Jump to content

Moto Zajednica

Imam 14 godina i treba mi neki motor od 125ccm

Recommended Posts

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Za preko trideset i nesto godina staza na motoru i dvadesetak god. drzanja moto-servisa i druzenja sa motorima,upoznao sam dosta klinaca poput tebe..Nazalost mnogi nisu vise sa nama.Poslusaj savete starijih..Peglaj taj skuter pa kad sredis dozvoliu uzmi nesto adekvatno tvom uzrastu...Batali cvaje...To treba znati voziti a i odrzavati...

Ja se iskljucujem iz teme...Mlatimo praznu slamu...Uostalom njegova je glava je u pitanju..

 

amin.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

1moto3.gif A sta fali da tema ubije 150 stranica ? 1moto3.gif

Zato sto bespotrebno zaje..s narod i koristis situaciju da nakupis postove, na toboznja pitanja na koja su ti o :zdravo:vi dobri ljudi svesrdno i dobronamerno odgovorili.A dalje je sve,,trla baba lan da joj prodje dan" :zdravo: A da ti obrazlozim moje misljenje:na pocetku si rekao da nemas pare i da ces da ih dobijes od tvoih stariji,ALI i to je pod znakom pitanja jer kako si rekao i otac da ti se ucutao oko para.A moras priznati do septembra ima OHOHO dana :zvizduk:sto bi nas narod rekao,,Do Soluna sto somuna'' :neznam:Jer sve se svodi na onu pricu kada je tip sanjo kako ce da ulovi zeca,pa ce da ga odnese na vasar da ga proda ,pa ce da kupi kokosku,ona ce da mu snese mnogo jaja i td i td..... :Mina:

Ja ne znam tu pricu. Kako se zavrsava?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 249 postova
  • Lokacija: Mali Pozarevac,Sopot
  • Motocikl: Suzuki GS 500

Nemozes da polazes za nista pre 16 a najbolji motor ti je svakako nov. Imas kineske nove kroserice bez homologacije pa udri malo po livadama dok ne steknes uslove za polaganje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja