Jump to content

Moto Zajednica

Kros Motori i Papiri

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: GW

Meni zvuci logicno ovo sa originalnim utovorom i overama svakog narednog ugovora.

Realno je da je kros motor stvar kao i reket, laptop ili thule krovni nosac, ali u teoriji pandur ili carinik mogu da ti traze racun i za to, posebno ako je neko prijavio "nestanak" istog ili slicnog.

Meni je svojevtemno milicija privremeno oduzela notebook, cudan splet okolnoati, i morao sam da nadjem racun da bi ga brzo i lako dobio nazad. I dobio sam.

Anyway, sta mene zanima, kako se tretira cinjenica da si ti nesto prosvercovao tj. Da ije placena carina i pdv.

Jednako kao sto neko moze prosvercovati telefon ili ote ook preko granic, i traziti madjarima povrat poreza, isto tako je moguce da neko provuce cross motor u Srrbiju.

Imas racun da si ga kupio u recimo madjarskoj ali ne i carinski racun da si platio pdv i carinu.

Moze li se kod javnog beleznika odneti racun iz prodavnice u Eu i napraviti novi ugovo rna drugo lice pa da je taj ugovor overen u Srbiji.

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Zupa-Donji Vratari
  • Motocikl: Tomos BT e90 :3

Npr, kada se kupuje kros notor, posto nema svetlosnu signalizaciju ne moze da se registruje, ali npr dok ja kupujem kros od nekog, od papira treba da mi da fiskalni racun, a npr kad bih vozio kros i da me zaustavi policija, jel bi fiskalni racun motora znacio nesto, i sta od papira bi trebao da imam/ pokazem policajcu da bi me on pustio dalje?

Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

kolega biker koji je u određenu ruku povezan s ovom problematikom mi je ukratko napisao ..

 

Unutar EU naravno da ne postoji nikakva carinska provjera na graničnim prijelazima. Postoji samo policijska gdje se ispituje isključivo porijeklo, odnosno vlasništvo. Znači za mup trebaš imati papire u stilu računa, kupoprodajnog ugovora i sl.

Što se tiče izlaska iz EU tu su me uputili da kratko pitanje postavim na javnost@carina.hr i da odgovor stiže u roku 36 sati.

kako mi se čini da Mileta neće zadovoljiti ovaj odgovor jer se kosi s njegovom logikom, ima u citatu emajl na koji se može direktno obratiti ... :takoje:

 

 

i sl.  ovo ono tebra razumes. :)

 

Odgovor je uistinu nezadovoljavajuci, ali ne toliko zbog kontre mojoj logici, vec jednostavno zbog off topica.

Ja nisam pitao "u kakvom stilu" su papiri, vec konkretno koje papire i gdje je to propisano. :zdravo:

 

Izgleda da ne mozemo da odmaknemo od "nije logicno", "onda bi svako mogao", "ma nemere bez papira" i tako dalje...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Dao sam ti konkretnu informaciju sa službenom email adresom na koju možaš postaviti konkretno pitanje ... ;) 

 

da mene toliko zanima, ja bih im pisao ... :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: GW

 

kolega biker koji je u određenu ruku povezan s ovom problematikom mi je ukratko napisao ..

 

Unutar EU naravno da ne postoji nikakva carinska provjera na graničnim prijelazima. Postoji samo policijska gdje se ispituje isključivo porijeklo, odnosno vlasništvo. Znači za mup trebaš imati papire u stilu računa, kupoprodajnog ugovora i sl.

Što se tiče izlaska iz EU tu su me uputili da kratko pitanje postavim na javnost@carina.hr i da odgovor stiže u roku 36 sati.

kako mi se čini da Mileta neće zadovoljiti ovaj odgovor jer se kosi s njegovom logikom, ima u citatu emajl na koji se može direktno obratiti ... :takoje:

 

 

i sl.  ovo ono tebra razumes. :)

 

Odgovor je uistinu nezadovoljavajuci, ali ne zbog toliko zbog kontre mojoj logici, vec jednostavno zbog off topica.

Ja nisam pitao "u kakvom stilu" su papiri, vec konkretno koje papire i gdje je to propisano. :zdravo:

 

Izgleda da ne mozemo da odmaknemo od "nije logicno", "onda bi svako mogao", "ma nemere bez papira" i tako dalje...

 

 

Dosta ljudi je reklo racun, zasto ti se to ne svidja kao odgovor ? :)

Forma racuna je poznata, fiskalni i gotovinski su odavno medju nama.

 

Nema mnogo odgovora "gde je to propisano", slazem se. Ipak, zdravorazumski, dokazivanje prava vlasnistva je sigurno lakse kad imas racun sa npr. serijskim brojem i modelom uredjaja/stvari/...

 

Ja da imam takav motor i racun bih se osecao 100% sigurno. Cak i da neki pandur nalozi privremenu zaplenu siguran sam da bi lako dosao nazad u posed istog.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Dao sam ti konkretnu informaciju sa službenom email adresom na koju možaš postaviti konkretno pitanje ... ;)

 

da mene toliko zanima, ja bih im pisao ... :)

 

Naravno. :)

 

-----Original Message-----

From: duh [mailto:mojne@paper.me]

Sent: Monday, March 09, 2015 11:51 AM

To: Odjel za odnose s javnoscu

Subject: Polovna tehnicka roba

 

Postovani,

 

Zanima me gdje se mogu (online?) informirati o propisima u vezi prelaska drzavne granice sa vlastitom tehnickom robom.

 

Radi se o osobnoj imovini (TV, rucna kosilica, kompjuter, mjesalica za beton, kroser...) koja bi se prenijela na kratko u BiH i bila vracena u povratku. Posebno me zanima dokazivanje vlasnistva, u slucajevima kada ne postoji nikakva prateca dokumentacija.

 

Unaprijed zahvalan, s postovanjem,

Mile Gostic

 

 

Poštovani,

U P U T U

ZA PROVEDBU CARINSKIH POSTUPAKA PRI NADZORU ROBE U

PUTNIČKOM PROMETU

 

Ovom uputom pojašnjava se provedba carinskih postupanja pri provedbi carinskih formalnosti pri nadzoru robe u putničkom prometu s trećim zemljama u u svrhu osiguravanja jednoobraznosti postupanja

 

 

1. OPĆE ODREDBE

 

Pravna osnova se temelji na sljedećim propisima:

  • Uredbi Vijeća EEZ-a br. 2913/92 kojom se donosi Carinski zakonik Zajednice (SL L 302, 19.10.1992. - u daljnjem tekstu Carinski zakonik ili CZZ) i sve njene izmjene i dopune,
  • Uredbi Komisije EEZ-a br. 2454/93 kojom se utvrđuju odredbe za provedbu Uredbe Vijeća EEZ-a br. 2913/92 kojom se donosi Carinski kodeks Zajednice (SL L 253, 11.10.1993. - u daljnjem tekstu Uredba za provedbu Carinskog zakonika ili UPCZZ) i sve njene izmjene i dopune,
  • Uredba Vijeća Europske unije br. 1186/2009 o uspostavi sustava oslobođenja od carina u Europskoj uniji (SL L 324, 11. 10. 1993. str. 23 - u daljnjem tekstu: Uredba o oslobođenjima od plaćanja carine),
  • Zakonu o provedbi carinskih propisa Europske unije („Narodne novine“, br. 54/2013 - - u daljnjem tekstu: ZPCPEU)
  • Zakonu o trošarinama (“Narodne novine”, br. 22/2013 i 32/13),
  • Zakon o posebnom porezu na kavu i bezalkoholna pića („Narodne novine“, br. 72/2013)
  • Zakonu o porezu na dodanu vrijednost („Narodne novine”, br. 73/13),
  • Pravilnik o porezu na dodanu vrijednost („Narodne novine“, br 79/13)
  • Pravilniku o oslobođenju od poreza na dodanu vrijednost i trošarine za robu uvezenu u osobnoj prtljazi osoba koje putuju iz trećih država te uvoz robe u malim pošiljkama nekomercijalnog značaja (“Narodne novine”, br. 79/13  - u daljnjem tekstu: Pravilnik o oslobođenju od PDV-a i trošarina)

 

Na putnički promet odnose se odredbe članaka 36.a., 40., 41. i 79. st. 2. CZZ, a osnovne carinske formalnosti, koje se u pravilu obavljaju usmeno i konkludentnim radnjama (podrijetlo, načini deklariranja i oblici deklaracija, određivanje pojma putnika, status robe u osobnoj prtljazi) reguliraju odredbe članaka 97.a, 181.c, 225., 230., 232., 233. st.2., 236., i 323.  UPCZZ, dok neke posebnosti koje se odnose na vrstu prtljage i mjesto obavljanja carinskih formalnosti u zračnom i pomorskom prometu uređuju članci 190. do 197. iste Uredbe.

 

 

4. PRIVREMENI UVOZ I IZVOZ

 

Strani državljani, kao i hrvatski državljani s uobičajenim boravištem u trećim državama, mogu sukladno odredbama Konvencije o privremenom uvozu (“Narodne novine-Međunarodni ugovori”, br. 16/98) i članka 554. st 1. UPCZZ, uz potpuno oslobođenje od uvoznih davanja privremeno unositi (dakle uz obvezu ponovnoga iznošenja) razne predmete radi njihova korištenja za svoje osobne potrebe, kao i potrebe članova obitelji. Na identičan način i osobe sa prebivalištem u EU, mogu privremeno iznositi predmete koji su im potrebni za vrijeme boravka u trećim državama.

 

Sukladno Aneksu B.6 Konvencije, osobni predmeti putnika obuhvaćaju sve predmete, nove ili rabljene, što ih putnik s razlogom može trebati radi osobne uporabe za vrijeme putovanja, uzimajući u obzir sve okolnosti putovanja, ali isključujući svu robu koja se uvozi u komercijalne svrhe. Pod osobnim predmetima smatraju se primjerice video kamere, prijenosni TV aparati i audio uređaji, foto aparati, prijenosna džepna računala, prijenosna osobna računala, oprema za kampiranje, jedrenje, ronjenje, skijanje, klizanje, planinarenje, kamp kućice, plovila za razonodu, prijenosni medicinski uređaji s priborom (ukoliko su putniku neophodni), kućni ljubimci i slično.

 

Unos ove robe obavlja se bez posebnih carinskih formalnosti usmenim deklariranjem na graničnom prijelazu. Ponovno iznošenje navedenih predmeta obavlja se na isti način.

           

Samo izuzetno, kada putnik iznosi ili naročito kada unosi vredniju profesionalnu opremu (prema ocjeni uredujućeg carinskog službenika), pri izlasku odnosno ulasku iz/u Republiku Hrvatsku, na graničnom prijelazu, uputiti će se na popunjavanje odgovarajućega obrasca “Popis robe” (formom određenoga u Prilozima 1 i 2 ove upute), u tri primjerka, kojega dobiva od navedenog službenika, kao i po potrebi na polaganje osiguranja za namirenje mogućeg carinskog duga koji bi mogao nastati. U njega se upisuju podaci o putniku, te detaljniji podaci o robi (ev. serijski broj ili drugi kod s uređaja). Jedan primjerak zadržava carinski ured, a dva se uručuju putniku, koji ih predočava prilikom ponovnog uvoza ili izvoza graničnom carinskom uredu ulaza ili izlaza, i koja jedan potvrđeni primjera vraća putniku kao dokaz o pravilnom završetku postupka, a drugi zadržava radi dostave graničnom carinskom uredu koja je obrazac evidentirala u odgovarajući kontrolnik (404 odnosno 424) radi razduženja istoga informacijskom sustavu.

 

Nerazduženje obrasca Popis robe, tj. nepodnošenje obrasca i robe u određenom roku nekoj od ulaznih/izlaznih graničnih carinskih ureda predstavlja prekršaj propisan u ZPCPEU.

 

Privremeni uvoz prijevoznog sredstva (osobni automobil, motocikl, plovilo, letjelica ) s redovnom stranom registracijom za privatnu uporabu odobrava se sukladno Aneksu C Konvencije o privremenom uvozu i u skladu s člancima 555. - 562 UPCZZ. Pravo na uvoz imaju osobe s uobičajenim prebivalištem na teritoriju treće države, dakle, i domaće osobe koje uobičajeno prebivaju u trećoj državi zbog osobnih ili profesionalnih razloga, odnosno imaju uobičajeno mjesto stanovanja u inozemstvu, što dokazuju radnom dozvolom ili dozvolom boravka u trećoj državi.

 

S poštovanjem,

MF, Carinska uprava

 

Nastavice se....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ne nadjoh u mailu nigdje rijec (neki) papir.  :)

 

LM,

 

UPCZZ (uredba za provedbu carinskog zakonika) 1000+ strana

 

CZZ (carinski zakonik zajednice)  96 strana

 

+ jos kamaru pdfova na temu (odakle su i ova 2 gore)

 

Evo nekih zanimljivih clanova iz UPCZZ

 

Odredbe o provedbi postupka

 

 

 

 

P o d o d j e lj a k 2.

Osobne stvari i predmeti za sportske aktivnosti koju uvoze putnici; materijal za

razonodu pomoraca

Clanak 563.

Potpuno oslobodjenje od uvoznih carina odobrava se ako putnici iz clanka 236. stavka (A) tocke (1.) (=definicija putnika)  uvoze osobne predmete koji su potrebni za putovanje te predmete za sportske aktivnosti.

 

 

Clanak 579.

 

Kada se osobne stvari, roba uvezena za sportske aktivnosti ili prijevozna sredstva prijavljuju usmeno ili na bilo koji drugi nacin za stavljanje u postupak, carinska tijela mogu zahtijevati pisanu deklaraciju ako se radi o vecem iznosu uvoznih carina ili o ozbiljnoj opasnosti od neispunjavanja obveza postupka.

 

 

Znaci nigdje ne pise da traze racun, bar ja ne nadjoh. Zato sam stavio linkove gore za vas koji tvrdite suprotno.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Nema mnogo odgovora "gde je to propisano", slazem se. Ipak, zdravorazumski, dokazivanje prava vlasnistva je sigurno lakse kad imas racun sa npr. serijskim brojem i modelom uredjaja/stvari/...

 

"Zdravorazumski" veoma mnogo ovisi o tvojoj percepciji zdravog razuma, a i nema veze sa temom. ;)

Ali jesi u pravu to za lakse dokazivanje.

 

A evo jos nesto zanimljivo iz UPCZZ. Prema ovome clanu 97, moguce je uvesti kroser koji ne vrijedi vise od 1200 eura

i ostaviti ga u zemlji za licno koristenje, (ne mora se izvesti), a sve bez "ikakvih papira"... :)

 

Postupci za puštanje u slobodni promet u Europskoj uniji

Clanak 97.

1. Carinska deklaracija za puštanje u slobodni promet poziva se na izjavu o podrijetlu. Izjava

o podrijetlu mora biti na raspolaganju carinskim tijelima, koja mogu zahtijevati njezino

podnošenje za provjeru deklaracije....

Clanak 97.a

1. Sljedeci proizvodi izuzeti su od obveze davanja i podnošenja izjave o podrijetlu:

(a) proizvodi koje u malim paketima pojedinac šalje pojedincu, cija ukupna vrijednost ne

prelazi 500 eura;

(b) proizvodi koji cine osobnu prtljagu putnika, cija ukupna vrijednost ne prelazi 1 200 eura.

....

 

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1281 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Ljudi, da razjasnimo oko carine laptopa. Prenosni racunar je licna iliti osobna stvar sve dok nadlezni carinik ne posumnja u to. To znaci ako proceni da je nov , mora se ici u proceduru carinjenja. Zasto je laptop licna stvar ili roba. Zato sto se iz njegovog hard diska moze dokazati da je licni i ciji je. 

Da se vratimo na kros motore. Ziveo sam u Holandiji i zaista je tako opusteno i normalno , jer nema lesinara u vidu nadleznih organa.

Evo recimo moguce je uneti motorno vozilo  u Srbiju na redovnim stranim tablicama potpuno legalno kada je vlasnik prisutan. I to vozilo atv, motocikl se pokvari u Srbiji, vlasnik ostavi papire ili napravi kupoprodajni ugovor sa nasim gradjaninom. Ili napravi dogovor sa servisom za popravku sve stavi na papir , overi i ode iz zemlje sa parama od prodaje.

Sta se desava? Desava se da verovatno niko od nadleznih nece zahtevati da se uradi carinjenje i plati pdv, ali ako policija pronadje ili se sretne s tim vozilom moze zatraziti dokaz porekla, i postoje dve mogucnosti. Prva da namignu , druga da oduzmu odnosno prenesu vozilo na carinu. Jer nije placena. 

Kako dalje ide pouzdano se ne zna, ali verovatno sledi kazna za carinski prekrsaj i trajno oduzimanje, ili dopustaju da se uz odgovarajuca dokumenta ocarini doticno vozilo. Uglavnom se ne isplati.

Bez obzira sto kroseri ne moraju imati saobracajnu i voze se legalno van javnih puteva, moraju imati placenu carinu i pdv. 

Problem nije voznja po stazama i van j. puteva, problem je prevoz tog vozila od i do njih ukoliko nemate ove papire.

A da gradjanin u Srbiji nije zasticen i ne moze po zakonu ostvariti svoja prava opste je poznato.. Dzaba sto je zakon na njegovoj strani..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ne kontam sad da li je prenosni racunar licna ili osobna svojina u slucaju da carinik nije nadlezan? :stabre::)

A pored toga ne kontam koji papiri mi trebaju za MX i gdje je to propisano? :gaa::D:zdravo:

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Mile prvo i prvo text koji si okacio nije na srpskom te mi je isti potpuno nerazumiljiv. Ono sto si podebljao sam kopirao u gt i ne znam sta da ti kazem. ako je tebi cross motor slicno sa tabletom,kamerom i digitronom onda je svaka rapravka sa tobom uzaludna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Nemoj da padas u minus. Niko se nije naucen rodio. Trud i rad prave cudo.

Okaci ti na svom jeziku pa da vidimo kako je u zemlji za koju te boli ili ne boli.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Ja u mojoj zemlji znam kako je i nemam ama bas nikakav problem. Motori mi imaju potrebne "papire" tako da mirno spavam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ja ti ne vjerujem da znas. 

Jedan drugi anonimni virtualni lik sa interneta prica potpuno drugaciju pricu, a on se jos i kune, tako da si tu u zaostatku.  :zvizduk::D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Vitez
  • Motocikl: yamaha yz 250

Pozdrav bajkeri moze li mi iko objasniti nessto ocu kupiti full cross yamaha yz 250 ziviim u vitezu da li iko znas sta trebam imati od njega da mi murija nemoze oduzzeti motor.lp hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: GW

Dokaz vlasnistva, racun ili ugovor overen u sudu. Motor mora biti ocarinjen tj. regularno uvezen.

 

Ako budes vozio neregistrovan po putu, mogu ti ga privremenu oduzeti, vratiti ce ti ga (nekad) a ti ces zavrsiti sa skupom prijavom i kaznenim bodovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Jel moze neko da mi objasni po kom principu se kros registruje (ili prijavljuje ili nesto trece) na neki klub, sta je potrebno za to (uzmimo za primer motor bez i jednog papira)?
Cuo sam pricu da kad se registruje na klub ne mogu da ga oduzmu trajno vec samo da uzmu na proveru, jel ima istine tu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova

Da se nadovezem, tj da ne otvaram novu temu. Koliko je cimanje regostrovati mx motorcikl, skoro nov, kupljem kod nas. Znaci da li osim prepravke svetla tteba jos nesto ( zmigavci, retrovizori...) da bi prakticno postao vozilo za put. Ne znam da li sad po trenutnom zakonu traze neke jos papire oko emisije gasova, buke...? Ukratko da li je cimanje jednog KTM 450 sxf pretvoriti u exc-a ;)? Ne shvatiti ovo bukvalno znam da ima tu jos razlika sem malo struje...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Imam pitanje. Zelim da kupim motocross u Austriji i uvezem u Srb od 125ccm i ne znam koliko se placa carina, nigde nisam nasao. Video sam ovde da je neko napisao od 600ccm se placa (ne secam se koliko) ali bolje da pitam posto ne znam za malu kubikazu. Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja