Jump to content

Moto Zajednica

Imam 14 godina i treba mi neki motor od 125ccm

Recommended Posts

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Ал овде нас неко ложи 1hmm.gif

 

I meni se cini da je lozenje, ali je barem zanimljivo...

ahahahaha :lol:

 

Od supersporta do njiva i potoka :haha2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova

Ljudi sta vam nije jasno ?

Konsultujem se sa vama jer jos ne znam sta cu ! Zasto bi bilo lozenje ... Kada budem kupio motor okacicu slike pa ce te videti da nije lozenje !!!

I ako mozete pomozite a ne da mi odmazete !

Jos neki motor ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Ljudi sta vam nije jasno ?

Konsultujem se sa vama jer jos ne znam sta cu ! Zasto bi bilo lozenje ... Kada budem kupio motor okacicu slike pa ce te videti da nije lozenje !!!

I ako mozete pomozite a ne da mi odmazete !

Jos neki motor ?

 

Druze predlozena ti je gomila motora... :lol:

Uklapano je i sa tvojim godinama, dobio si ogromnu pomoc starijih forumasa, sto saveta, sto predloga...:takoje:

 

Ti i dalje pitas isto, i dalje vrtis isto... :lol:

Ispada lozenje, ne??? :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

A zasto da ne pitam za jos sta ako bas taj sledeci mi se najvise svidi ?

 

Posto sada znas sve sto znas, idi na neki sajt za prodaju motora i u filter pretrage ukucas sledece:

-cena do 650 jura

-kubikaza do 125ccm

-menjac manuelni

-tip: supermoto, enduro i/ili koja ti se klasa najvise dopada. :takoje:

 

Ipak hoces supersport motor kojim ces da prelazis potoke...:lol::nanana:

 

Salu na stranu, probaj onako i naleteces na nesto primamljivo i priustivo :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1360 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Al' si napadan.1hmm.gif

 

Da sam ti deda, sad bih ti kupio motor, samo da te skinem s' _ _ _ (vrata).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Qingqi 2D

Takodje mislim da ti je predlozeno dosta motora..

Tj. vecina za koje je neko mislio da je ok izbor, a i da se uklapa u tvoje zahteve i mogucnosti..

Takodje cifra od 650e je veoma ogranicavajuca, tako da za te pare nemas previse da biras, osim onoga sto je spomenuto...

Na tebi je da prelistas oglase, forum o temama vezanim za motor koji te zanima i to bi bilo to...

Odlucis se...

I mislim da je rano da aktivno trazis motor..

Tj da zivkas ljude, i pitas hoce li da spuste na 650e. :D

Kad budes imao kes, onda u akciju, pa polako gledas ko sta nudi, i za koliko ce da proda motor.. ;)

Ako tek u septembru dibijas pare, onda polako...i onako neces moci da ga vozis zbog vremena...imaces celih 5-6 meseci na raspolaganju za potragu i kupovinu...

Nista ti ne znaci ni da zuris, pa da kupis motor u oktobru, kada ti vremenski uslovi(U vecini slucajeva) nece dozvoljavati da ga vozis.

Do tada strplenje, u medjuvremenu skupis parica za opremu..i kupis..kad uzmes motor, da budes spreman... 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Takodje na jesen i zimu padaju cene motora, pa mozes i tu malo da profitiras i uzmes neki motor koji ti je sad nesto van domasaja.

 

I brale imas bre polovniautomobili, mojauto, motoberza, kupujem-prodajem. Lunjaj i trazi sta ti se svidja. Imas gomilu specifikacija motora na www.motorcyclespecs.co.za, na www.bikez.com imas i specifikacije i ocene korisnika pa da pogledas po karakteristikama da li je model koji si nasao na oglasima primeren tvom uzrastu. Imas razne forume po svetu gde jos mozes procitati gomilu konkretnih iskustava o svim zivim motorima. I opet, ako nadjes nesto, postavi link ovde, dobices iskren odgovor .

Trazi citaj, pretrazi ovaj forum, o mnogo motora je pisano, glupo je da se oslanjas na samo ovu temu i jos je gluplje da ti mi kreiramo misljenje i govorimo sta ti treba da vozis. Mozemo ti samo reci sta ne treba.

Ajd sad polako www.google.com => pa srecan rad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: bajmok/Wien
  • Motocikl: suzuki GSX 1100f

1moto3.gif A sta fali da tema ubije 150 stranica ? 1moto3.gif

Zato sto bespotrebno zaje..s narod i koristis situaciju da nakupis postove, na toboznja pitanja na koja su ti o :zdravo:vi dobri ljudi svesrdno i dobronamerno odgovorili.A dalje je sve,,trla baba lan da joj prodje dan" :zdravo: A da ti obrazlozim moje misljenje:na pocetku si rekao da nemas pare i da ces da ih dobijes od tvoih stariji,ALI i to je pod znakom pitanja jer kako si rekao i otac da ti se ucutao oko para.A moras priznati do septembra ima OHOHO dana :zvizduk:sto bi nas narod rekao,,Do Soluna sto somuna'' :neznam:Jer sve se svodi na onu pricu kada je tip sanjo kako ce da ulovi zeca,pa ce da ga odnese na vasar da ga proda ,pa ce da kupi kokosku,ona ce da mu snese mnogo jaja i td i td..... :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Atreba nesto za skakanje.Evo ti moj Varadero 1000..2007 god...5500e...

 

Mislim da je to preslabo za ovog mladog momka... :lol:

Barem 100 konja da ima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda nc700x

Uh..

Ja samo moram da se ubacim i napisem par stvari. Mislim da kao vrlo mlad momak, koji ima da zivi jos ihaha treba da budes pod jedan zato sto si dobio ovoliko pravih, iskusnih, korisnih i prijateljskih saveta od starijih kolega koje ti zele najbolje. Sve ove komentare, misljenja i ostalo trebas uzeti u obzir i sigurno ce ti biti od pomoci. To, ako nekog starijeg bajkera smaras ili tome slicno ne treba da uzimas u obzir, tacnije ne treba drsko da odgovaras (to sam mislio). Ja nisam iskusan vozac, niti imam dugacko iskustvo ali svakako da sam postavio bas ovakvu temu kada sam bio na pocetku i da sam dobio ovoliko korisnih misljenja, saveta i ostalo ne bih se ljutio i na malo shale. Tacnije faca vise treba da ti bude u ovom fazonu-1moto3.gif:), nego u ovom-0ljut2.gif1jok.gif. Eto to je moje misljenje samo, procitaj jos jednom sta su ti iskusnije kolege napisale i sigurno ce ti mnogo pomoci. Pozdrav, nadam se da ces kupiti onaj motor za koji se na kraju budes odlucio i da ces imati mnogo sigurnih kilometara.1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Za preko trideset i nesto godina staza na motoru i dvadesetak god. drzanja moto-servisa i druzenja sa motorima,upoznao sam dosta klinaca poput tebe..Nazalost mnogi nisu vise sa nama.Poslusaj savete starijih..Peglaj taj skuter pa kad sredis dozvoliu uzmi nesto adekvatno tvom uzrastu...Batali cvaje...To treba znati voziti a i odrzavati...

Ja se iskljucujem iz teme...Mlatimo praznu slamu...Uostalom njegova je glava je u pitanju..

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja