Jump to content

Moto Zajednica

moto prodavnica u stokholmu

Recommended Posts

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Pozdrav. Sutra putujem za Stokholm, a kako sam u fazi kupovine moto opreme da li neko zna gde tamo ima moto prodavnica koju bi mi preporucio ili nesto slicno? Znam da su sada tamo velika snizenja, pa reko da iskoristim da pazarim nesto.da se hvalim posle da nisam ovde kupio 1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Jedini Shop na koji sam ja naleteo tamo je Harley Davidson Shop. Ulica je Svevegen. U istoj ulici se nalazi i Hard rock cafe. Taj šop je sa strane ulice gde je i kafe...izlaziš iz kafea i krećeš levo(ako kreneš desno nailaziš na Observatorienlunden i Stokholmsku biblioteku). Od kafea ne znam da li ima 50-100m.

Inače to nije samo Harley. Ima svašta nešto. Prodavnica je u dva nivoa. Taj nivo na ulici i stepenicama silaziš u podrum. Ima raznih marki opreme i raznih artikala. Jakne, pantalone, Wind-stoperi, rukavice...svašta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50
post-35878-0-92155500-1424861831_thumb.jpgpost-35878-0-42954300-1424862001_thumb.jpgpost-35878-0-54870900-1424862055_thumb.jpgpost-35878-0-51124700-1424861797_thumb.jpgNisam nasao tu,ali sam nasao drugu. Ponasao sam se kao u prodavnici igracaka.Nisam nikada usao usao u toliku prodavnicu motora i moto opreme.post-35878-0-54133100-1424861723_thumb.jpg na kraju kupih kacigu...

post-35878-0-81735500-1424861915_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

U briedengu,nesto malo pre sharholmena. bas iz autoput u nizu je sa suzukijem,fijatom itd... da bas je velika na 2 nivoa ,nisam hteo da davim sa slikama ali opreme ima mnogo. motora bas bas dosta i novih i polovnih. a od marki harley,bmw,aprilija bas zastupljeni. ostali dosta manje ali ipak i od tih slabije zastupljenih barem po par modela.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Sarajevo
  • Motocikl: Honda NC750x

Vidim da je zadnji post iz 2015. Kakva je danas situacija?

Trenutno sam u Stokholmu. Nasao sam par prodavnica pa cu ih i obici kroz ovih par dana. No pitam da li ima neka radnja koja se posebno istice ili da idem redom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

AVA MC  Vårby Alle 53 Hudinge, jedna od boljih. Bilo bi dobro da nadjes nekog naseg ko vozi motor, oni tamo imaju nekih popusta. Ako imas vremena potrazi na netu Crazy Frogs MC , to su momci sa nasih krajeva i svi su super, voljni da pomognu sigurno. Sretno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Sarajevo
  • Motocikl: Honda NC750x
On 12/28/2019 at 10:49 PM, Zeleni 65 said:

AVA MC  Vårby Alle 53 Hudinge, jedna od boljih. Bilo bi dobro da nadjes nekog naseg ko vozi motor, oni tamo imaju nekih popusta. Ako imas vremena potrazi na netu Crazy Frogs MC , to su momci sa nasih krajeva i svi su super, voljni da pomognu sigurno. Sretno.

Hvala na prijedlogu. Nisam uspio posjetiti tu radnju, predaleko mi je, a nisam trenutno u prilici da odem do tamo. Otisao sam u MC Varuhus. Nadjoh cizme, jaknu, kacigu... a radnju svakako preporucujem. Snizenje je bilo odlicno, 30%. Osoblje ljubazno. Kada me opet put nanese ovamo, svraticu i do ovih koje si predlozio. U svakom slucaju hvala ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja