Jump to content

Moto Zajednica

TDM off topic

Recommended Posts

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FJ 1200

@Best: Koliko vidim, dobili smo pojacanje... Opet amo u vecini :)

@Rz: Pa gde si bre ti... Ja sam mislio da spavas zimski san ;) Nema te ni za lek...

Milenko, ko tebe prevari da se po ovom vremenu vratis iz tolijih krajeva... Ja se nebi vracao do maja da imam izbor...

 

Vracam se korenima i pravim vrednostima. Zabludela ovcica 1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 421 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

U utorak je slava Sveti Sava mogli ste da pomerite bar za dan.Mozda bi dosao jos neko .Ako zbrisem ranije sa slave eto mene bar na kratko.Pozdrav za celu ekipu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

U utorak je slava Sveti Sava mogli ste da pomerite bar za dan.Mozda bi dosao jos neko .Ako zbrisem ranije sa slave eto mene bar na kratko.Pozdrav za celu ekipu.

 

Bice valjda jos druzenja i pauza... Ovo je samo da probijemo led i prekinemo zimski san :zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Beograd Avala Pinosava
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 3vd,mz etz 251,mz ts 150, BMW R1100RT

@stanebane: zovi one nase drugare iz pinosave... ja sam ga zvao za danas i mozda sutra... ali se u medjuvremenu plan promenio. On je nasao izgovor i za danas i za sutra... bas me zanima sta ce da smisli za utorak :zvizduk:

@Lucky: mi se cujemo... ostavi jedno mesto slobodno za mene, po mogucnosti da dremam na zadnjem sedistu u povratku :ooo:

 

Ne bi Stanebane zvao nikog kad je klopa u pitanju,da bi bilo vise za njega1nanana.gif.Nisam nasao izgovor,vec smo imali seminar,sto se tice utorka moze,samo javite.Ili neki drugi dan posto je u utorak slava.0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Beograd Avala Pinosava
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 3vd,mz etz 251,mz ts 150, BMW R1100RT

@stanebane: zovi one nase drugare iz pinosave... ja sam ga zvao za danas i mozda sutra... ali se u medjuvremenu plan promenio. On je nasao izgovor i za danas i za sutra... bas me zanima sta ce da smisli za utorak :zvizduk:

@Lucky: mi se cujemo... ostavi jedno mesto slobodno za mene, po mogucnosti da dremam na zadnjem sedistu u povratku :ooo:

 

Nije izgovor vec seminar,znas i sam.U utorak moze samo javite kad i gde.1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Beograd Avala Pinosava
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 3vd,mz etz 251,mz ts 150, BMW R1100RT

@stanebane: zovi one nase drugare iz pinosave... ja sam ga zvao za danas i mozda sutra... ali se u medjuvremenu plan promenio. On je nasao izgovor i za danas i za sutra... bas me zanima sta ce da smisli za utorak :zvizduk:

@Lucky: mi se cujemo... ostavi jedno mesto slobodno za mene, po mogucnosti da dremam na zadnjem sedistu u povratku :ooo:

 

Nije izgovor vec seminar,znas i sam.Samo javi kad i gde i dolazim 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Bogami, po broju zainteresovanih, bice to veci broj coveci na jednom mestu! :aha: Jos ce Urban morati i da prijavi dogadjaj MUP-u. :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Hehehe nije MUP daleko, docice i oni da vide sta se desava ;)

 

Neko je pitao za Staroprmen, ima!

 

Elem, da samo napomenem, parking je 80-90din sat, a na Keju jedna poruka 41din i mirni ste do jutra... Prosetati se 50-tak metara nije strasno, a kafanica na kraju parkinga sa desne strane.

 

Vidimo se drustvo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Sta je ljubitelja TDM-a i kobasica ovde... 1nanana.gif

Posto ce ovo koliko vidim da preraste u BJB zurku, daj da ja napravim neki okvirni spisak, da Urban zna da li da isteruje druge goste : 1lol.gif

 

01. Best

02. Ontkwykende

03. Lucky Vladano

04. Sale Kum

05. Rz Brzotrz

06. Driling

07. Stanebane

08. Vlada Malinoa

09. Bobbra

10.

 

Ako jos neko dolazi, neka se dopise, a ako ne dolazi, neka se obrise sa spiska 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Nesto razmisljam, obzirom koliko nas ide, bolje da mu platimo reg za motor, a mi kolko god pojedemo i popijemo.. Bice nam jeftinije! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Sta je ljubitelja TDM-a i kobasica ovde... 1nanana.gif

Posto ce ovo koliko vidim da preraste u BJB zurku, daj da ja napravim neki okvirni spisak, da Urban zna da li da isteruje druge goste : 1lol.gif

 

01. Best

02. Ontkwykende

03. Lucky Vladano

04. Sale Kum

05. Rz Brzotrz

06. Driling

07. Stanebane

08. Vlada Malinoa

09. Bobbra

10.

 

Ako jos neko dolazi, neka se dopise, a ako ne dolazi, neka se obrise sa spiska 0takoje.gif

iso bi i ja al braco suvise ste daleko cak 100 km a kobasice- cuvam za toplije dana kad dodjete kod mene malo u Backu pozdrav Janko 3vd Kisac

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

7e1b080a65089b0fc80f734f00201aa0.jpg0d94f54e45875172ec2c30098d796176.jpg

 

Velika i kvalitetna druzina, ovako na okupu, bolje i ne moze da se pozeli! Hvala svima na poseti i lepom druzenju. Nadam se da je bilo dovoljno za svaciji ukus. Bilo bi zaista lepo da napravimo tradiciju okupljanja barem jednom mesecno. A posto imamo drugare i van BG ta tradicija moze da se prosiri po celoj Srbiji.

Zivi bili!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Bilo je lepo i prijatno druzenje.:lol: Urban Cruzer se pokazao kao dobar domacin. :takoje: Moracemo da ponovimo prvom prilikom! :aha:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Proveo sam super vece sa dobrim delom meni najdrazih ljudi sa foruma. Malo je zapostavljen zenski deo ekipe, ali ispravicemo to na sledecem druzenju.

Jeste da cu vam se krvi napiti sto ste me odrukali kod zene, ali nema veze... 1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif

Hvala svima na druzenju, a Omaru i na gostoljubivosti ! 1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo

Lucky daj neku tvoju sliku od jutros, čujem da si se "okliznuo u kupatilu i pao na oko" :lol: :lol: :lol:

 

Čuj oko, nebi me čudilo da im i koju modricu po "guzi", ledjima, nogama... :lol::nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja