Jump to content

Moto Zajednica

Imam 14 godina i treba mi neki motor od 125ccm

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Qingqi 2D

Takođe bih ti preporucio i apriliju rs50.

Imao sam je jednu sezonu, potrosnja takodje smesnih 3l.

Ja sam imao stariji model, '89 godište, to je AF1, model pre RS, sa dva okrugla fara napred, bio prezadovoljan,veoma hvalitetan motor, vodeno hladjenje, imala je samo 4 brzine, i isla lagano 70-80km-h.

Fabrički, bez ikakvog budženja.

Tih starijih dosta retko ima ovde kod nas, ali ako naleti neka, da je očuvana, i u dobrom stanju, moja svaka preporuka.

Mislim da imam negde i slike, pa ću ti okaciti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova

Ja sam za pulser zato sto je rekao da motor moze da priusti septembra sto znaci da ce ove sezone i dalje voziti skuter a pulser bi bio za sezonu 2016-te. Do tada ce on da poraste jos malo i da se ugoji :D Nadam se i da ce postati zreliji :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova

Ja sam naso jedan model koji je preradjen bas kao i sto bi ja ! Ali nemam 800 evra a pokusavam da mu oborim cenu na 650 700 evra !! Nznm kako cu ali ako mi padne sa neba nesto uzimam ga 100 % ! Ako se odlucim za ovaj model i ako budem imao para koliko ce traziti vlasnik !

http://www.mojauto.rs/polovni-motori/1641626_Sprint_Pulser-KTM-proc-opis_2008_god

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 702 postova
  • Lokacija: Чачак
  • Motocikl: CBF600N ABS & Hornet 600

ajde bre sve je u glavi, ja sam vozio skuter kymco 4t i presao na 600cc :D :D :D :D :nanana: :nanana: :nanana:

 

moj moto je zivi brzo umri mlad, to savetujem i vama ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 702 postova
  • Lokacija: Чачак
  • Motocikl: CBF600N ABS & Hornet 600

kosooki, mene su uvek ucili da saslusam tudje misljenje i postupim po svom :D :D :D :D :D

tako je i bilo, i bice u 99% slucajeva... tako i u ovom sa ovim...

 

ja 18, tih 20 godina je razlika u tih 250 kubika :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova

Ne verujem da ce da spusti na 650 - 700 evra ! Deda 400 - 450 evra moze da mi da cale 200 evra ! A sta da radim za ovih 50 100 evra ? Sad ide ekskurzija pa mora novo odelo minimum 5000 hiljade moram da dam na farmerke plus duks ili majica jos 2500 treba mi oko 8000 din na to !Ali dobro mozda mi daju usput neka rodbina !

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1552 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Prvo skoci pa reci hop!

Sve u svoje vreme... Rastes ti, rastu kategorije, tako i kubikaza! Do 9tog meseca, meni ce rodjeni brat biti ozenjen,a ja cu ako Bog da imati privatni biznis! Tako da, planove postujem, ali sto bi stariji narod rekao "jos pasulja..." 0takoje.gif

 

Godinu dana je dug period, zaradices ti i za bolje i vece! Sad ti ostaje da se lozis i vrtis oglase... A nama starijima, da citamo i bacimo koju "pametnu" i cekamo sunce da se vozamo! 1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha tzr 50

Ne verujem da ce da spusti na 650 - 700 evra ! Deda 400 - 450 evra moze da mi da cale 200 evra ! A sta da radim za ovih 50 100 evra ? Sad ide ekskurzija pa mora novo odelo minimum 5000 hiljade moram da dam na farmerke plus duks ili majica jos 2500 treba mi oko 8000 din na to !Ali dobro mozda mi daju usput neka rodbina !

 

 

Brate , zoves ga i malo mu bacis neku pricu kako nemas, kako volis da vozis i ti fazoni i smiluju se oni nekad. Ako bas neda, cekaj onda do leta dok ne skupis pare i tad kupi. Do tad teraj taj skuter i uzivaj 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova

Ja sam naso jedan model koji je preradjen bas kao i sto bi ja ! Ali nemam 800 evra a pokusavam da mu oborim cenu na 650 700 evra !! Nznm kako cu ali ako mi padne sa neba nesto uzimam ga 100 % ! Ako se odlucim za ovaj model i ako budem imao para koliko ce traziti vlasnik !

http://www.mojauto.r...c-opis_2008_god

 

Pise da hoce zamenu, ponudi mu skuter i doplatu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

Uf,al' je tema zazivela....prava razbibriga .

Kupi lepo od SHOKLE motor a za ostatak para okreci ga kako je tebi volja i kupi kramponke gume i pravac polje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova

Ne znam ja da ga uradim tako !!! Ali skuter mi je kinez ! Danas bas promenio plocice sto koce disk :D ! I moram da mu sredim stop svetlo jer drug ga nije lepo stavio na nozicu i on udario u bunar i icepalo se stop svetlo ! :( Ali i to ce mo da sredimo ! A koliko mogu da uzmem za njega 200 evra ili ... A ako uzimam od shokle nema sansi da mogu onako da ga odradim ! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 702 postova
  • Lokacija: Чачак
  • Motocikl: CBF600N ABS & Hornet 600

dajes 2500 za majicu? ti nisi normalan... 5000 za farmerke i duks?

pa odrekni se malo nekih zadovoljstava i videces da brzo skupis... ja nosim pantalone sa pijaca i nosim telefon od 20e al zato imam na drugoj strani :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Qingqi 2D

Ako kupujes motor tek u septembru, onda nema smisla da se sad nerviras, i razmisljas da li ce spustiti..

Ovaj motor ce se do septembra 5x prodati,i ko zna koliko ce do septembra motora proci kroz oglase..

Na tebi je da pratis, i gledas koliko se krecu cene...

Ako bude neki blizu tebe, eventualno odes i probas sa nekim starijim..

Pogledas uzivo, vidis da li ti motor odgovara, da li ti se svidja i ostalo...

Mozes da prodas skuter, i dodas ostatak ... 0namigivanje.gif

Ne znam koji skuter imas, ali ako je u iole normalnom stanju, mozes ga prodati za 200-300 minimum.

Pred kraj sezone prodas skuter, i onda polako krenes da trazis motor.

imas celu zimu na raspolaganju...

i polako, natenane...

Nikada ne treba zuriti, i zaletati se...

nekad moras da odes pogledas i nekoliko komada da bi naisao na dobar primerak...

nikako se ne zaletati, i kupiti prvi koji vidis, bez obzira na stanje...

pozz 1zdravo.gif

Promenio član Vlada 2d
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha tzr 50

Neko odavde vec prodaje Puslera, kupi ga, vozi i kad skupis pare sredi onako kao sa oglasa , i uzivaj. Koliko se meni cini 500e je , i jos ti mozda i ostane da ga picnes.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha tzr 50

Ja nemam ideju kako da ga picnem !!! slusajte ovako ja vama slikam skuter a vi mi kazete koliko mogu da uzmem za njega ?? oke ?? Molim vas da mi pomognete!

 

Covece, to ti je najlakse bar.. Polepi koju nalepnicu, ofarbaj malo i eto ga... Stavi,stavi... I bolje uzmi taj od 500e i jos ti ostane da ga sredis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja