Jump to content

Moto Zajednica

Stigao mi set za 1340ccm! Drugi deo.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA

Nedelju imam trk' date=' videcemo kako cu zavrsiti.[/quote']

 

Drag, ne priznajemo nista manje od 1. mesta!

Voleo bi i 3. mesto :!: Ne verujem, da bez nitro mogu 1. .

 

Drag' date=' imam utisak da si nestrpljiv kada radis. Jedva cekas da probas i onda zaboravis da zategnes sraf. Uvek kada uradis deo posla, proveri sta si uradio. Duze traje, ali na kraju si ipak ustedeo vreme i srecan si, jer nema problema.[/quote']

Imas pravo. :oops:

 

Nek je sa srecom Drag....

Hvala :!:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA

Evo stigao sam kuci. Osvojio sam 3. mesto :D Bez nitro sam isao. Ostali u ovom kategoriju (superstreet) svako ima nitro. Vreme nikome nije bio dobar zbog uzvetar i zbog uzbrdo. Ispod 10 sec samo jedan mogao da ide, 1 put.

 

404.jpg

Levo: komsija

Desno: ja

dole: GSX-R 1100

 

8J8rm_kp0426iv.th.jpg

Kavasaki ZX 12, 300 Ks, On je pobedio.

 

td38v_kp0391re.th.jpg

1500 ks, i 1500 Nm obrtnomomenat :!:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Vidi, vidi, sad sam primetio! Drag, jel ti to sipas Guaranu kad nemas nitro? :lol::lol::lol:

 

Svaka cast Drag! =D>

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA

Hvala svima :!:

Zato ima guarana boca, jer potpuno zaboravio sam da napravim jedan bocu za kartergas. Ako nemas to, ne smes u superstreet kategoriju da trkas. Brzinu samo to sam mogao da napravim. :D

Top zato nema, jer ovako manje obrtnumomenat ima. Kad isao sam sa topom, previse je klizao. Nesto malo pomagao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA

VwniF_kp0446dy.th.jpg

Spreman smo za trku, koji ce biti 1.maj u Kunmadaras.

 

rKFgA_kp0454lk.th.jpg

Tako sam nasao mesto, za nos ejnspric.

 

90z0w_kp0467kk.th.jpg

Mesto za boca. Ispred zadnji tocak.

 

q0lLp_kp0478aa.th.jpg

Drugacije top. Dragsteri koristu ovakav. Videcemo kako radi sutra.

 

Juce kad zavrsio sam nitro, hteo sam da probam, ali na zalost nije radio. Danas nasao sam problema i napravio sam. Ali samo sutra cu probati na trku. Tamo stalno ima 1. pomoc :D Kad stizem kuci javicu, da kakav je bio trk u Kunmadaras. Voleo bi i 3. mesto. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA

Evo vec stigao sam (na zalost) oko 16 sati. A pehar daju oko 18 sati. Znaci ni sam ni sacekao kraj trk, i nisam dobio nista. :cry: Nesto nije bio uredu sa karburatorom, tako izgleda da previse benzin je dobio. Preko 10000 obrtaja nije hteo da ide, ali i do 10000 polako je isao. Bio je i kisa, ceo staza je bio mokra. Najbolje vreme mi je 10,3 sec. :cry:

Ali isprobao sam nitro. Jebote :!: To stvarno nesto cudno. Kad vec ides oko 180 i pustis nitro i hoce da dize prednjicu, nije sve jedno. Ovo ne moze ni ispricati a ne da pisem. Stvarno nesto cudno. A kakva ce biti ako 1 put bice komplet ceo motor :?:

Inace u moj kategoriju bili su 7. Dok bio sam tamo, ja sam bio 5.

Pozdrav svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA
Iskreno se nadam da ces doci u Sremsku Mitrovicu na skup sad za vikend ako namestis motor.

Kako gledao sam slike od prosle god. cini mi se, da dosta usko taj staza. I ljudi odmah tamo su pored puta. Na ovakvom putu ja ne trkam. Ni sam 18 god. :wink: Ali ako bice gotovo motor, najverovatno da idem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA

Mogu da kazem, da sad je dobro masina. Juce ceo dan "igraosam" sa karburatorom. I jos danas do 19 sati, posle jos sa paljenjem i sad tako izgleda da bice dobro. :D

Ali sad bice problema, da kakav je staza, da toliko snagu kako mogu da stavim na asfalt. U moj ulicu ima jako dobro asfalt, ovde sam probao, u trecu brzinu slajfuje. :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA

Juce bio sam u S.Mitrovicu na trk. Ali na zalost, posle starta odmah crknio bombine, i nije radio 2 cilindar. Misli i do sad stalno sa bombinom imao sam problema, samo ni sam nasao zbog cega radi tako los. :oops:

 

eVCfz_kp0489lg.th.jpg

Posle trke tako izgleda filter za vazduh. Mogu u smece. :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Razgovarao sam sa tobom ali ti se nisam predstavio zbog nekih drugih razloga.

Motor ti stvarno radi kao traktor ako ne i gore ali brzo slaze.

Mada kad si krenuo to je vise pucalo nego sto je slagalo i oladi te Thunderrace.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA
Razgovarao sam sa tobom ali ti se nisam predstavio zbog nekih drugih razloga.

...............................................

:?: :?: :?: :?:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada
Juce bio sam u S.Mitrovicu na trk. Ali na zalost' date=' posle starta odmah crknio bombine, i nije radio 2 cilindar. Misli i do sad stalno sa bombinom imao sam problema, samo ni sam nasao zbog cega radi tako los. :oops:

Posle trke tako izgleda filter za vazduh. Mogu u smece. :cry:[/quote']

 

A da ti nije komad filtera uleteo negde izmedju usisnog ventila za drugi cilindar i glave?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA
Juce bio sam u S.Mitrovicu na trk. Ali na zalost' date=' posle starta odmah crknio bombine, i nije radio 2 cilindar. Misli i do sad stalno sa bombinom imao sam problema, samo ni sam nasao zbog cega radi tako los. :oops:

Posle trke tako izgleda filter za vazduh. Mogu u smece. :cry:[/quote']

 

A da ti nije komad filtera uleteo negde izmedju usisnog ventila za drugi cilindar i glave?

Ne, nije. Ali jos nisam nasao problema, zasto ne ide ili zasto puca. Danas merio sam kompresije. 16 bar ima. Ili drugacije paljenje mu treba, zbog veliki kompresija, ili previse benzin dobija. Sad vec razmisjam na to, da odnesem na meranje snagu + meranje karburator (lambdasonda) + meranje paljenje. Vec nemam zice da pravim :cry:

Ako nekome treba, prodacu ili menjam za skuter ili enduro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja