Jump to content

Moto Zajednica

XR vs LC4

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Ovog sto ga Kvarisa reklamira....

Izuzmi SM tockove, far, nosace bisaga, momka, devojku i bele stitnike za ruke...a dodaj enduro tockove i to je to 0namigivanje.gif1lol.gif

 

Vlado XR600R ako me naočare ne varaju :) - LEP! Koje godište?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Trenutno, u ovoj drzavi, ne postoji LC4 u pristojnom stanju za razuman kesh :neznam: ...pa koji ce mi onda.

 

Ljudi zalepe 4 nalepnice i motor je odmah 1000 evra skuplji, jos ako je neko pre njega , na obicne chunke zalepio dve Arapovich nalepnice, onda je u ubedjenju da je njegov motor 1500 evra skuplji od normalne i objektivne cene....... strashno. :staa2:

 

Lakse bi kupio Afriku Twin.....:neznam:

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Toga nije bilo ni pre pet, da ne kažem deset godina ... a što si zapeo pa baš mora da bude KTM LC4 ? Koliko vidim u tvom potpisu, već imaš sve što ti treba ? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Toga nije bilo ni pre pet, da ne kažem deset godina ... a što si zapeo pa baš mora da bude KTM LC4 ? Koliko vidim u tvom potpisu, već imaš sve što ti treba ? :stabre:

 

Eeeee pa oce da bude u fazonu....znas ono tebra KTM jbt.....ide za sve pare.....jes Honda Jamaha sve je to lepo ali KTM je ipak KTM .....i tako

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Trenutno, u ovoj drzavi, ne postoji LC4 u pristojnom stanju za razuman kesh :neznam: ...pa koji ce mi onda.

Ljudi zalepe 4 nalepnice i motor je odmah 1000 evra skuplji, jos ako je neko pre njega , na obicne chunke zalepio dve Arapovich nalepnice, onda je u ubedjenju da je njegov motor 1500 evra skuplji od normalne i objektivne cene....... strashno. :staa2:

Lakse bi kupio Afriku Twin.....:neznam:

Vlado saosećam sa tobom, evo kupi ovo da ti bude lakše - na tostu kad ga izbaci piše KTM :lol: .

ktm_toaster.jpg?itok=9HCVRpbP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

@RaS imam XR-a ..imam i SM tockove....htedoh i KTM-a :neznam:

 

@Turtle ...matori, poznajem te, pusti to TDM vs KTM i ostale fore...ne padam ja na to :lol: :lol:

 

@streetbiker....znam videh u KTM Promoto Centru, narucicu jedan kod Zex-a, za rodjendan ;) ...nego ne konzumiram lebac 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

vidim da ktm pljuju obicno oni koji ga nikad nisu ni dodirnuli, oni.koji ga voze obicno samo menjaju za noviji ako su u mogucnosti. Kad sam isao da kupim ovaj sad lc4 povedem drugara sa sobom, ozbiljan moto cross vozac , pored cross motora ima i xtx660 za svaki i zezanje po asfaltu. Realno njegova yamaha je tu negde oko 10godina mladja od ktm ali su tu neka klasa. Probam ja ktm, jbg meni je ok ali podugo sam na cvaji pa i zaboravio kako se 4t ponasa. Uzme on da provoza krug, vrca se posle 5min sa osmehom oko glave i pitanjem: hoce neko da kupi yamahu? Toliko o yamahi. I nemoj sad da mi kaze da to nije ista klasa i bla bla. I jedno i drugo su ulicni sm motori. E e to sto je yamaha deset godina mlada,teza,losije koci i ide kao slina je problem vec yamahe

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ma ne kažem ja da KTM ne valja, ali ako ne može čovek da nađe očuvan primerak za normalne pare, ne vidim čemu to insistiranje ? Pogotovo što već ima XRa, koji je ekstra motor. Ja se nikad nisam vezivao za marku po svaku cenu, ne samo kada su motori u pitanju ... zašto bih ?

 

Drugo, svaka čast tebi i drugaru koji je profi, ali nisu svi toliko sposobni i zahtevni vozači ... Većina nas smo u stvari prosečni ili daleko ispod toga (ja, recimo :D), kojima i sline poput yamahe ili ne daj bouze kantasakija apsolutno zadovoljavaju sve potrebe :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

ko hoce da nadje taj i nadje. Ja sam pre dve nedelje kupio odlican lc4 i mogu reci da je ispod cene bio. Mnogi bi toliko trazili za xr600 ili tt 10 godina stariji. Odmah oterao u servis da se sve pretrese, izmenja sve sto treba i uradi servis. I tako sredjen, sa prevodom na moje ime i registrovan lc4 2002godiste ce me izaci 2300±100e po meni to nije mnogo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

I ne radi se o potrebama. I ja bih bio zadovoljan i sa tt,drz,klx,xr ma sve bih vozio,samo kazem da je u mnogim klasama ktm sto se tice performansi ispred konkurencije. japanci jos nemaju hard enduro koji moze da parira exc. Ako gledamo dual sport ili kako naki kazu soft enduro onda su tu sxc,drz i xr....opeta yamhe i kawe nema sa pravim odgovorima. I da ponovim ,stvarno se ne vezujem za marku i motor. Vozim sta zapadne, pa nisam ja vozac afrike ili ne daj boze bmw.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

I ne radi se o potrebama. I ja bih bio zadovoljan i sa tt,drz,klx,xr ma sve bih vozio,samo kazem da je u mnogim klasama ktm sto se tice performansi ispred konkurencije. japanci jos nemaju hard enduro koji moze da parira exc. Ako gledamo dual sport ili kako naki kazu soft enduro onda su tu sxc,drz i xr....opeta yamhe i kawe nema sa pravim odgovorima. I da ponovim ,stvarno se ne vezujem za marku i motor. Vozim sta zapadne, pa nisam ja vozac afrike ili ne daj boze bmw.

 

Slazem se ja sa tobom da je KTM u klasi velikih jednocilindrasa u vrhu i jedini po snazi moze da mu parira xr 650 i tu nema dileme.....ALI uvek ima neko ali sto devojci srecu kvari......da uzmemo recimo 10 xt 600 starih po 15 - 20 godina i ktm LC 4 starih 10 ak godina sta mislis koliko ce ih biti u boljem stanju i koliko ce trebati xt -jcima a koliko KTM - ovima do generalke.....namerno nisam pominjao XT 660 R jer je tek tu drasticna razlika. I jos nesto sto se tice super moto i ulicne voznje naravno da je sve na strani KTM-a ali u enduro klasi ta razlika uopste nije toliko velika da bih ja recimno rizikovao vozeci i odrzavati KTM . Zadnje 2 godine vozim xt 600 po najgorim vukojebinam a koje postoje i moj drugar Ivan koji vozi WR 450 a pre toga je zamenio nekoliko KTM-ova i HUSKIJA I BERGOVA misljenja je da KTM ne bi izdrzao toliko maltretiranje sto se tice agregata. E sad posto nesto pocinjem da gledam klasu 450 tu nemam predrasude tako da i EXE 450 dolazi u obzir naravno pored WR 450 koji mi je favorit ali ako kupujem gledacu prvenstveno stanje pa tek onda marku. P.S.pre 2 godine sam kupio xt 600 96 godiste i platio ga 1200 e .....za dve godine sam potrosio 2 seta kros guma a evo arcim i treci a za to vreme sam proso nesto tek preko 10000 km i za to vreme jedino sam zamenio lanac bregaste koji je vec prilikom kupovine bio na 3 podeoku a evo i slke bregaste koja maltene i dsa nema tragova koriscenja http://fodi.frubar.net/files/990ECB6B-B154-0E4A-8AFA-2897DDD0BFCB_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Postoji tu jos nesto, prvo xt niko to jest ja ne znam nikog da ga je krljao i terao onako i tamo gde ide ktm. Ktm trazi malo pazljivije odrzavanje ali samim tim sto je svaki nabrijan. Xt i da hoces da pokidas tesko da mozes jer je kilav motor. A prvi put kad se negde budes propisno zaglavio xt ce da prsne kao i svaka vazdusara. kod nas ljudi kupe motor u kom nema duse pa se cude sto se kvari. A znamo svi da ima ljudi koji i sa exc450 se navozase i to na dugackim turama. Dodju iz bosne asfaltom na enduro voznju u srbiju i nista im ne bude. Po tvojoj logici je bolji auto golf2 nego bmw m3 iz 2005. takva poredjenja ti pravis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja