Jump to content

Moto Zajednica

XR vs LC4

Recommended Posts

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Ideeee, al na pogresnuuu stranuuuu  :) i jedan od cetri komada....... 3 KTM LC4, sam probao sa oglasa, sve pushke......ne bi XR-a dao ni za jedan od ta tri, ni da mi doplate.

Ne mogu da verujem, da ljudi do te mere zapostave motor  :neznam:

 

Izgleda da LC4, trenutno mozes da kupis, samo ako ides po najskuplji iz oglasa. :staa:

 

 

Turtle.....prevazisao sam problem sa kurblom....ziv se covek, na sve navikne, al i dalje je mrzim :lol:  

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Od teme koja se zove XR vs LC4 predjosmo na Streetbiker vs World, pa zatim na XT vs KTM da bi na kraju naucili da je XT neprehebljiv motor ali je potrebna obavezna oprema sa donje slike

20090526_002346_0327.jpg

 

:lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Ideeee, al na pogresnuuu stranuuuu  :) i jedan od cetri komada....... 3 KTM LC4, sam probao sa oglasa, sve pushke......ne bi XR-a dao ni za jedan od ta tri, ni da mi doplate.

Ne mogu da verujem, da ljudi do te mere zapostave motor  :neznam:

 

Izgleda da LC4, trenutno mozes da kupis, samo ako ides po najskuplji iz oglasa. :staa:

 

 

Turtle.....prevazisao sam problem sa kurblom....ziv se covek, na sve navikne, al i dalje je mrzim :lol:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Ma sve ja te mopede volim, izjaviću pred svima, čak i Supertenere! Al da nema tih razlika i za nekog bezsmislenih prepirki, morali bi da kraj vatre pričamo o tome čija žena bolje kuva....

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

  Ma zezam se bre za kurblu ....a za KTM si u pravu....motor je stvrano brutalan ali je preveliki rizik kupovati polovan....ja ako ga ikad kupuijem .....odma ima da spremim i soma evra sa strane kao dodatu opremu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Ma sve ja te mopede volim, izjaviću pred svima, čak i Supertenere! Al da nema tih razlika i za nekog bezsmislenih prepirki, morali bi da kraj vatre pričamo o tome čija žena bolje kuva....

 

 

Kad ga ubodes ubo si ga...  samo da smo zivi zdravi i uzbrdo brzi...  al se radujem Xcrossu već :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

 

  Ma zezam se bre za kurblu ....a za KTM si u pravu....motor je stvrano brutalan ali je preveliki rizik kupovati polovan....ja ako ga ikad kupuijem .....odma ima da spremim i soma evra sa strane kao dodatu opremu.

 

Amin....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

 Nema loseg ...svi XR -ovi su dobri...ljudi moz samo da ih prodaju jer prelaze na neki drugi tip motora....a ne ko ovi sa KTM-ovima voze....razjebu ih pa prodaju nekom veselniku da se zlorabi s njim .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Moram da demantujem izjavu za stanje hondi u kojima se kupuju/prodaju. Jako sam loših XR-ova video na prodaju, idu

oni i dalje, ali budimo realni, ako motor nije došao u dobrom stanju od preko, teško da će ga neko u zemlji Svrbiji vratiti

u top kondiciju. Skup sport. Moj kum je kupio jako povoljno XR-a kom je trebalo jako malo pažnje da bude top! Ali to niko

nije hteo da uradi, a neće ni on da ulaže van da sve bude ispravno. Po meni ispravnost nije jedina bitna stvar. To je meni

u najavi WP, 700ccm, TM42 ... šta ću kad sam bolestan :D

 

P.S. XR650R je jedina stvar koja poteže bolje od LC4, i poteže u svim brzinama, i sa svim prenosnim odnosima. Pardon

LC4-640. 690... mislim da je podigao priču na malo lepši nivo, ali je opet druga priča i ne bi valjalo mešati XR i LC4, jednostavno

XR je namenjen za neke drugačije terene. Da ne pričam kolko je pogrešno bilo gde u priči staviti XT660 bilo koju verziju.

To je motor koji definitino ima svoje kupce, i nije loš!

 

Pih, opet sam se zakenjao :) . Ne treba samo biti isključiv. Isključivost je jako glupava osobina :) 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Gavro upravu si.

Ja prodajem xr da predjen na ktm ali exc ili betu rr serije.

Ali sigurno ne na lc4 od kojeg mislim da je xr na terenu puno puno upotrebljiviji. Pored sve zajebancije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Cinjenica:

 

ova tema je potekla od moje potrage za LC4 KTM-om.....da ali ja sam trazio SM varijantu za svakodnevnu "scooter" voznju po gradu i eventualno divljanje do kafica.

Verovatno bi se kasnije malo nalozio i probao da nabavim i enduro tockove za isti i malo ispram i po offu.

Realno ono sto sam probao...video sam samo mnoogo tezi motor od XR-a , sa veoma mnoogo tezim upravljanjem.

 

Jedini plus mi je bio , sto su svi bili sa SM tockovima , pa sam dohvatao zemlju sa punim stopalom ...jbga....i nista vise.

 

Na zalost na tu zver, o kojoj pricate (u drugoj na tocak, samo gasom) nisam naisao, jer nisam naisao na full ispravan primerak....tri probana - i sva tri su veoma losije isla od mog XR-a.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Jedno pompezno predstavljanje savremenog sportskog i nadasve čuvenog enduro stroja na poznatom nam i prestižnom offroad takmičenju. :P Neki će se i prepoznati. :)
PS. Da vas vrnem na temu.

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Ovaj je mlađi 5godina od mog (Vladinog) XR-a :)  . Što se tiče snage, nije porediti Vlado tvoj XR i lc4 zbog poprilične razlike u kilaži kao i u prenosnom odnosu. 

JA sam XR-a u 4-toj na točak mogao da podignem ali je max brzina 130 :) . Kad se vratimo na 650R, on može sa dugačkim prenosom iz iste :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Savremenog? ovaj model ima oko 20godina i dusu je ispustio odavno. Da je ispravan palio bi na prvu.

 

Jbg, vozio se preko reke i voda usla u namotaje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

Cinjenica:

 

ova tema je potekla od moje potrage za LC4 KTM-om.....da ali ja sam trazio SM varijantu za svakodnevnu "scooter" voznju po gradu i eventualno divljanje do kafica.

Verovatno bi se kasnije malo nalozio i probao da nabavim i enduro tockove za isti i malo ispram i po offu.

Realno ono sto sam probao...video sam samo mnoogo tezi motor od XR-a , sa veoma mnoogo tezim upravljanjem.

 

Jedini plus mi je bio , sto su svi bili sa SM tockovima , pa sam dohvatao zemlju sa punim stopalom ...jbga....i nista vise.

 

Na zalost na tu zver, o kojoj pricate (u drugoj na tocak, samo gasom) nisam naisao, jer nisam naisao na full ispravan primerak....tri probana - i sva tri su veoma losije isla od mog XR-a.

Imam   ja dobar LC4 adventure, druga tocak a ide i na Rtanj, sam bez guranja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja