Jump to content

Moto Zajednica

XR vs LC4

Recommended Posts

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Nije , moj je bio exc300, Slicne su plastike samo. I mene je jednom ostavio u fruskoj, odvrnuo se magnet, jbg glupost ali upropasti dan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Savremenog? ovaj model ima oko 20godina i dusu je ispustio odavno. Da je ispravan palio bi na prvu.

Boldovao sam jedino bitno. :)

 

edit> Ajmo braćo XTejaši. Poseko sam ih malo, SAD BACAJTE SO! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Jedno pompezno predstavljanje savremenog sportskog i nadasve čuvenog enduro stroja na poznatom nam i prestižnom offroad takmičenju. :P Neki će se i prepoznati. :)

PS. Da vas vrnem na temu.

 

  Pa upali li ili ode u noc tako na enduraski pogon 4x2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

http://m.youtube.com/watch?v=Mjt9u1XIl0k

Evo jednog mog snimka sa fruske. Kvarisa na xr je lepo vodio veci deo dana ali je na 8:39 aterirao a ktm prodje. I da ,odmah da kazem da nisam spalio kvacilo. :-)

     Lepa je Fruska gora i peglate vi to lepo po ravno delu ali kolko je mrtav dvotaktni motor na malom gasu u odnosu na cetri takta ne verovatno....uzbrdo je pravo mucenje voziti se sa dva takta ..i jos jedan dokaza da je cetvorotaktni neuporedivo bolji za enduro voznju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Da da zato sva velika enduro takmicenja uzimaju 4t motori. Naravno da 4t bolje poteze u malim ali to je jedina prednost. I nije presudna jer jedan wr450 i crf se skoro nigde nisu ni popeli. Ovi sto ih vidis da silaze sa motora i guraju su sve 4t motori.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

 

A jos mi je smesnije kad od 20.000 clanova foruma izaberu jednoga i trajno banuju.

Komedija nastaje kad se isti vrati pod drugim imenom i svi se prave da ne primecuju.

 

Primecuju, ne brini  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

 

 

Tema je vrlo plitkog karaktera, tako da ne vidim zašto bi to bio problem :)

 

Niko nije rekao da je ova tema problem .. za sada :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 26.2.2015. at 7:45, pit je napisao:

 

Gavrolini druze sto se jedis toliko.....aj nadji mi gde sam ja napisao da je XT ZA ekstremne voznje....nigde ....jer nisam blesav da tako nesto rvrdim....a i sta je ekstremna voznja......mozda kad se ekipa sa 450 -icama skrlja kroz neki potok i onda vauuuu jebali smo mu kevu gde smo sve bili ....a dusa unosu oce umru jer su bez kondicije. Ja sam samo postavio paralelu izmedju XT i KTM a ti si se toliko uvredio zbiog toga da si poceo da XT nazivas slinom neupotrebljivom za teren.....e sad mene nije bila bas najjasnija tvoja izjava da ti je iz TT u kombinaciji za kupovinu a koji ima isti agregat kao XT. A sto se tice enduro voznje i gde mi XT-jasi teramo sve ....siguran sam da bi se iznenadio kad bi video i proso....i veujem da bi promenio misljenje ......ali za tako nesto covek treba da se oslobodi predrasuda i sagleda realnije stvari oko sebe. Naravno da i ja mislim za sebe da sam tezak amater i shodno tome i vozim amaterski motor....pa kad savladam malo bolje endduro voznju kupicu neki malo vise hard ali XT NECU DA PRODAM ....do tada cu da se patim sa ovim pa sta mi bog da. post-30832-0-67754100-1424932950_thumb.jpg Evo u prilogu ti saljem sliku sa vrha Rtanja gde sam u drustvu kroserica i ja uspeo da izadjem ...cisto da ne mislis da sam sisao vesla i da sam bas tolika neznalica.....Inace popeo sam se na dosta vrhova a Rtanje je tvrdim i stojim iza toga u Srbiji najteza enduro voznja....pogotovu za amatera z XT-om

post-30832-0-91902700-1424932955_thumb.jpg

Kako bre vrh Rtnja, kada je ono brdo u pozadini na fotki vislje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Nije višlje... to je grebenski deo Rtnja koji se proteže direktno na zapad. Perspektiva fotografije možda daje drugačiji utisak ali ovo gde su motori je vrh i najvišlja tačka. Uspon jeste zajeban za teže motore poput XT-a (ili npr. moje Cagive) ali može uz dovoljno veštine i/ili blagu pomoć prijatelja na par kritičnih mesta :) 

Rtanj04.jpg

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja