drugarom', 'druzenje', 'zajebancija'. :b

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Motor? Naravno da mi služi isključivo da se pravim važan pred ženskaćima u kafiću, naravno da se ne družim i ne vozim u društvu i naravno da sad neću ni kako ja hoću.

 

 

1oda.gif

 

Ako ovo procita Goca, neces se ti vise voziti, ni vazan, ni nevazan.:nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Motor? Naravno da mi služi isključivo da se pravim važan pred ženskaćima u kafiću, naravno da se ne družim i ne vozim u društvu i naravno da sad neću ni kako ja hoću.

 

 

1oda.gif

 

Prvi put kad sam te video "uživo" procenio sam da si pozer!1nanana.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Navedene dve kategorije se žestoko preklapaju, tako da za većinu neće biti moguće da se opredele.

 

1. Ako voliš samo motore i motosport, a ne voliš druženje, znači da si namćor, papučar (ne smeš da piješ i družiš se sa drugarima zbog žene), itd. :D

 

2. Ako voliš samo druženje i žurke, na koje odlaziš motorom, znači da si alkoholičar, probisvet i baraba. Takođe znači da nemaš auto, pa moraš da ideš motorom, inače ti je svejedno.

 

Ima li ovo smisla? :D Ja mislim da nema ;)

 

Isto kao ni čuveno Šešeljevo pitanje: "Znaju li ti roditelji da si peder?". Pa ti sada odgovori sa DA ili NE :D

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Nedoumica sa preklapanjem je promasena poenta.

Svi mi volimo da se druzimo, pijemo, jedemo, kampujemo i slusamo gusle. :D

To nije pitanje.

Pitanje je, koliko sam ja shvatio, zasto imas motor?

Da li vise vaga cinjenica da mozes ici sa drugarima na druzenje ili je to samo nusprodukt, a primarni razlog je voznja motora, kao takva?

Da li putujes motorm da bi vozio motor ili vozis motor da bi putovao?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Acime tek si stigao u Njemacku i vec si postao njemac.

 

Vidim neki nikako da skontaju poentu ili vole da se "kurvaju" na dvije stolice. Podjelio sam u dvije grupe u grubo. Sad bi se ove dvije mogle da se podjele jos u 32 i opet bi se nasao neki koji bi da objedini nesto.

 

p.s. svi oni koji ne shvataju neka se jave na pp da ih prebrojim i da otvorimo temu u kojoj cemo pokusati sa crtanjem.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova

Ja sam ova dva pitanja skontao ovako.

 

Motociklizmom se bavis zato sto te fasciniraju motocikli sam si video motocikli i zaljubio si se u ovaj sport. pod 1.

 

pod 2 : ortaci idu na moto skupove i kampovanje motorima pa da nebi jedini isao kolima kupio si motocikl.

 

Da li sam promasio poentu? :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Ja sam obelezio stavku 1, zato sto sam motor kupio jer ga volim i zato sto volim da vozim...:moto3::lol:

To jest u moto-svet sam usao zbog motora i samo zbog motora.

Moram jos da dodam da druzenje i motori idu zajedno, zajednicka putovanja, u svakom slucaju druzenje sa ljudima koji dele istu strast prija...:D

Inace iz mog drustva samo jos jedan ortak vozi motor.1hmm.gif

 

U grupi nikada nisam vozio, osim voznji sa bratom i ortakom, sto ne znaci da ne volim grupnu voznju, nego

jos mi se nije dalo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Na ovo bi neki stariji, ozbiljan i načitan čovek rekao: "Oprem dobro" :D

 

Znači pukli ste sine od ove zime toliko da ćete još malo da počnete da heklate :D Dobro de, sad će lepše vreme za koji dan, mečka nije videla senku (nadam se) ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: Suzuki GSXR

Evo recimo ja radnim danima vozim krivine i to najbrze sto umem, najcesce sa drugarom jer je veoma zajebano voziti sam zbog moguceg pada. Kada dodje vikend i ukoliko ima neki zanimljiv skup opet sledi voznja dio tamo, ne voznja penzionerska nego muska voznja sa drugarima. A na skupu se popije po neko pivo, hvala Bogu nisam bolestan, pojede se po nesto, zajebancija sa drustvom i naravno kampovanje jer nisam lud da vozim nocu pijan. Sutradan lagan povratak kuci uz povremeno zavrtanje gasa ukoliko je put za to. E sad mi recite u koju grupu ja spadam. :neznam:

 

Da sam ja Sigmund, ja bih rekao u grupu 2. Svaka druga ti je 'drug', 's drugarom', 'druzenje', 'zajebancija'. :b

Ispade da ne vozim sto volim nego zbog drustva a bas vlim da ga vozim, pa ja idem na skup da bih vozio do tamo i nazad a sad sto tamo ostanemo ceo vikend to je zato sto smo tako u mogucnosti :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja