Jump to content

Moto Zajednica

XR vs LC4

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Turtle, jel ti vidiš negde gde je poređen XT i EXC, ja nosim naočare :) pa je moguće da mi je promaklo? Ovu temu smo počeli kao poređenje LC4 620/640 i XR, u nekom trenutku je u priču uskočio i XT, nisam primetio kada smo počeli da govorimo o EXC - bar ne u poređenju sa XT-om. Mora da sam :zbunjen:  :stabre:   :lud: kao što je kolega Nik pomenuo.

 

Kolege, kvalitet svake teme - foruma se ogleda u kvalitetu individualnih postova članova tog foruma. Ako nastavimo da razvlačimo sline i proveravamo dioptriju jedni drugima srozavamo se na nivo komunikacije predškolskog uzrasta. Ili to tako treba...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

To tako treba....vec su ti u nekoliko navrata objasnili, da se ovde skoro svi medjusobno poznajemo, i volimo da se salimo...odlican ventil za kishne dane , bez motora ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Ma ne kažem ništa što se poznajete, utoliko bolje, valjda ću se i ja upoznati sa ostalima da ne bude da sam pao iz svemira. A ni šala nije zgoreg naravno ali ajde bar da držimo neki nivo. Moj klinac u vrtiću se bavi "rudarstvom" a i Gavroliniju je izgleda ostala ta navika čim mu sline ne izlaze iz usta ;)

Sve je jasno, kiša je i nema vožnje zato i sedimo ispred kompa, ali daj da pišemo bar o nekim zanimljivim stvarima, od prepucavanje i svađanja malo vajde vazda bilo... 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

G dine streebikeru mi i jesmo deca u odnosu na Vas, i nemojte nam to zadovoljstvo uskracivati.

O cemu ozbiljnom da pisemo kad niko nije pola motora ni video, a kamoli ozbiljno vozio. A te clanke iz novina ako me interesuju mogu i sam da procitam, ne treba mi niko da prepricava.

Ako imate neko licno iskustvo, izvolite, pricajte.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Dobro je dok svako od nas oseća da je još dete, i to je pozitivno i znači da nije sve izgubljeno. Mala razlika u odnosu na "pravu decu" je da se deca starija od 18 godina tretiraju kao odrasli. Takva kategorizacija pak povlači neku bar malo veću kulturu i ozbiljnost u ophođenju i komunikaciji sa drugim osobama. Ako su u pitanju društvene mreže, kao što je ovaj forum, nije obavezno da se ljudi koji pišu na njemu poznaju, tako da lokalne pošalice neće uvek biti tako shvaćene, naročito ako nema naznake da je u pitanju šala (smajli ili slično).

 

Kolega kepo da i ja vama dam jedno objašnjenje - lično iskustvo podrazumeva subjektivan način pisanja, lični opažaj onoga ko iznosi događaj. Jako je teško ako ne i nezahvalno porediti takve opažaje jer su po prirodi stvari i ljudi različiti pa istu stvar vide na različite načine. Ovakav način pisanja je dragocen jer iznosi nečije direktno iskustvo u vezi problema o kome se priča ali bez potpore činjenica može da vodi u rasprave bez kraja. Sa druge strane moje navođenje linkova i tekstova na koje se pozivam, služi da se argumentovano i objektivno da doprinos nekoj priči i da se i drugima omogući da se informišu i provere tekst iz kojeg nešto navodim. Smatram da je za jednu dobru i zanimljivu temu vrlo bitna dobra kombinacija i jednog i drugog vida pisanja.

 

Što se tiče teme za pisanje - tema uvek ima, samo je bitno da čovek hoće da piše i koliko su drugi učesnici diskusije raspoloženi da doprinesu ili oduzmu. Kolega kepo hvala vam na predlogu ali način izražavanja ću odabrati sam, ne treba vi da mi ga namećete niti da mi dajete dozvolu za pisanje.

Nažalost tendencija u ovoj temi ide ka neargumentovanoj (ko je i na kom mestu tačno poredio XT  i EXC), neistinitoj (iznošenje tvrdnji koje ničime nisu dokazane) a i neumesnoj (što se da pročitati u prethodnim postovima). Moj način komunikacije se ne poklapa sa time tako da vas neću više smarati, pozdrav :zdravo: .

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6298 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

streetbiker, svaka zanimljiva rasprava je neargumentovana, prema tome ne odustaj, narocito zbog ovih nabedjenih vozaca koji misle ako su kupili austrijski motor da sve znaju :D Ti njih argumentima, oni tebe potvrdama o vlasnistvu motora, pa da vidimo ko ce da izadje kao pobednik :)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Ama opusteno i bez vrijedjanja i ljutnje.

Ja se izvinjavam ako koga uvrijedih.

U mojim postovima gdje stoji exc moze da se stavi lc4 da nebih bio van konteksta.

Meni se bas svidja stil pisanje gospodina streetbikera i dosta je doprinio temi.

pozz i zivjeli

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

streetbiker, svaka zanimljiva rasprava je neargumentovana, prema tome ne odustaj, narocito zbog ovih nabedjenih vozaca koji misle ako su kupili austrijski motor da sve znaju :D Ti njih argumentima, oni tebe potvrdama o vlasnistvu motora, pa da vidimo ko ce da izadje kao pobednik :)

 

Aco.... opet si DRZak :lol2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 388 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Yamaha XT 660 R

Kolika gomila sujete i nabijedjenosti kod pojedinaca ovdje postoji , užas ! Od početne teme " XR vs LC4" ovo se pretvorilo u priču "kome je duži"... sreća i Bog pa se ne gledam uživo sa gore spomenutim pojedincima. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6298 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Sta vam je ljudi, ja temu vidim kao zajebanciju, na foru kao sto je tema AT vs ST, samo sto ovde mi sa jednocilindrasima mozemo da ukrstimo koplja :) 

Tamo mi dosadilo da zezam STenerase, em su obojica su moji drugari, em su u ogromnoj manjini, pa ne ide :D

 

E, da, ktm je sranje (i ostali koji su pod njihovom palicom) :P

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6298 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ti ozbiljan ?? haha, ti ces u penziju da odes neozbiljan :) To ti je ono kad neko stalno lupa gluposti, pa ga vise niko ne uzima za ozbiljno :P

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

              Mozda nam treba asistencija vas maldjih.....ali sad mi nesto pade na pamet i XR...kad malo bolje covek razmisli kod njega je sve prosecno i onako razvodnjeno....svi nesto kao hvale agregat.....ali dzaba mu sve to kad treba ga molis da upali.....secam se Vlada SD zamalo da ga upalio ali sibicom kolko ga je razspizdio na Goliji...i tako sto neko rece cista konfekcija....reko bih da je XT za njega motorcina....ako nista drugo ima bar anlaser.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6298 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Koliko mogu primetiti iz cele price, svi drkaju na ktm?

Svi majstori, samo trljaju ruke :D A ostali sto bi da se voze bez da se okume sa majstorom biraju druge marke, obicno japanske ;)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja