Jump to content

Moto Zajednica

XR vs LC4

Recommended Posts

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Prebacite malo energije u temu AT vs ST, taman do 1000-rke, pa da se zatvara tema...1moto3.gif

A neeee...ne smemo braci Stenerasima i Afrikancima da trolujemo temu... Ipak oni sami treba da ratuju do 1000-te strane...1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

I znaci utvrdili smo da je xt slina?

Nije sto je slina, nego se vlasnici primaju kao da voze najsavremeni KTM. A hoce da prodju sa 1200 eur. Sio mu ga Djuro.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Da da zato je prosle godine na X ROSS u koji se toliko vas dvojica kunete u teskoj kategoriji prvi bio XR ...PA dr 750 ahahahah pa XT 600 i tekoposle mozda na nkeom mestu ispod neki KTM ....mrzi me da kopam U super teskloj kategoriji je plasman bio jos losiji.....1.mesto KTM ali DRUGO TRANSALP....pa daleko iza njega nekoliko KTM 950......kako je moguce da neka ovde zvucna imena bjb enduro klike budu slabije plasirana od TRANSALPA .....motora koji jedva vredi dva soma evra...... a dobio motore od preko 5000 i vise......heheheheh mislite malo o tome......da li to znaci da je Tansalp bolji ili vozaci KTM-a nisu bas u skladu sa svojim motorima.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Lako

Imas motor tj mislis da imas motor od 2000e a on vrijedi 1300 i vozis ga za sve novce

A kad imas motor od 8000e ili 10000e ili 15000e iiiipak malo kalkulises.

Premda da Kepo i Kvarisa nisu ludo zalutali tko zna sto bi bilo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Lako

Imas motor tj mislis da imas motor od 2000e a on vrijedi 1300 i vozis ga za sve novce

A kad imas motor od 8000e ili 10000e ili 15000e iiiipak malo kalkulises.

Premda da Kepo i Kvarisa nisu ludo zalutali tko zna sto bi bilo

 

Slazem se sa tobom u vezi toga ali drug moj Transalp jbt.....najpotcenjeniji enduro u super teskoj kategoriji....cak je i afrika bolje kotorana od njega......a bolji plasman imao od 4 ili 5 advencera 950.....ne mogu da verujem da su bas svi kalkulisali.....na stranu ovaj jedan sto je pogresio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Odgovor je lak. Zato sto bilo koji ktm moze da se vozi u a i b klasi, niko ozbiljan nece da se smara sa ktm-om sa teskasima.

 

Ja znam samo za jednog gs 620 koji je bio u A klasi...bez svetala niko ga nije provalio.....ali ovde je rec o super teskoj kategoriji.....Transalp ....znaci mrcina koja nema 200 mm hod prenje viljuske ....malo bolje spiluje nego bandit.....kaze Radisa njegov vlasnik da mu je non stop udarao metal o metal i na prednjim i zadnjim amortizrima......a bio bolji od 4 KTM.....eto daj mi realan komentar nato....odnos cena ...kvalityet KTM ...transalp.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E 3TB

Ili ovi koji se malo-malo pa slome, onda okrive motor pa kupe drugi sa kojeg se ne pada :D I tako u krug :)

 

Inace, cela prica manje-vise uzaludna :)

 

Gde neko protera lc4, proteracu i ja XT, za to sam jedino siguran 1hej.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Ili ovi koji se malo-malo pa slome, onda okrive motor pa kupe drugi sa kojeg se ne pada :D I tako u krug :)

 

Inace, cela prica manje-vise uzaludna :)

 

Gde neko protera lc4, proteracu i ja XT, za to sam jedino siguran 1hej.gif

 

Posteno da ti kazem mene su KTM -asi ubedili u suprotno....trebalo je vremena zadnjih nekoliko stranica ali su uspeli da me ubede....i zato ako nekad budem kupovao pravi hard enduro evropske proizvodnje to ce sigurno da bude Huskvarana....ne stoje bolja od KTM-a nego zato sto KTM polako postaje pozerski motor....dok je Haski ne toliko eksploatisan pa su mi vece sanse da neko pomisli da sam i ja neki enduro vozac1moto3.gifi onda ima se kurcim kolko mu je volja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Moram te razocarati ali i husaberg i huskvarnu je kupio ktm tako da u sustini svakako kupujes ktm samo je pitanje hoces narandzasti, zuto-plavi ili crveni...sve je to ktm. Ali ostaje ti gas gas, tm i jos po nesto iz italije i spanije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

 Fala zlatni decace ...napravi ti nas Xt-jase suntave i mentalne......a drzali smo ti stranu i hvalili tvoj XR u borbi protiv KTM-dzija...neka te neka.....samo nece ti oni reci hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Ee to je to na ovom forumu. Cast postenje zenu djecu ma sve mi diraj samo mi xt bmw afriku... NEDIRAJ

Nidje nerekoh ruzne o vlasnicima xta a ni o xtu cak rekoh da sam ga i imao. Dobar pouzdan ali ogranicen za ozbiljniju voznju sto kilazom sto vjesanjem...kao sto je nedje i moj xr ogranicen nekim stvarima. Isto tako i lc4 ima puno svojih mana u prvom redu sto se tice agregata ali vjesanje i kocnice su vrhunske. Vidimo se na Tari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

 Da, da nisi reko ''> Upravoo to

Ovaj brat , svaka mu cast, sto je prosao citav svijet na r1 , je cisti egzibicionista.
Tako i neki koji uporedjuju xt sa ktm exc i tvrde da je xt to sto nije su isto malo  :stabre:  :zbunjen:  :neznam:  :zdravo:  :moto3: ''

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Yamaho moja od 600 kubika, ti si moj ponos i dika.... he, he, he....... XT je slina, ovog poredjenja cu se setiti , kad god vidim neki XT  :dupe2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Da , svako ko uporedjuje xt600 i ktm exc a pri tome je ozbiljan je po malo cudan i nepromisljen  :popovanje:  :lol:

xt je vise da ga poredis sa Acinim drzom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Da , svako ko uporedjuje xt600 i ktm exc a pri tome je ozbiljan je po malo cudan i nepromisljen :popovanje::lol:

xt je vise da ga poredis sa Acinim drzom

Ma slobodno raspali ne ljutim se ja .kapiram da te je ponela masa a i jesmo malo cudni priznajem,,,,,a leba ti gde nadje da poredis xt sa drz.....la to ti je tk kangrba neopevan ,,,niti je soft ni hard,,,,nesto nedefinisano skroz,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja